Powtarzający się sen
#1

Od roku co jakiś czas powtarza mi sie ten sam sen że jestem w szkole, wczesniej tylko byłam w budynku a czasami na lekcjach ale od kilku snów pisze jakiś sprawdzian, nie pamietam z czego to był ten sprawdzian ale raz sie dziwiłam po co mam to pisac a innym razem od razu wziełam się za pisanie.. Nie wiecie co to moze znaczyć? Czeka mnie jakaś sytuacja w ktorej bede musiała sie sprawdzic czy chodzi o coś innego?
Odpowiedz
#2

Edukacja symbolizuje szkołę życia i zwiazane z nią lekcje życiowe. Przebieg nauki we śnie odzwierciedla postępy w rozwoju duchowym czynione na jawie.
Sny o szkole bedą pojawiały sie w ważnych okresach życia, kiedy człowiek doświadcza rzeczy mających ogromne znaczenie dla jego rozwoju.

Egzamin odzwierciedlać będzie lęk przed porażką życiową, koniecznościa sprawdzenia się i byciem ocenianym przez innych ludzi. Egzamin to próba życiowa, którą musimy przejść pomyślnie, aby wznieść się na wyższy poziom rozwoju.

Złe stopnie i nagany w szkole mogą świadczyć o tym, że śniący nie potrafi przyswoić sobie pewnych lekcji zyciowych i nie umie sprostać zadaniom, jakie życie przed nim stawia. Moze należy zmienić metodę działania albo poprosić o pomoc.

Dobre oceny i sukcesy w nauce symbolizują, że oto nadchodzi czas pomyślnego rozwiązywania życiowych zadań. Osoba śniąca odrobi swoją lekcje i awansuje na wyższy poziom duchowy.
Odpowiedz
#3

Dziękuje za interpretacje Buziak
Wiesz ja w tych snach czuje się dobrze bo mi szkoła dobrze się kojarzy i z egzaminami też nie miałam problemów tak samo jak w tych snach jestem spokojna bo wiem co mam robić tylko to juz staje się meczące takie sny chociaż podświadomie czuje że czeka mnie jakaś lekcja życiowa.
Odpowiedz
#4

Nie ma co się przejmować tymi snami Uśmiech W okresie jak będą Ci sie śniły poprostu bardziej zwracaj uwage na wydarzenia i sytuacje jakie Ci sie przytrafiają bo któraś z nich bedzie tym "egzaminem" Uśmiech
Nawet jesli nie uda Ci sie wyciągnąc wniosków z tych lekcji to i tak życie za jakis czas postawi Cie w podobnej sytuacji i bedziesz miała możliwosc "poprawki" Uśmiech

Życzę samych piateczek Uśmiech Pozdrawiam Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości