Program numerologiczny
#1

Witam,

Na to forum trafiłem przeglądając strony i widzę po postach, że mój program był tu używany od czasu do czasu. Jednak była to stara wersja tego programu. Od dłuższego czasu można korzystać z bardziej rozbudowanej i poprawionej wersji:

http://chomikuj.pl/szod/Programy/setup_n...674850.exe

[admin] plik można też pobrać z naszego srwera, kliknij na setup_num_2_1_3.exe  http://dobrytarot.pl/pliki/numerologia/

Na razie program nie jest rozwijany, ale w obecnej wersji może komuś się przyda jako wspomaganie obliczeń. Wiadomo że każdy liczy inaczej i ma swoje reguły, więc nie każdemu musi on pasować. Starałem się dać więcej opcji konfiguracji i ustawień. Szczegóły w pomocy programu.

Dodam tylko, że osoby ściągające program, a mające antywirus Nortona, sygnalizowały jakoby infekcję pliku. Mówię od razu - tam nie ma wirusa. Można sobie przeskanować plik antywirusami. Zachowanie Nortona jest dla mnie niejasne. Prawdopodobnie program instalacyjny nakombinował coś, co jest źle odbierane przez ten antywirus.

[admin] program jest bezpieczny http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult...e00eb4a323
Odpowiedz
#2

Skoro reklamujesz swój program...
to zapraszam Cię do Dzialu Interpretacji...
Przejrzyj tematy i tam, gdzie jest prośba o interpretację, czy wyliczenie, po prostu odpowiedz na zapytania...
Jesli oczywiście dysponujesz czasem i chęciami bycia aktywnym na naszym forum... Uśmiech

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#3

Nie odnoszę żadnych korzyści materialnych z tego, więc trudno mówić o reklamowaniu jako takim Uśmiech "Reklamuję" chcąc poinformować, że starsza wersja miała błędy, które zostały usunięte w obecnej. Wszędzie poznam wklejony fragment ze starszego programu, stąd moja reakcja. Nie ma sensu używać czegoś, co ma wiadome błędy. Program jest bardziej rozbudowany niż ostatni, ale to miało na celu stworzenie większej uniwersalności i dostosowaniu do konkretnych potrzeb. Program powstał do pomocy w liczeniu. Dla doświadczonych może być niepotrzebny, ale umożliwia szybie przeliczenie różnych kombinacji co może być zaletą w wielu sytuacjach. Spotykałem się już z sytuacjami na innych forach, że piramidki liczone ręcznie miały błędy.

Co do samego udziału w dziale numerologii, to owszem interesuję się ogólnie ezoteryką, ale nie czuję się osobą kompetentną do udzielania porad, czy interpretowania wyników wróżb albo numerologii.
Odpowiedz
#4

Nie chodziło mi o wróżby, czy interpretacje..
po prostu o poprawnośc wyliczen, lub tam gdzie nie ma, zrobienie takich wyliczeń...Twoim programem... Oczko
Nasze numerolożki nie zawsze mają czas, aby tu zagladać...to jednak kosztuje trochę czasu...
no, ale jasne, kazdy może to zrobić sam..jest nowy program...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#5

Ok, jak będę mógł, to coś będę pisał Uśmiech
Odpowiedz
#6

dziękuję Uśmiech
Odpowiedz
#7

szod, a czy możemy program umieścić na naszym serwerze?
Odpowiedz
#8

Jak masz taką możliwość to pewnie, nie ma problemu.

Tak na marginesie znalazłem jeden błąd - przy zapisie do pliku druga osoba ma źle zapisany 1PZ. Ale nie w piramidzie, tylko przy porównaniach karmicznych. Obliczenia i porównania związków karmicznych w programie są poprawne. Więc błąd niewielki, bo tylko w zapisanym pliku i mało w sumie istotnym miejscu, jednak wymknął się w fazie testowania Bezradny
Odpowiedz
#9

No to popraw Uśmiech
Odpowiedz
#10

Jak bym kiedyś coś przy nim robił to poprawię. Prędko to pewnie nie będzie. Na razie taki błąd to nie błąd Oczko Najważniejsze żeby liczył poprawnie. Na to był głównie kładziony nacisk. W każdym razie jakby ktoś coś zauważył nie tak, to może tu pisać.
Odpowiedz
#11

Ok i tak jest super Oklaski

dodałem link do programu w twoim pierwszym poście Uśmiech
Odpowiedz
#12

Korzystałam z wcześniejszego programu i dziś pobrałam nową wersję Uśmiech programik jest świetny Oczko inaczej liczy lata pustki - ciekawe czemu Myśli … Dziękuję i pozdrawiam
Odpowiedz
#13

W starej wersji liczenie lat pustki odbywało się niepoprawnie. Nie ma nawet co brać tamtych wyliczeń pod uwagę. W nowej wykorzystałem tablice do wyliczania takich lat i wyciągnąłem z nich algorytm który wykorzystałem w programie.
Odpowiedz
#14

Dzięki Szod za wyjaśnienie, rzeczywiście lepiej ten nowy okres pasuje do wydarzeń w moim życiu... jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Oczko
Odpowiedz
#15

Niech Wam dobrze służy w interpretacjach i rozwiązywaniu zagadek numerologicznych Uśmiech
Odpowiedz
#16

Ja tam nic nie kumam z tego programu Bezradny
Odpowiedz
#17

Króciutkie pytanko: chodzi mi o kolory; czerwone są liczby karmiczne, niebieskie- liczby mistrzowskie, a zielone? To są superliczby? ( u mnie wyszły 17, 23 i 27). Z góry thx za odpowiedź Uśmiech
Odpowiedz
#18

Zielone to jak kto pewnie nazywa. Ja je znam pod pojęciem liczb szczęśliwych.

Małgosia - program po prostu liczy piramidkę i pozostałe dane. Trochę może zamotany, to fakt. Mogłem więcej w pomocy napisać co i jak. Dodam że liczenie lat PZ metodą prostą to jest sposób według książki Nataszy Czarmińskiej. Drugi sposób uwzględniający szczyty i miesiąc urodzenia uwzględnia w której połowie roku ktoś się urodził. Obliczenia są nieco inne i z tego co wiem tak liczy tarocistka Danuta. Który sposób lepszy nie mam pojęcia. Każdy musi sobie sam poeksperymentować. Jak są jakieś konkretne pytania to będę się starał wyjaśniać, choć program powstał już dawno i trochę info wyparowało z głowy.
Odpowiedz
#19

Mam wrazenie, ze to jedyny taki program w Polsce, ale moze sie myle? Moze autor poleci konkretne tytuly ksiazek lub osoby, ktore pomoglyby rozszyfrowac to, co widac w postaci kolorowych liczb. Ja osobiscie jako 9-tka nie ukrywam, ze interesuje mnie tez karma. Program programem - jak oblicza bezblednie, to super, ale jak teraz wszystko prawidlowo zinterpretowac?
Odpowiedz
#20

Mamut wygoogluj sobie temat numerologia ... i wszystko się pojawi co do znaczenia tych cyferek kolorowych i niekolorowych to wszystko znajdziesz w numerologii w temacie Piramida życia

nie musisz googlować ... wejdź na tym forum do działu numerologia i poczytaj o wszystkim ...
program tylko służy do szybszych obliczeń ... numerolog musi wiedzieć jednak co te liczny oznaczają i co wprowadzają w nasze życie
miłej lektury Kwiatek
Odpowiedz
#21

Dziekuje Ci Kasha, to naprawde bardzo milo z Twojej strony, taki mily post, ale ja wlasnie nie chce sobie poczytac "o wszystkim", tylko bardziej konkretnie, co znaczy to, co widze dzieki programowi Szody. Chetnie bym kupila program, ktory by mi to wszystko opisal, a najchetniej zamowila interpretacje, ale u kogo? Nie chce trafic na amatora....

Jeszcze raz dziekuje Ci Kasha, bo to moj pierwszy dzien tutaj i Twoja odpowiedz, to bylo bardzo mile "powitanie" Uśmiech
Odpowiedz
#22

Poproś kogoś w nowym wątku. .... może ktoś pomoże.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości