"Prześladowanie" przez cyfrę
#1

Witajcie!
Nie wiem czy w dobrym miejscu umieszczam wątek. Jestem nowa i jeszcze się uczę zwyczajów panujących na forum 
Mam do Was pytanie związane z "prześladowaniem" przez cyfrę. nie wiem czy prześladowanie to dobre słowo, postaram się rozwinąć tę myśl. W zasadzie odkąd pamiętam w moim życiu było PEŁNO ósemek. Pełno. Począwszy od daty urodzenia, przez miejsca zamieszkania, numery telefonów, ważne dla mnie daty. Jak spoglądam wstecz, to zawsze te ósemki. Liczba punktów z egzaminów, numery dokumentów, numery szkół, nawet moje tablice rejestracyjne (niededykowane, otrzymane z przypadku).
Wiele dobrych dla mnie rzeczy stało się 8, 18, 28. wiele rzeczy sprowadzi się do prostej ósemki.
Co to może dla mnie oznaczać? Czy w ogóle powinnam przywiązywać do tego wagę? Wydaje mi się, że to może być jakaś wskazówka. Macie jakieś porady dla nowicjusza? Co mogę poczytać w temacie, na czym skupić szczególną uwagę?
pozdrawiam Was ciepło Uśmiech
Odpowiedz
#2

gdybym miała coś napisać o Twoim roku urodzenia na podstawie numerów ktore przynoszą Ci wiele dobrego, to napisałabym że jesteś urodzona w latach roku CHI-3 Uśmiech
czyli, że możliwe jest że urodziłaś się w latach 1979, 1988.. ale to tylko takie spostrzeżenie, bo nic nie napisałaś o dacie swojego urodzenia
w którym roku się urodziłaś? czy jesteś również 8? Uśmiech
Odpowiedz
#3

Dzięki za odpowiedź Uśmiech
1988 trafiłaś Uśmiech
Rozwiniesz jakoś tę myśl? Kwiatek
Odpowiedz
#4

to są liczby przypisane do roku Twojego urodzenia, to są własnie pomyślne liczby Twoje.. i jak widać ładnie dają o sobie znać
więc jak jesteś CHI-3 to jesteś bardzo inteligentną osobą, masz bardzo dynamiczną osobowość, lubisz ruch, zmiany.. ale tez i sporo myślisz.. wiatr jest elementem który określa Twoją charakterystykę.. lubisz wolność.. CHI-3 porównałabym do numerologicznej 5.. widzę wiele podobieństwa.. to tak na szybko.. jak sie tu zalogowałam, to rozpoczęłam wątek na temat Astrologii Chińskiej.. chyba muszę do Niego wrócić..
jeśli zaś duzo 8 w Twoim życiu Cie otacza.. to myślę, że może mieć to związek z organizacją swojego zycia, organizacją pracy.. poczuciem sprawiedliwoci, myślę, że na chłodno potrafisz ocenić sytacje.. generalnie, polecam poczytać o 8, moze ta liczba zwraca na coś uwagę, do czego powinnaś się przyłozyć.. tak wnioskuje na szybko
Odpowiedz
#5

Wielkie dzięki Uśmiech
Poczytam o czym wspomniałaś. Każdy dzień uczy nas czegos nowego. Jeszcze raz dziękuję za tę wartościową wypowiedź Kwiatek
Odpowiedz
#6

cieszę się i dziękuję również za odpowiedź Kwiatek
zwróciłabym też uwagę na to, aby może nie wywierać zbyt duzego wpływu na otoczenie, bo ta 8 moze tez wskazywać, zapędy dyktatorskie, wiec jak coś nie idzie po Twojej myśli, to rzucasz gromy, wkurzasz sie .. bo wiatr idzie z gromem Uśmiech
myślę, że jesteś osobą o dość twórczym umyśle Uśmiech
udanej niedzieli Buziak
Odpowiedz
#7

Mam jedną poważną wątpliwość. Cechy faktycznie się zgadzają, jednak wychodziłoby na to, że wszystkie osoby z danego rocznika są do siebie podobne. Trudno w to uwierzyc. Czy ja coś źle rozumiem? Zachęciłaś mnie do lektury: "NUMEROLOGIA
POZAEUROPEJSKIE SYSTEMY
NUMEROLOGICZNO-ASTROLOGICZNE" Uśmiech
Odpowiedz
#8

nie nie do końca jest tak jak piszesz.. tak naprawdę, nic o sobie nie napisałaś, prócz liczb które towarzyszą Ci w zyciu, na ich podstawie napisałam, jakim mozesz być rocznikiem.. idąc dalej podałam Ci bardzo "charakterystyczne cechy" dla ludzi urodzonych w takiej energii roku.. do tego podałam Ci cechy 8, jako wskazówkę.. bo połączenie dynamicznie reagującego wiatru oraz zapędy 8, mogą dawać taki zestaw..
ale to tylko jeden z kolorów, jak by tak zacząć się zagłębiać w ilośc danych zawartych w dacie urodzenia, imieniu i nazwisku, to wtedy obraz zaczyna być rozbudowany,
u jednego będzie bardziej działać np. 5 a u innego 7.. 5 potęguje ruch i wolność.. a 7 moze dać osobę myśliciela, który swoją dynamikę okazuje zupełnie inaczej.. jego posuniecia mogą być bardziej przemyślane.. wiec jak zareaguje to raczej raz a konkretnie.. 5 mogła by sie szybko i krótkotrwale spalać.. tak więc.. to tylko ogólna informacja dla Ciebie była, co mogą mówić dla Ciebie te liczby Uśmiech
fajnie, ze poczytasz o innych systemach numerologicznych.. sama chyba zerknę w tą pozycję którą podałaś Rotfl
Odpowiedz
#9

A widzisz, dziękuję Uśmiech Muszę otworzyć umysł i nie zamykać się w ciasnych ramach swoich wyobrażeń Uśmiech
Pozycja wydaje mi się ciekawa, ale dopiero zaczynam lekturę, więc nie potrafię powiedzieć o niej nic więcej Uśmiech
Tobie oczywiście też życzę wspaniałej niedzieli! Pozdrowienia Uśmiech
Odpowiedz
#10

jak poczytasz ile tego jest.. ile elementów ma wpływ na to, jak rozumiesz i czego doświadczasz w życiu.. albo okresla to jakim typem człowieka jesteś to się za głowę złapiesz i niby wszystko mamy podane na patelni, a jednak jedna wielka tajemnica
i człowiek się uczy całe zycie i całe życie nadal głupi tak to jest.. ktoś kto pisze że musi otworzyć umysł i tu ukłon z mojej strony dla Ciebie Kwiatek ma szanse zrozumieć dużo rzeczy podeslij czasem linka jak znajdziesz ciekawą pozycję o liczbach
Odpowiedz
#11

Jakiś czas temu, przez długi, dłuuugi czas, również miałam prześladowania cyfrowe. Rotfl Było to związane z liczbą 22 Oczko Gdzie nie spojrzałam tam 22. Praktycznie wszystko było z nią związane...No wszystko...
Jednak od pewnego czasu mam wrażenie jakby te prześladowania minęły... Już tego aż tak nie widzę jak kiedyś... Także nie wiem skąd to się wzięło Bezradny
Odpowiedz
#12

Kosma, podam na pewno Uśmiech a jak idzie lektura tego co podałam? ja ostatnio zupełnie czasu nie mam. Może Ty mi polecisz coś ciekawego na weekend? pozdrowienia!
paulina - szkoda, że nie nasunęły Ci się żadne wnioski z tego okresu. Można by to dziś wykorzystać Uśmiech
Odpowiedz
#13

niestety nie mam czasu teraz na czytanie książek.. Bezradny moja ulubiona pozycja Nataszy Czarmińskiej gdzieś zaginęła w akcji.. polecam pozycje "Liczby losu" Kwiatek
Odpowiedz
#14

Witam mnie prześladują 111 1111 w datach w godzinie w ulicach itp itd Uśmiech
Dziś dostałam pokój 11 halo czy ktoś mi odpisze. Ola 27.11.1978 Kwiatek
Odpowiedz
#15

Mnie również ''prześladuje'' cyfra 11 ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu Tak
Często widzę godzinę 11:11 , na numerku z szatni itd.
Jednak nie martwię się,gdy ją widzę,wręcz przeciwnie-uspokaja mnie to xD
Na maturze ustnej gdy miałam losować numerek,wybrałam 1 bo nie wiem czemu ale czułam,że jest to dobry wybór


P.S. Tak by the way to trochę dziwne,że tyle osób ma styczność akurat z tą cyfrą O.o
Odpowiedz
#16

Hej, Ja z kolei u siebie zauważyłem, że jak mam gorszy okres życiu to prześladują mnie te same liczby, szczególie jeśli chodzi o zegar, --> 11;11 23;23 22;22 10;10 09 09 itp czasami tez 20;02 dosc czesto.. nie wiem jak to interpretowac, byl taki przead dzieciecy ze to oznacza ze ktos o Tobie mysli Uśmiech czasami nawet jest tak ze budze sie wezme telefon do reki a tu 23'23, nie mam pojecia o co chodzi Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości