Maseczka na celluit
#1

Wspaniala maseczka na celluit .naturalna i bardzo tania.Mozna wylorzystac produkty ktore znajduja sie w domu.Ja osobiscie parze codziennie kawe w ekspresie nie wyrzucam fusow poniewaz stanowia podstawe maseczki. A wiec fusy z kawy , lyzeczka imbiru sproszkowanego , 2 lyzki oliwy lyzeczka kakao, lyzeczka cynamonu.Dolewamy cieplej wody aby zrobila sie papka.Nastepnie okreznymi ruchami nakladam na te partie ciala ktore mnie interesuja -masuje po czym zawijam sie w folie zakladam gruby szlafrok i wygrzewam sie przez ok godzine .Nastepnie prysznic i na koniec balsam.Ja osobiscie stosuje co pare dni efekt jest cudowny cialo jedrne a celluit to historia..Goraco polecam
Odpowiedz
#2

Znam przepis. osobiście dodaję też sól i spirytus. Bardzo rozgrzewa (trzeba uważać na naczynka), poprawia stan skóry Tak
ALE.... nie jestem zwolenniczką zawijania ciała w folię Nie zaburza się krążenie i w ogólnym rozrachunku szkodzi ciału, zamiast pomóc. Polecam natomiast bawełniane, opięte legginsy (których nie jest nam szkoda wybrudzić).

Cellulit nie znika, ale na pewno poprawia się napięcie skóry i jej ogólny wyglad Uśmiech
Odpowiedz
#3

Zielonapanienka a skąd przekonanie, że foliowanie szkodzi ciału??? Umiejętnie wykonane, zgodnie z układem limfatycznym i jego fanaberiami, może przynieść znakomite korzyści Tak
Wiesz, odpowiedni ucisk, od dołu do góry naprawdę może pomóc przy obrzękach. Wiadomo, że nikt nie będzie odparzał folią skóry Rotfl
Poczytaj o body wrapp, fajny temat (i sposób) Tak
Odpowiedz
#4

Hrabina M napisał(a):Zielonapanienka a skąd przekonanie, że foliowanie szkodzi ciału??? Umiejętnie wykonane, zgodnie z układem limfatycznym i jego fanaberiami, może przynieść znakomite korzyści Tak
Wiesz, odpowiedni ucisk, od dołu do góry naprawdę może pomóc przy obrzękach. Wiadomo, że nikt nie będzie odparzał folią skóry Rotfl
Poczytaj o body wrapp, fajny temat (i sposób) Tak

Swoją wiedzę opieram na konsultacjach z lekarzami. Może trafiłam na kogoś niekompetentnego, nie wiem Myśli
Z drugiej strony, jakby się zastanowić - myślę, że mało kto ma w domu możliwość (i wiedzę) na umiejętne wykonanie tego zabiegu, zgodnie z układem limfatycznym. Nie sądzisz? Jesli ktoś się na tym zna, to nie wątpię we wspaniałe korzyści. Uważam jednak, że zawijanie dla samego zawijania, to neistety nie tylko ryzyko odparzeń (słyszałam o osobach, które zawijały się na dłuuugie godziny!), ale i inne szkodliwości. Uśmiech poczytam na pewno Uśmiech
Odpowiedz
#5

zielonapanienka napisał(a):Uważam jednak, że zawijanie dla samego zawijania, to neistety nie tylko ryzyko odparzeń (słyszałam o osobach, które zawijały się na dłuuugie godziny!)
Bo nie ma to jak zdrowy rozsądek Oklaski Oklaski Oklaski
Są osoby, które potrafią, do takich najlepiej dotrzeć drogą pantoflową- to najlepsza reklama.
Odpowiedz
#6

Hrabina M napisał(a):
zielonapanienka napisał(a):Uważam jednak, że zawijanie dla samego zawijania, to neistety nie tylko ryzyko odparzeń (słyszałam o osobach, które zawijały się na dłuuugie godziny!)
Bo nie ma to jak zdrowy rozsądek Oklaski Oklaski Oklaski
Są osoby, które potrafią, do takich najlepiej dotrzeć drogą pantoflową- to najlepsza reklama.


Zgadzam się Uśmiech
Odpowiedz
#7

Pozwolę sobie odświeżyć ten tematUśmiech
aaale! wreszcie trafiłam bezpośrednio na osoby , która stosuje tę metodę Uśmiech
Po jakim czasie widzicie pierwsze efekty maseczek cellulitowych? Nigdy nie miałam tego problemu a ostatnio mniej ruchu- więcej pozycji siedzącej i się problem pojawił..
zielonapanienka zastanawiam się nad tymi legginsami .. Bo wydaje mi się, że dość łatwo jest ów odzieżą wszystko pościerać no i wiadomo- materiał wchłania znaczną część maski .. Uśmiech Słyszałam ,że można również lekko owinąć folią partie ciała i na to nałożyć getry/ legginsy w celu ciepła i lepszego przytrzymania maski Uśmiech

" Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz , rozpocznij to! Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.. "
Odpowiedz
#8

Musze wyprobowac te wasze sposoby,bo zaczal pojawiac sie u mnie cellulit.Jest jeszcze niewidoczny ale lepiej teraz zaczac walke. Uśmiech Slyszalam kilka opinii ,ze codzienna filizanka zielonej kawy bardzo poprawia kondycje skory i zwalcza cellulit.Czy mozecie to potwierdzic,poniewaz zauwazylam ,ze na tym forum jest duzo wielbicielek naparu kawowego ?
Odpowiedz
#9

Przez bardzo długi czas piję zieloną herbatę- dla smaku, który uwielbiam, nie dla urody. Na pewno jest zdrowsza ale osobiście nie zauważyłam zmian związanych z cellulitem. Za to zastosowałam się do rady znalezionej na jednym z kobiecych portali, mianowicie do dynamicznej jazdy rowerem ok godziny codziennie i muszę przyznać, że po 2 tygodniach widzę pierwsze efekty! jest dużo, dużo lepiej!UśmiechDodatkowo polecam jazdę konną( praca mięśni ud i pośladków ogromna a to dużo lepsze niż masaż cellulitowych miejsc !)

" Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz , rozpocznij to! Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.. "
Odpowiedz
#10

lato61 napisał(a):Wspaniala maseczka na celluit .naturalna i bardzo tania.Mozna wylorzystac produkty ktore znajduja sie w domu.Ja osobiscie parze codziennie kawe w ekspresie nie wyrzucam fusow poniewaz stanowia podstawe maseczki. A wiec fusy z kawy , lyzeczka imbiru sproszkowanego , 2 lyzki oliwy lyzeczka kakao, lyzeczka cynamonu.Dolewamy cieplej wody aby zrobila sie papka.Nastepnie okreznymi ruchami nakladam na te partie ciala ktore mnie interesuja -masuje po czym zawijam sie w folie zakladam gruby szlafrok i wygrzewam sie przez ok godzine .Nastepnie prysznic i na koniec balsam.Ja osobiscie stosuje co pare dni efekt jest cudowny cialo jedrne a celluit to historia..Goraco polecam


Zrobiłam ja dzisiaj i bardzo sie kruszy, nie moglam wetrzec maseczki w cialo, za to na kafelki lazienki zostaly nia pokryte. Ile fusow kawy mialas? moze w mojej mieszance bylo ich za duzo Bezradny

prosze o odpowiedź i dzieki Buźki
Odpowiedz
#11

Foliowanie- niczemu nie szkodzi. Klientki smarowane blotem z morza martwego sa pozniej owijane w folie przezroczysta i odpoczywaja przez co najmniej godzine i nic sie nie dzieje.

Bawelniane getry - bawełna wchlonie maseczke, nie cialo, a nie o to chodzi prawda?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości