Warsztat 6 - Obrazek [rozwiązane]
#23

Kochani zapraszam Ok do niedzieli jeszcze dużo czasu Oczko
Odpowiedz
#24

Od kogo dostałam ten obrazek?Paż Mieczy,DIABEŁ- Byłaś młodsza od tej osoby,ta osoba miała nietypowe podejście humoru-coś podchądzący pod czarny humorek połączony z odrobiną mądrego sarkazmu. Nie koniecznie zawsze ta osoba odsłaniała wszystkie karty i nie podawała wszystkiego na tacy,trzeba było wykazać wysiłek ..Myślę,że to może jakas osoba z okresu twojego nauczania(studiów) a w tej chwili jest ograniczony kontakt. Jeżeli chodzi o płeć Paż Mieczy może sugerować -ją oraz jego wiec ciezko mi określićUśmiech
Na jaka okoliczność?MAG- Myślę,że ta okoliczność była spowodowana twoim zwyciestwemUśmiech Czy to była jakaś nagroda którą uzyskałas za swoją wiedzę czy wysiłek?
Co on przedstawia?Królowa Buław- hart ducha walki i zwycięstwa
Jaka jest jego kolorystyka? 4 denarów- Jesienna albo wiosenna.. Myślę ,że to złoto,żółc,odcien pomaranczy czy czerwienieni oraz zieleń.

Dum spiro, spero,
Piękna kobieta to uśmiechnięta kobietaUśmiech
Odpowiedz
#25

Bardzo dziękuje MijaCzas Kwiatek Buźki

Zachęcam kolejne osoby,nie jest to trudne Oczko wyniki ogłoszę o 21
Odpowiedz
#26

Kochani zachęcam,tym bardziej ze do tej pory nie padła prawidłowa odpowiedz co przedstawia obrazek.

Zapraszam do zabawy Kwiatek Oczko
Odpowiedz
#27

Ayla Serdecznie Gratuluje! Oklaski

[Obrazek: 15j6og.jpg]
[Obrazek: 2dkn38o.jpg]
Odpowiedz
#28

lila Rotfl Rotfl Rotfl to ja pojechałam z moją interpretacją ...nie ma to jak się mocno wczuć Rotfl Rotfl

Ayla Oklaski Oklaski Uśmiech
Odpowiedz
#29

Kochani widzicie obrazek co przedstawia i jaka jest jego kolorystyka.
3 Mieczy która wytypowała Ayla przedstawia kobietę ,która trzyma kwiatka.Obrazek otrzymałam 8 lat temu od kobiety mi obcej ,która wyjechała do Australii i powiedziała ofiaruje Ci ten obrazek,który mi przyniósł szczęście i mam nadzieje ze Tobie tez przyniesie.

Bardzo dziękuję wszystkim osobom ,które zechciały wziąć udział w moim warsztacie,oraz Gratuluje Wszystkim Buźki
Odpowiedz
#30

Sarenko,ale z ogromnym zainteresowaniem czytałam wasze interpretacje, żałuje tylko ze tak mało osób wzięło w nim udział Oczko

Jeszcze raz ślicznie dziękuję wszystkim osobom,które były odważne i postawiły karty. Buziak Buźki
Odpowiedz
#31

Gratuluje Ayla! Dziekuje za warsztat Kwiatek
Odpowiedz
#32

[Obrazek: congratulations-0995.gif]

WARSZTAT -NR 6--OBRAZEK
Gratulacje...ayla

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#33

tego się obawiałam,że wygram,ale bardzo się cieszę Oczko
zaraz coś wymyślę Uśmiech
Odpowiedz
#34

Gratulacje Kwiatek

"Nie czekaj, aż inni ludzie cię uszczęśliwią.
Musisz zrobić to sama."
   Alice Walker
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości