Pagan Tarot - studiowanie talii
#1

Kupiłam ją 3 tyg. temu, od zawsze chcialam ją mieć, w sklepie dowiedzialam się, że to najrzadziej kupowana talia ze wszystkich, ale mimo to zapytam: czy sa jacys chetni do studiowania talii?

[Obrazek: pagan_tarot.jpg]
Odpowiedz
#2

Ja jestem chętna do studiowania tej talii Uśmiech
Odpowiedz
#3

No to super, to jesteśmy dwieUśmiech masz już ta talie?
Odpowiedz
#4

Mam ale nie pracowalam z nia...
Odpowiedz
#5

no to mniej wiecej na tym samym etapie jestesmy. ja tez jestem poczatkujaca, wyciagam sobie karty na dzien od jakichs 2-3 tygodni i tyle.
Odpowiedz
#6

Nie nie...ja nie jestem poczatkujaca...ale tej talii jeszcze nie uzywalam
Odpowiedz
#7

heh ja tez mówiłam o tej talii
Odpowiedz
#8

Jesli chodzi o te talie to wiem, ze Katarynka miala jej opisy na swoim blogu ale nie mogę go nigdzie znaleźć. Czy ktos ma moze namiary?
Odpowiedz
#9

wiesz co jak ja tam probowalam sie dostac jakis czas temu to okazalo sie ze jest tylko i wyłacznie dla znjomych, tak wiec nie mialam dostepu;/
http://tarotkatarynki.blogspot.com
Odpowiedz
#10

To wielka szkoda...
Odpowiedz
#11

No trudno moze uda nam sie rozkiminic znaczenia za pomoca ksiazki dołaczonej do kart i no i wlasnej inwencji.
Odpowiedz
#12

Witam!! w takim razie ja jestem trzeciaUśmiech tez jestem początkująca, mam jednak pewien dylemat odnosnie rozkminiania czasu.... byłam przyzwyczajona ze krol mieczy to jesien a król monet to zima, a tu jest na odwrot. wiec jak to interpretowac?? wedlug rysunku na kartach czy jednak wedlug przypisanego znaczenia?? moze ktos mnie uratuje...
Odpowiedz
#13

Ewo odczytywalabym zgodnie z obrazem na karcie ale to tylko takie moje zdanie...
Odpowiedz
#14

też tak myślałam, czasem trzeba posłuchać swojej intuicji Uśmiech
Odpowiedz
#15

Jak widzisz obraz zimy to raczej trudny wrozyc ze to latoOczko
Odpowiedz
#16

Nie no bez przesadyUśmiech po prostu bylam przyzwyczajona, ze miecze to jesien a monety to zima. A tu jest na odwrót, wiec się trochę zagubiłam
Odpowiedz
#17

Rozumiem, to byl zart.... a juz powaznie..jesli chodzi o mnie to bardzo sugeruje sie obrazem i wroze w zgodzie z nim...
Odpowiedz
#18

Dla mnie miecze zawsze były zima, denarow nigdy nie udało mi sie z ta zima skojarzyc.
Jezlei chodzi o pagan tarot, to one bardzo działa na wyobraznie i czesto pokazuja sytuacje z obrazka,
Odpowiedz
#19

Przy rozkladaniu roznych talii nasza intuicja wychwytuje wszystkie informacje, nie tylko te zakodowane symbole Tarota, lecz laczy je z obrazem na karcie...czasami sugerujemy sie obrazem czasami symbolem a czasami obie informacje łaczymy
Odpowiedz
#20

Mi wreszcie ta symbolika pór roku pasuje do poszczegolnych kolorw. wiosna-kielichy, lato-buławy, jesien-denary, miecze -zima
Mi sie trudno przystosowac do tego, ze karty dworskie ktore do tej pory przedstawiały kobiety, teraz przedstawiaja mezczyzn, ze krolowa mieczy jest mezczyzna, a o buławianej nie wspomne.Bardzo mi sie podobaja natomiast pazie. W porownaniu z innymi kartami dworskimi z tej talli ładnie widac, ze pazie utozsamiaja cechy danego koloru, ale one jeszcze jakby nie podjeły świadomej proby rozwoju, co widac juz w rycerzach
Odpowiedz
#21

Mdrive dobrze wyczuwasz wiec moze wezmiesz udzial w Warsztacie nr 3?
Odpowiedz
#22

moze dzis wyciagne karty.
no i co z tymi naszymi studiami nad ta talia?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości