Wróżba na odległość
#1

Dopiero zaczynam obcowanie z kartami i mam pytanie, na które nie mogę znaleźć odpowiedzi. Być może odpowiedź już jest na tym forum, wtedy poproszę o naprowadzenie gdzie. Otóż, chcąc powróżyć komuś na odległość, np. koleżance przez telefon, to, jak mam to zrobić?

" Idź za swoim szczęściem , a Wszechświat otworzy przed Tobą drzwi tam , gdzie dotąd były ściany "
Odpowiedz
#2

trzeba skupic sie na glosie kojarzac go z ta osoba oraz myslec o zadanym pytaniu - "utworzyc" je sobie w myslach i byc otwartym na odpowiedz, jak niezapisana karta
jak juz poczujesz te więź, ciagnij karty
dla ulatwienia mozesz na kartce zapisac sobie jej imie i nazwisko, a nawet date urodzenia - oraz pytanie
potem pod pytaniem zanotuj karty

jesli masz do dyspozycji czyjes zdjecie (a nie glos), mozesz trzymac nad nim (lub polozyc na nim reke - ja uzywam lewej) i potem rozkladac karty
gdy jest to kontakt czysto mailowy, to pisze sobie wlasnie dane tej osoby i koncentrujac sie na niej i pytaniu trzymam reke nad tymi danymi

oczywiscie to moja metoda, wielu osobom wystarcza tylko koncentracja myslami - ja sie akurat tak przyzwyczailam, bo w ten sposob lepiej czuje energie, wczesniej pracowalam troszke z energia - stad to "skrzywienie"

reasumujac, wazne jest:
1. by zlapac kontakt z ta osoba
2. maksymalnie pozbyc sie wlasnego zadnia na dany temat (z reguly mamy swoje zdanie Oczko ), by dopuscic do glosu "odpowiedz kart", a nie nasze wyobrazenia/przekonania na zadany temat

na pewno jeszcze ktos sie wypowie, to bedziesz miala porownanie i lepszy obraz jak to mozna zrobic
powodzenia Ok

Ps nie zapomnij o ramach czasowych w pytaniu (=na jaki okres kladziesz karty)
Odpowiedz
#3

Dziękuję bardzo za odpowiedź, bardzo mi już pomogła Uśmiech .

" Idź za swoim szczęściem , a Wszechświat otworzy przed Tobą drzwi tam , gdzie dotąd były ściany "
Odpowiedz
#4

Ja jak stawiam karty na odległość, daleko nie patrząc nawet osobą proszącym o wróżbę u nas na forum, to koncentruje się na pytaniu przede wszystkim, nicku danej osoby, niezmiernie przydatne również jest imię pytającego oraz data urodzenia.
Kiedyś jak stawiałam karty koleżankom z pracy, one zapisywały mi pytanie, a ja w domu kładłam karty, lewą dłonią dotykałam karteczki z ich datami urodzenia, wyobrażając sobie ich twarze, to mi bardzo ułatwiało skupienie się na nich i zadanych pytaniach.
Odpowiedz
#5

Mnie bardzo pomaga data urodzenia. Przy każdej wróżbie najpierw rozpisuję piramidę danej osoby, a w trakcie tasowania opowiadam sobie w myślach, co widzę na tej piramidzie w kontekście zadanego pytania.
Odpowiedz
#6

Piramidę daty urodzenia, czy chodzi o rozpisanie numerologiczne? Tak jak pisałam, jestem laikiem i dopiero zaczynam.

" Idź za swoim szczęściem , a Wszechświat otworzy przed Tobą drzwi tam , gdzie dotąd były ściany "
Odpowiedz
#7

mikaimage1 napisał(a):Piramidę daty urodzenia, czy chodzi o rozpisanie numerologiczne?

Tak, dokładnie. Kwiatek
Odpowiedz
#8

Ja tak wybieram karte dnia i wroze kuzynce i przyjacielowi.
Skupiam sie na nich mysle o nich staram sie o niczym innym nie myslec
Mowie do kart : "no to teaz kochane karty wybieramy karte dla P " albo" karta dla P "
No i losuje ze wszystkich.Losuje ta przy ktorej czuje cieplo
Odpowiedz
#9

Witam wszystkich.
Mam pytanie, ktore mnie dreczy juz od jakiegos czasu..
Czy wrozba na odleglosc rzeczywiscie funkcjonuje? Jesli tak to w jaki sposob?

Jestem osoba, ktora mocno wierzy w energie.. Kiedy wyciagamy karty bedac w tym samym miejscu, kiedy oferujemy im nasze mysli, aure to oczywiste.
Natomiast wrozby na odleglosc z tego co wiem.. przywolujemy jedynie imie i date urodzenia danej osoby,tak? A mimo to karty odnajduja wszystko czego potrzebuja do powiedzenia prawdy?

Bede wdzieczna za wypowiedzi w tym temcie.. dziekujeUśmiech
Odpowiedz
#10

Nie rozumiem pytania... Przeciez na tym forum własnie wróżymy na odległosć jak widać i wróżby w znakomitej większości się sprawdzają. Uśmiech
Odpowiedz
#11

A czy znacie kogoś i możecie polecić jakąś/jakiegoś sprawdzonego tarociste???
Bo jest ich w internecie trzy i trochę. Polowa to pewnie naciągacze :/ Więc jak już zapłacić komuś obcemu to przynajmniej niech jest osobą sprawdzona
Odpowiedz
#12

W necie są również strony z opiniami o znanych wróżkach...
Jesteś na naszym forum, korzystasz z darmowych wróżb naszych wróżek...najlepszych...
hmm...to trochę nie tak... nie fer...wiec poza forum sama musisz sobie poszukać... Oczko

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#13

Tak wiem, wlasnie oczekuję na radę. Ale mam wyrzuty sumienia, że komuś będę zabierać czas... Może jak mnie jakaś tarocistka przeczyta to proszę o kontakt na prv Oczko
Odpowiedz
#14

Zalecam cierpliwość w oczekiwaniu na wróżbę...nie ma wróżb na pw na naszym forum...poczytaj szczegółowo regulamin Darmowych wróżb...
W wolnej chwili możesz poudzielać się na forum...poszukaj tematów...tematykę mamy nie tylko tarotową, wróżbiarską, ezoteryczna...są też inne...
Ale decyzja Twoja....

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#15

Chciałabym aby ktoś doświadczony wypowiedział się na temat tego typu wróżb... Sama Pani tarocistka na początku mówi, że są to ogólne rozkłady więc żeby nie traktować ich dosłownie.
Więc skoro to ogólniki to po co takie coś robić? Wrzucam przykładowy link, akurat Rak bo to mój znak (chociaż to, o czym ona mówi ma dość duży sens) <!-- m --><a class="postlink" href="https://www.youtube.com/watch?v=37qH_88H-ak">https://www.youtube.com/watch?v=37qH_88H-ak</a><!-- m -->

Jak traktować takie filmiki?
Odpowiedz
#16

Toczka prosisz by ktoś doświadczony wypowiedział się w temacie jaki powyżej poruszyłaś. Nie wiem czy jestem osobą na tyle obeznaną z tematem by się wypowiedzieć, natomiast mam swoje zdanie na ten temat. Jeśli mogę to je przedstawię Uśmiech
Masz rację, jedna przepowiednia dla wszystkich osób na świecie spod znaku Raka, może wywołać uśmiech na twarzy. Owszem, każdy Rak odczuje być może pewne tendencje jakie się pojawią w 2016 roku dla tego znaku.
Z ciekawością posłuchałam coś o swoim znaku zodiaku Uśmiech O dziwo cześć wróżby sprawdza się i u mnie, a rok dopiero się zaczął. Fajnie że wrzuciłaś ten link.
Wróżbitka Grace od razu zaznacza, że ta wróżba nie sprawdzi się dla wszystkich jednakowo. Nie wszystko się pojawi. Pewnie znajdą się osoby, które odczują tą wróżbę bardzo osobiście. Karty anielskie niosą nam zawsze bardzo uniwersalne przesłania. Czasami bardzo trafnie oceniają sytuację.
Zadajesz pytanie dlaczego tarocistka Grace umieszcza takie wróżby w sieci, skoro nie wszystkich będą dotyczyć ? Po to by pokazać nam pewne możliwości. Na samym początku każdego filmiku podkreśla, że jeśli ktoś potrzebuję wróżbę indywidualną, powinien kliknąć link pod filmem. Czyli zachęca do korzystania z jej usług. Sama wróżę kartami anielskimi, więc przesłanie na ten rok mogę sobie wykonać samaUśmiech
Odpowiedz
#17

musze powiedzieć ze mam takiego tarocistę którego rozkłady sa dla mnie przekleństwem Rotfl bo sie sprawdza jemu Smutny
Odpowiedz
#18

Joana napisał(a):. Sama wróżę kartami anielskimi, więc przesłanie na ten rok mogę sobie wykonać samaUśmiech


I jak wrozysz sobie sama to masz podobną przepowiednie do tej z Internetu?
Odpowiedz
#19

Wróżba czy to dla siebie, czy dla kogoś jest przecież zupełnie indywidualna. Pytasz o jedną osobę a nie o 10% społeczeństwa. Tego nie można porównywać. Kartom anielskim zadaję konkretne pytanie i otrzymuje konkretną odpowiedź. Ja rozumiem co anioły chcą mi przekazać, ponieważ odnosi się to do zadanego przeze mnie pytania. Zależy też o jaką dziedzinę chcę zapytać. Czy użyję "Kart Archanioła Michała","Anielskiej terapii" czy zapytam o radę "Mistrzów Duchowych". Czy posłużę się jedną talią czy dwoma.
Nie kładłam kart anielskich na 2016 rok dla siebie. Dlatego nie porównam Ci wróżby Grace dla mojego znaku zodiaku z moją osobistą interpretacją tego roku.
Jestem pewna że pewne aspekty wróżby dla Raka, zaznaczą się u wszystkich spod tego znaku, może nawet większość. Grace pytała przecież o wszystkie Raczki Uśmiech
Odpowiedz
#20

Dokładnie tego typu odpowiedzi się spodziewałam Oczko dziękuję i miłego dnia Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości