Moje sny
#1

Dzień dobry,
Chciałam zapytać, co może znaczyć wielokrotnie powtarzający się sen. Mianowicie ostatnio śniło mi się, że dzwoniła do mnie ta sama osoba, a ja nie odbierałam telefonu. Później tylko brałam go do ręki, włączałam wyświetlacz, patrzyłam kto to był, uśmiechaąłm się i odkładałam go na bok. Sen powtórzył się wielokrotnie,c zasami dostawałam smsa i na niego nie odpowiadałam, co to może znaczyć?
Odpowiedz
#2

Może ktoś chce ci coś przekazać a ty pomimo iż to widzisz i przyjmujesz, to nie odczytujesz w sposób prawidłowy, nie rozumiesz prawdziwego sensu przekazu. Może ktoś ci przez swoje działania próbować coś powiedzieć tak nie dosłownie a ty nie kapujesz...

Pozdrawiam Kwiatek
Odpowiedz
#3

Moje odczucie jest takie,ze pragniesz aby ktoś się z tobą skontaktował...
Odpowiedz
#4

Dziękuję bardzo za interpretacje Uśmiech
Odpowiedz
#5

Chciałam prosić o interpretacje tego snu:

Śniło mi się, że byłam u mojego znajomego w domu. Na początku siedziałam w jego szafie. Następnie z niej wyszłam i poszłam do niego do pokoju. W pokoju był on, jego mama i babcia. Mama szybko wyszła, a on wstał do mnie i usiedliśmy na łóżku. Pokój jak i łóżko były mocno oświetlone promieniami słonecznymi. Kiedy tak siedzielismy na łóżku jego babcia siedziała obok. Nagle weszła do pokoju jego siostra. Wstałam , podałam jej rękę i usiadłam na łózku z powrotem a ona wyszła. Następnie wszedł jego brat i również wstałam, podałam mu rękę a on wyszedł. NAgle mój znajomy mnie objjął i powiedział, że wiem jak jest i on też wie jak jest naprawdę. Pocałował mnie, a ja potem pocałowałam jego. I tutaj się sen skończył.

Co mógł oznaczać ten sen?
Odpowiedz
#6

Możliwe, że oznacza to chęć wejścia w jego rodzine ( dlatego tak się z nimi witałaś ) i stworzenia z z nim związku (pocałunek, może oznaczać tęsknote do czułej miłości, albo ogolnie sympatie do kogoś. Dostawanie pocałunku ozacza, że jesteśmy szanowani i doceniani. Dawanie pocałunku zapowiada powodzenie u płci przeciwnej. )
Światło może symbolizować świadomość, postrzeganie faktów, dlatego on powiedział, że ,, jak jest '', może zaczełaś zauważać jego zachowanie względem Ciebie.
Mam nadzieje, że w czymś pomogłam.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#7

Dziękuję bardzo za interpretację Uśmiech Wydaje mi się, że rozjaśniła trochę mi i o co chodziło Uśmiech
Odpowiedz
#8

Mam jeszcze do Ciebie pytanie, bo czytałam twój poprzedni sen o telefonie, czy to właśnie dzwonił do Ciebie ten przyjaciel ??
Odpowiedz
#9

Tak, to właśnie on do mnie dzwonił. Sądzisz, że ma to związek? Dodam jeszcze, że ten sen był następnego dnia po tym jak tamte się skończyły.
Odpowiedz
#10

tak Uśmiech sądzę, że ma to ze sobą wielki związek Uśmiech Może powinnaś spróbować z nim porozmawiać na temat Was ??
Odpowiedz
#11

Chciałabym, ale w rzeczywistości to nigdy takie proste nie jest Uśmiech Na pewno będę większą uwagę zwracać na to co robi Uśmiech
Odpowiedz
#12

rozumiem Cię, rzeczywistość jest zawsze trudniejsza. Ale trzymam za Ciebie kciuki, oby wszytko się udało Uśmiech
Odpowiedz
#13

Oby, zwłaszcza że dzisiaj miałam kolejny sen z tym Panem. Śniło mi się, że był z kolegami na stacji kolejowej, a ja do niego podeszłam i zapytałam się czy jedzie ze mną czy z nimi. On się wahał, ale w końcu jak jechały pociągi pobiegał ze mną i wsiedliśmy. Jechaliśmy fakt, że tylko jedną stację, bo musieliśmy wysiaść bo wydawało nam się, że kanar jest w środku... Ale znów sny wróciły...

Dziękuję za pomoc Uśmiech
Odpowiedz
#14

Spróbuję zinterpretować ten sen. Musisz o Nim dużo myśleć skoro tak często Ci się śni Uśmiech to dobrze.
Pociąg jest jednym z ważniejszych symboli sennych, który odzwierciedla się przede wszystkim nastawienie do zycia, doświadczenie, motywację oraz dalszy rozwój innymi słowy lepsze poznawanie siebie. Jazda kolejką zwiastuje, iż bedziesz czynić szybkie postępy w realizacji swoich planów i zamierzeń, natomiast wysiadanie z pociągu na stacji zapowiada osiągnięcie celów.
Myślę, że wiele dobrego Cię czeka w rozwoju Twojej znajomości Uśmiech obym się nie myliła Uśmiech Daj znać Kochana jak będą szły sprawy Uśmiech Życzę jeszcze raz wiele szczęścia Uśmiech i rozważnych decyzji Uśmiech Buziaki
Odpowiedz
#15

Dziękuję za interpretację Uśmiech Owszem myślę o nim dużo, ale zazwyczaj zxaczyna mi się śnić jak coś się wydarzy Uśmiech Jeśli coś się zmieni zawiadomię Cię i dziękuję za poswięcony czas Uśmiech Warto znać czyjś punkt widzenia w analizie snu Uśmiech
Odpowiedz
#16

oby się tylko nie myliła Uśmiech pozdrawiam. Jak będzie się jeszcze coś śniło, daj znać Uśmiech na pw jak będziesz chciała Uśmiech buziaki
Odpowiedz
#17

Ostatnio miałam dziwny sen,

mianowicie śniło mi się, że razem z moim kolegą mieliśmy jakiś projekt do zrobienia. Dużo przesiadywalismy razem. Coś rysowaliśmy, kreśliliśmy (nie pamiętam nawet co). W pewnej chwili on mnie przytulił i pocałował, mimo, że miał dziewczynę, która mogła się o tym dowiedzieć. Nie byłam zbytnio zadowolona z tego faktu. Odsunęłam się od niego. Potem dalej dokańczaliśmy projekt i on zrobił znów to samo... Tym razem się odsunęłam, gdyż uznałam, że jest świadomy tego co robi. Co ten sen mógł oznaczać>?
Odpowiedz
#18

Moim zdaniem warto to rozpatrywać na płaszczyźnie Twoich własnych myśli i uczuć wobec tego kolegi. Czy on Ci się podoba? Czy tego dnia miałaś z nim jakieś szczególne interakcje? Czy łączy Was coś poza koleżeństwem? Podałaś bardzo mało informacji.

Chętnie poczytam jak podchodzą do tego typu marzeń sennych bardziej doświadczeni użytkownicy Uśmiech
Odpowiedz
#19

Zgadzam się z koleżanką Uśmiech Sama zastanów się co Ty sama czujesz do niego. Jak kiedyś pisałam pocałunek przez bliską nam osobę, oznacza szczacunek, którym Cię darzy. Pozdrawiam
Odpowiedz
#20

Z tym kolegą nie łączy mnie nic poza kolezeństwem. Jest mym bardzo bliskim kolegą i nic poza tym do niego nie czuję. Właśnie nie mieliśmy blliższych interakcji ani niczego szczególnego, dlatego zdziwił mnie ten sen. Znam również jego dziewczynę i nie życzyłabym jej niczego złego, a na pewno niczego z naszej strony...
Zastanwiam się, może to po prostu oznacza, że jesteśmy bardzo ze sobą zżyci i inni interpretują nasze relacje inaczej niż my sami, sama nie wiem Smutny Dziękuję Oczko
Odpowiedz
#21

Raczej oznacza Twoje obawy co do tego jak inni mogą Was odbierać. Jeśli jednak nie masz sobie nic do zarzucenia - pozbądź się takich obawOczko
Odpowiedz
#22

KatiJo napisał(a):Raczej oznacza Twoje obawy co do tego jak inni mogą Was odbierać. Jeśli jednak nie masz sobie nic do zarzucenia - pozbądź się takich obawOczko

Widzę to w ten sam sposób Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości