Mężczyzna w bieli , dużo soli,
#1

Witam
Ostatnio śniło mi się jakieś pomieszczenie, łóżko, a na nim jakaś para - jakaś moja koleżanka z chłopakiem,nie widziałam ich twarzy, cos rozmawiali,żartowali,a ja siedziałam brzegu tego łóżka i patrzyłam na podłogę,a ta cała zasypana w soli gruboziarnistej, jakby w jakimś leczniczym ośrodku, sól była biała,i gdzieniegdzie niebieskie kawałeczki, i taki jeden niebieski kawałek wzięłam do buzi, był strasznie słony więc go wyplułam.Później śni mi się,że stoję z boku gdzieś oparta o poręcz i widzę z góry jak tłum ludzi, właściwie jakby młodzieży w szkole schodzi w dół schodami do wyjścia,a pod prąd tego tłumu w górę schodów idzie mężczyzna cały ubrany na biało = białe szerokie spodnie,biała bluzka i długa biała kamizelka zapinana na guzik,mężczyzna ten popatrzył na mnie,ja na niego i pomyślałąm sobie - może to ksiądz,ale czemu ubrany na biało??? mężczyzna w wieku około 38-42 lata , chyba blondyn.
może ktoś wie co może oznaczać ten sen???
Odpowiedz
#2

Masz za sobą jakiś nieudany związek, bądz rozczarowanie miłosne?
Ten starszy człowiek, ubrany na biało to Twój przewodnik duchowy.
Wchodzenie po schodach na góre oznacza rozwój duchowy.
Ale żeby się rozwijac trzeba uwolnić się od przeszłości, cierpienia, ran zadanych przez innych.
Zamiast pogrążać się w rozpaczy trzeba wybaczyć, zapomnieć i iść dalej.

Łózko(zwiazki uczuciowe)+sól w nadmiarze(cierpienie, gorycz, łzy) + sól ogólnie (oczyszczenie duchowe)+Przewodnik, schody (rozwój duchowy)
Odpowiedz
#3

witam Uśmiech
dopiero dzisiaj odczytuję wiadomość, tak - zgadza się, w lutym rozstałam się z facetem i przezyłam to ciężko ,....dużo łez, cierpienie, już jest lepiej i mam nadzieję na lepsze zmiany , dziękuję za interpretację i pozdrawiam
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości