Warsztat 5 - Gdzie są kijki? [rozwiązane]
#1

Tak sobie pomyslalam abysmy pocwiczyli na luzaku rozklad , ktory poszukiwalby czegos. Ostatnio na forum sporo osob prosi a znalezienie swojej zguby , a to pierscionkow a to pieniazkow..itd....
Sprobujcie wiec poszukac i jak najdokladniej okreslic miejsce, gdzie stoja moje kijki do nording walking...czy w domu, czy poza, obok czego, co znajduje sie obok tych kijkow itd....Moze jakis kolor obok kijkow zobaczycie...pytania dowolne..co Wam przyjdzie do glowy...
Dodam , ze kijki nie zostaly zagubione, wiem gdzie saOczko

Mam nadzieje, ze spodobaja Wam sie takie cwiczenia....
Zachęcam gorąco wszystkich, nie stresujcie sie, jesli nie traficie, potraktujcie to jako kolejna nauke swoich kart Kwiatek  Kwiatek
Odpowiedz
#2

no dobra.. ćwiczenie bardzo dobre, więc pójdę na pierwszy ogień.. Zawstydzony

3 Buławy, Król Buław, 4 Monety + 8 Monet

wygląda na to, że kijki stoją w jakiejs pakamerze, mogą stać oparte o ścianę, gdzieś z gratami męża, albo jest to miejsce męża..
Król Buław podpowiada mi że tam znajduję się jego miejsce na narzędzia.. może być to równiez piwnica, garaż, domniemam, że miejsce to znajduje się w budynku, domu.. nie jest na zewnątrz.. tak więc myslę ze kijki stoją gdzieś obok narzędzi.. może być to również pokój który ma do dyspozycji Król.. natomiast nie wygląda mi na to, zeby te kijki stały w sypialni, pokoju dziecka, czy salonie.. na pewno są na co dzień schowane.. Uśmiech

Kwiatek
Odpowiedz
#3

Dziekuje bardzo Kosmo Kwiatek

Zapraszam kolejnych uczestnikow Kwiatek
Odpowiedz
#4

Kijki są albo w łazience bo na moichtrzech kartach woda. Albo w pomieszczeniu gospodarczym. Gdzie trzymane są narzedzia.tutaj król kielichow.
Odpowiedz
#5

Dzieki Pituniu, ze wzielas udzial w moim warsztacie Kwiatek

Zapraszam kolejne osoby...zachecam rowniez do wyprobowania rozkladu na "Zagniniony przedmiot" z ktorego korzystamy na forum Kwiatek
Odpowiedz
#6

dopiszę jeszcze, już po za warsztatem.. że mogą stać gdzieś w koncie w WC, ta ciągła siedząca pozycja w 3 kartach Myśli

pituniu, widziałam że napisałaś o łazience, to mnie zastanowiło.. Kwiatek

a teraz już znikam i nic więcej tu nie czytam..
Odpowiedz
#7

Zapraszam kolejne osoby do ćwiczen z kartami Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#8

A ta woda to dobry trop ? Bo aż mnie w oczy raziła . Myśli
Odpowiedz
#9

Pituniu nic nie moge podpowiedziec...
Odpowiedz
#10

XVI Wieża , 8 mieczy -
według mnie kijki stoją w przedpokoju , lub tam gdzie wiszą palta lub jakieś inne ubrania, lub w altance ew. na balkonie , możliwe ,że przy jakimś kwiatku lub drzewku, bo mi się tu zielone strasznie rzuca w oczy.
Odpowiedz
#11

Ja zabiorę się w sobotę za sprawdzenie bo nie mam na nic czasu , tydzień pracowity i męczący. Oczko
Odpowiedz
#12

To mój debiut, więc proszę o wyrozumiałość Oczko Kijki są czarne z czymś czerwonym, rąćzami, lub taśmami. Kijki nie stoją w domu, myślę, ze są w garażu.
Odpowiedz
#13

Buźki Ja postaram się jutro Lady... Buźki Uśmiech
Odpowiedz
#14

Dzieki wielkie za kolejne wpisy... Super , ze nowe osoby dołaczaja aby pocwiczyc swoje karty Kwiatek

Zapraszam kolejnych ochotnikow bardzo serdecznie Buźki
Odpowiedz
#15

Nie wiem czy powinnam brać w ogóle udział w tym warsztacie...Lady...brak mi ostatnio skupienia...zmęczenie daje się we znaki....ale spróbuję ,bo warsztat ciekawy


Ogólnie patrząc:

Może być to miejsce(pomieszczenie),w którym jest bardzo ładnie,bogato,wszystko bardzo dobrze zaplanowane,a już na pewno nic w nim nie brakuje,bardzo czyste i zadbane.Jest to miejsce ,w którym można się gościć,możliwe spożywane posiłkiUśmiech,spoczywać.Może być to miejsce,gdzie przewijają się ludzie.w pomieszczeniu znajdują się krzesła lub kanapa,fotele,roślinność.Widzę też coś ruchomego(mogące się poruszać)ale może chodzi właśnie właśnie tu o te kije...zaraz do wszystkiego dojdęUśmiechwidzę też miejsce ,nieco puste...dziwne skrajności hahhah,gdzieś gdzie ktoś/coś może leżeć na ziemi jest tam nieco ciemniej.

Teraz co mi przyszło na myśl patrząc na karty z każdej strony Rotfl

Miejsce związane z Panem domu:
Kijki moga znajdować się w samochodzie w bagażniku,albo bardziej pod lub blisko/miedzy fotelem na ziemi,lub miejsce związane z samochodem...garaż gdzieś przy samochodzie lub roweze

Kijki moga znajdować się w pokoju gościnnym(salonie z aneksem),gdzieś przy fotelu,lub pod kanapąUśmiech.znajduje się tam roślinność lub w sypialni nieopodal łózka....czy tam znajdje się mata ćwiczebna???
Patrząc na mojego króla wiszącego w powietrzu ,powiedziałabym też,ze jest to balkon,taras,wtedy kijki stały by podparte o podłogę lub nieco wyżej na czymś,możliwe,że znajduje się tam też rower oraz widoczna z tego miejsca jest roślinność.

Możliwe barwy tego miejsca i rzeczy otaczających:
widzę zieleń,złote barwy-złotopodobne,granat,niebieski,fiolet,brąz,beż i chyba choć nie jestem pewna bordo:/?

Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek Buźki
Odpowiedz
#16

Dziekuje bardzo Sarenko Kwiatek Kwiatek

Zapraszam kolejne osoby....nie zastanawiajcie sie prosze...to fajne cwiczenie... Kwiatek
Odpowiedz
#17

och fajnie.. ale jeszcze fajniej będzie jak pojawią się karty przy niektórych interpretacjach Zawstydzony
Odpowiedz
#18

hahhah Kosma no tak.....zaaaaapomniałam !!!Przepraszam Rotfl

Moje karty:KRÓL MONET,RYCERZ MIECZY,10 MIECZY Uśmiech
Odpowiedz
#19

no tak.. u Ciebie tego nie zauważyłam O_O Uśmiech brakuje kart Pituni i Świetlistej.. ustalaliśmy regulamin warsztatów.. więc brak kart, jakby dyskwalifikuje.. Głupek dziewczyny uzupelnijcie braki, bo jak mamy weryfikować układ?
Odpowiedz
#20

u mnie. Król pucharow . I 10pucharow -nie pamiętam tej. Trzeciej karty.
Odpowiedz
#21

Kijki są w coś wsadzone lub powieszone obok roweru ,czegoś okrągłego , stołu ,obrazu ,przy ścianie w pokoju,przedpokoju za szafka
salonie ,altanie lub jakimś schowku w którym mogą być rożne szpargały.
Kolor czerwony, biały lub niebieski ,srebrny.

Kolo Fortuny,4 Monet,10 Mieczy. Oczko
Odpowiedz
#22

Ehh, skuszę się ponownie chociaż ostatnio jestem zalatany i kompletnie nie mam głowy do tych spraw.
Odciąłem się skutecznie od forum jak na Króla Mieczy przystało Rotfl
Ja jestem człowiek konkretny więc stawiam na konkretne rozwiązanie. Kijki stoją blisko kosza na śmieci.
Cały czas w rozkładzie przewija mi się 6 mieczy co oznacza wymuszone wyjście, 2 monet, co oznacza sinusoidę. Raz dużo raz mniej, cykliczność, nieskończoność. I to mnie naprowadziło na trop kosza do śmieci. Kosz jest raz pusty raz pełny no i trzeba z nim wyjść. I tę czynność powtarza się w sumie do końca życia. Na karcie RW (żonglujący 2 monetami połączonymi symbolem nieskończoności).
Drugi trop to mi się facet pokazuje, raz Król Kielichów, drugi raz Król Monet. Wskazuje to na męża. Albo Król Kielichów jest zmuszany przez Królową Kielichów do wyrzucania śmieci albo to w ogóle ze śmieciami nie ma nic wspólnego. Ma to tak czy owak jakiś związek z mężem, z tym co jest jego domeną, tym w czym jest dobry. Albo np. kijki stoją w jakimś jego warsztacie, w jego pokoju w którym oczywiście znajduje się, co?
Wiadomo: kosz na śmieci Wyśmiewacz Choćby na śmieci biurowe - papierowe.
Ale jaja - co mi do głowy przychodzi. Wszystkiego dobrego Panie, mam nadzieję, że wczoraj otrzymałyście mnóstwo Kwiatek Kwiatek Kwiatek i dzień był udany. Chociaż to dziwny dzień i drażni wiele kobiet ale ten dzień się odczuwa - jest zupełnie inna atmosfera, w urzędach, marketach itp. Zatem i ja dołączam swój kwiatek Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości