Warsztat 3 - Spotkanie [rozwiązane]
#45

Lady, dziękuję Uśmiech Naturalnie, że się uczymy, trzeba konfrontować swoje przeczucia z rzeczywistością Uśmiech Do tego to najlepsza lekcja pokory Oczko Najzabawniejsze jest to "Aha! więc to o to chodziło!", kiedy usłyszy się prawdziwą historię.
Podoba mi się bardzo idea tego typu ćwiczeń, tylko nie zawsze jest czas, aby brać w nich udział. Pozdrowionka!
Odpowiedz
#46

Le Stelle napisał(a):Lady, dziękuję Uśmiech Naturalnie, że się uczymy, trzeba konfrontować swoje przeczucia z rzeczywistością Uśmiech Do tego to najlepsza lekcja pokory Oczko Najzabawniejsze jest to "Aha! więc to o to chodziło!", kiedy usłyszy się prawdziwą historię.
Podoba mi się bardzo idea tego typu ćwiczeń, tylko nie zawsze jest czas, aby brać w nich udział. Pozdrowionka!


karty potrafią nam pokazać naszą omylność.. te ćwieczenia dużo wnoszą, bo często sytuacja dotycząca karty często np. wraca.. podczas takich ćwiczeń, można zweryfikować wiele komunikatów.. dlatego dobra jest ciągłość ćwiczeń.. Le Stelle, mam nadzieje, ze na samo ćwiczonko znajdziesz chwilkę.. to raz w tygodniu, nie trzeba brać od razu kart do ręki.. każdy ma możliwość zrobienia tego ćwiczenia w dogodnym dla siebie momencie.. no przez 7 dni moze znajdziesz godzinke na pasjansa Buziak
Odpowiedz
#47

Bez obaw, ja Tarota ćwiczę ciągle i regularnie [Obrazek: a050.gif] Tak trochę abstrahując: odnoszę jednak wrażenie, że w pewnym momencie regularna praktyka i weryfikacja przynoszą - owszem - coraz większe doświadczenie, ale niekoniecznie coraz większą trafność :eusa-think: Praktykę już jakąś mam, ale trafność... Bywa lepsza lub gorsza. Tak ja naturalnie na to patrzę... Każdy nowy rozkład rodzi zawsze wątpliwość i nawet codziennym ćwiczeniem nie da się tego uniknąć :roll: Czasem problem lepiej się wyczuje, czasem się zbłądzi i palnie głupotę [Obrazek: h075.gif] Luzik

Ale same ćwiczenia tego typu bardzo lubię, lubię dowiadywać się, w jakiej karcie pokazał się określony problem, przedmiot, zjawisko... Więc sama idea naturalnie bardzo mi się podoba Oklaski
Odpowiedz
#48

Brawo Wiedżmy ! Oklaski Fajna lekcja !
Odpowiedz
#49

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSonCqqYFW-QiVhLdLbgh-...v9wReRFBMg]

Warsztat nr. 3...
Gratulacje... kosma_x

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości