Trzy karty z kobietami w rozkładzie na związek
#1

witam !
Jak to jest jeżeli np. w pytaniu o przyszłość związku wychodzą 3 karty z samymi kobietami tzn. królowe, księżniczki, CESARZOWA, KAPŁANKA (mam talie Crowley'a więc tylko na tych kartach są kobiety. Czy to oznacza, że kobieta zostanie sama i karty pokazują ją? Albo jeszcze inaczej w pytaniu "co jest między X a Y"? Wychodzą też 3 kobiety - czy to znaczy, że tylko dla kobiety jest "coś ważnego" w tej relacji? Jak byście to interpretowali?
Odpowiedz
#2

podaj rozklady razem z kartami oraz opis sytuacji, lepiej rozpatrywac karty w konkretnej syuacji - a nie tak ogolnie
duzo pan moze oznaczac, ze w rzeczywistosci so co najmniej dwie
Ksiezniczka w Crowley'u to Paz, wiec nie ma tragedii - moze, w zaleznosci od "koloru" miec rozne znaczenie - flirt, wiadomosc, glebszy flirt, dziecko - roznie
Odpowiedz
#3

A więc tak pytanie było "Co jest między X a Y" ? Osoby flirtują ze sobą, nic więcej. I karty wyszły : Księżniczka mieczy, Księżniczka kielichów i kurczę 3-ciej karty nie pamiętam, ale też jakaś kobieta... Wnerw

gdzieś tam przeczytałam, że Casarzowa na przyszłość oznacza że kobieta zostanie sama ze swoimi problemami stąd te moje pytanie..
Odpowiedz
#4

szkoda, bo moze ona by wiecej powiedziala
wg mnie te dwie karty mowia tym, ze troszke czasem sobie docinaja w zartach, moze czasem jest ciut pikantnie - ale daleko jeszcze do zwiazku
trzecia karta cos by wniosla... - o tym jakie pani ma do tego podejscie lub wplyw

zrob lepiej partnerski, wiecej widac (co w mysli, sercu, na zewnatrz z podzialem na osoby)
Odpowiedz
#5

Uśmiech Nie, już partnerski nie jest potrzebny..Uśmiech Ale ogólnie jest tak , że te kobiety niekoniecznie musza być interpretowane jak pisałam w 1-szym poście? Tylko czemu są same kobiety a nie np. jakiś rycerz czy Cesarz coś
Odpowiedz
#6

Byc może chodzi o dwie kobiety i któraś z nich wypadnie z gry. Oczko
Odpowiedz
#7

moze byc tak, ze pani gra w tej znajomosci pierwsze skrzypce
ale, jak juz mowilam - raczej nie musisz traktowac Ksiezniczek jak pań, chyba ze czasem jako b. mlode (siksy ;P)
Odpowiedz
#8

Oj alathey jak już młode to od razku siksy ? Rotfl Rotfl Rotfl


Dziękuje za odpowiedź Oczko
Odpowiedz
#9

oj, tak mi sie chlapnelo Rotfl
Odpowiedz
#10

(28-12-2012, 21:50)Alexis napisał(a):  A więc tak pytanie było "Co jest między X  a Y" ?  Osoby flirtują ze sobą, nic więcej. I karty wyszły : Księżniczka mieczy, Księżniczka kielichów i kurczę 3-ciej karty nie pamiętam, ale też jakaś kobieta... Wnerw

gdzieś tam przeczytałam, że Casarzowa na przyszłość oznacza że kobieta zostanie sama ze swoimi problemami stąd te moje pytanie..

paz mieczy - wspólne pasje, ciekawe rozmowy, bliski wiek, podejmowanie razem aktywności
paz pucharow - przyjaźń
Odpowiedz
#11

Moze to byc wiele znaczen, w zaleznosci od pytan, itd.

- jesli arcykaplanka, ta relacja jest w jakis sposob tajemnicza, ograniczony dostep do emocji faceta.
-cesarzowa - w tej relacji ktos chce byc nadmiernie wygodnicki, dbajac tylko o wlasny komfort.
-krolowa kielichow - pojawia sie tkliwosc i zmiennosc emocji w relacji.
-krolowa monet (osoba chce poczuc sie dowartosciowana w relacji).
-krolowa mieczy - zasadniczosc i powsiagliwosc.
-krolowa palek (robienie wszystkiego, aby zwrocic uwage na siebie).

No chyba ze inne karty potwierdza, ze jest jakas trzecia osoba, kobieta np.
Odpowiedz
#12

U mnie w taliach są zawsze Pazie ale wiem że w innych jak np u Ciebie są Księżniczki.
Wiec mamy Pazia Mieczy i Pazia Kielichów szkoda że brak trzeciej karty.
Co jest między nimi? Robia sobie takie podchody flirciarskie
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości