Portet-SARNA1
#1

Witajcie,byłabym ogromnie wdzięczna za analizę mojego portretu psychologicznego Uśmiech Prosi Prosi
Data urodzenia: 3.05.1983r

MÓJ PORTRET PSYCHOLOGICZNY:

karty 1,2,3 - mówią one o ,,drodze życiowej” człowieka, są to ogólne możliwości i predyspozycje człowieka

Karta 1 - CESARZOWA III (co będzie dominować w dzieciństwie i młodości)
Karta 2 - KAPŁAN V (w wieku średnim)
Karta 3 –ŚWIAT XXI (w dalszej części życia)

Karty 4,5,6 – to pozostałe dominanty psychiki

Karta 4 (1+2) – SPRAWIEDLIWOŚĆ VIII (podświadomość)
Karta 5 (2+3) - SPRAWIEDLIWOŚĆ VIII (świadomość)
Karta 6 (4+5) - WIEŻA XVI (nadświadomość)

Karta 7 (1+5) - SIŁA XI (misja - zadanie do wykonania z jakim człowiek przyszedł na świat)
Karta 8 (2+6) - ŚWIAT XXI (dary - potencjał umożliwiający wykonanie misji)


Karmiczno-wewnętrzne:

Karta 9 (1-2) - KAPŁANKA II (kim byłam w poprzednim wcieleniu?)
Karta 10 (2-3) - WIEŻA XVI (co robiłam?)
Karta 11 (10-9) -UMIARKOWANIE XIV (zadania karmiczne)

Karta 12 (7+8) - KAPŁAN V (liczba harmonii psychicznej)
Karta 13 (1+4+6) - EREMITA IX (Jak siebie postrzegam?)
Karta 14 (3+5+6) - EREMITA IX (jak postrzegają mnie inni?)

Karta 15 (9+10+11-7) - ŚWIAT XXI (sposób odpracowania karmy)
Karta 17 (11+6) - CESARZOWA III (punkt komfortu karmy)
Karta 18 (11+8) - SPRAWIEDLIWOŚĆ (Jak pracować z misją na obecne wcielenie?)
Odpowiedz
#2

Sarno, na pozycji nr 5 jest błąd, więc karty na niektórych pozostałych pozycjach również się zmienią.
Odpowiedz
#3

Dziękuję Ci Gosiu za zwrócenie uwagi ,już wiem gdzie tkwi mój błąd...mam nadzieję BezradnyPortret wyszedł mi zupełnie inny Szok
Jednak mam pytanie dotyczące numeracji kart...w portrecie na pozycji n 4.wyszedł mi nr 8...w moich kartach przedstawiona jest Moc tu zaś http://as2.pl/sposob-obliczania-interpre...ewsPath=13 przedstawiona jest jako Sprawiedliwość,po prostu miejsca są pozamieniane,nie wiem czy mam się sugerować własnymi kartami czy też w/w.

Poprawka portretuUśmiech:3.05.1983r.

1.CESARZOWA III
2.ARCYKAPŁAN V
3.ŚWIAT XXI
4.SPRAWIEDLIWOŚĆ VIII na moich kartach MOC
5.CESARZ IV
6.WISIELEC XII
7.RYDWAN VII
8.GWIAZDA XVII
9.KAPŁANKA II
10.WIEŻA XVI
11.UMIARKOWANIE XIV
12.KAPŁANKA II
13.MAG I
14.DIABEŁ XV
15.CESARZOWA III
17.CESARZ IV
18.SŁOŃCE XIX

Czy teraz mogłabym poprosić o analizę i wgląd w mój portret....będę bardzo wdzięczna.Jeśli znowu pojawił się błąd proszę o poprawę....również będę wdzięczna Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
#4

Jeszcze jedna mała poprawka, na pozycji nr 18 powinien być IX.
SARNA1 napisał(a):nie wiem czy mam się sugerować własnymi kartami czy też w/w.
Przy interpretacji Portretów ważne jest ogólne zrozumienie archetypów mniej obrazki na kartach. Przykładowo Mag w jednej talii jest magiem, w innej kuglarzem Szok. Trochę to zmieni cechy osobowości. Uśmiech Można rozkładać karty przy analizie Portretu, ale nie jest to konieczne.
Wracając do pytania: w Portretach VIII zawsze jest Sprawiedliwością.

Masz bardzo fajny Portret Kwiatek . Taki artystyczno-ezoteryczny. Staraj się wykorzystać pozytywne aspekty wszystkich widocznych w nim kart. Powodzenia Buziak

I przepraszam, że się mądrzę, a nie interpretuję, ale po prostu nie mam na to czasu. Może ktoś spróbuje?
Odpowiedz
#5

Dziękuję Ci Gosiu Buziak i jeszcze raz dziękuję za poprawkę Buziak
Odnośnie portretu artystyczno-ezoterycznego to jak najbardziej się zgadza,bo takie działania właśnie mają miejsce w moim życiu i jak najbardziej jestem za Oczko ...kogo mogłabym poprosić o dogłębną analizę...może się orientujesz?Jeszcze raz Ci dziękuję Buziak

1.CESARZOWA III
2.ARCYKAPŁAN V
Prawidłowy portretRotfl

3.ŚWIAT XXI
4.SPRAWIEDLIWOŚĆ VIII na moich kartach MOC
5.CESARZ IV
6.WISIELEC XII
7.RYDWAN VII
8.GWIAZDA XVII
9.KAPŁANKA II
10.WIEŻA XVI
11.UMIARKOWANIE XIV
12.KAPŁANKA II
13.MAG I
14.DIABEŁ XV
15.CESARZOWA III
17.CESARZ IV
18.PUSTELNIK IX
Odpowiedz
#6

Zinterpretuję tylko niektóre pozycje posiłkując się posiadanymi źródłami. Reszta - nieopisana nigdzie, uczona jedynie na kursach, więc pozostaje tworzyć, jak ktoś na kursach nie był. Sądzę, że Ty sama ze swoją znajomością tarota i wyśmienitymi interpretacjami poradzisz sobie z tym zapewne nie gorzej ode mnie. By nie rzec lepiej, bo w końcu siebie lepiej znaszOczko

Wg A.A. Chrzanowskiej - pozycja 1 w odniesieniu do 2 i 4.

1 2
III V
4
VIII

W takim wypadku kartę na 1. pozycji interpretujemy jako:
– rodzice zbyt zajęci sobą, by mieć czas dla dziecka;
– rodzice bardzo krytycznie oceniający dziecko;
– może wskazywać na problemy z identyfikacją ze swoją płcią (silna kobieta, słaby mężczyzna);
– dziecko traktowane i oceniane niesprawiedliwie;
– poglądy dorastającego dziecka i jego rodziców znacznie się różniły, co prowadziło do poważnych
konfliktów;
– przesadne koncentrowanie się rodziców na opinii środowiska, bez uwzględniania realnych potrzeb
i postaw dziecka;
– dziecko mogło być świadkiem przestępstwa dokonywanego przez któreś z rodziców;
– dziecko oddane na wychowanie państwu lub jakiejś instytucji (dom dziecka, szkoła z internatem
itp.);
– osoba gospodarna, pracowita i akuratna;
– predyspozycje do zawodów prawniczych lub takich, w których wymagana jest dokładność i staranność.

Źródło - Ezoteryczny Kwartalnik Elektroniczny nr 9, styczeń 2012

Sprawiedliwość na pozycji 4 - karta lęków i kompleksów - interpretujemy w negatywie.
Może wskazywać na problemy z samoakceptacją, skłonność do samooskarżeń, przepełnienie poczuciem winy. Często przyczyną takiego stanu ducha są metody wychowawcze praktykowane w dzieciństwie, w domu rodzinnym, w szkole, na lekcjach religii.

7. Misja Twoja (VII - Rydwan) to robienie kariery, pozytywne zmienianie świata, zdobywanie uznania. Jakiekolwiek nie byłoby Twoje dzieciństwo, musisz się z niego wyzwolić, nie możesz siedzieć cicho w kąciku. Musisz być widoczna Ty i rezultaty Twoich działań. Pisana Ci kariera i sława.

8. Dary na misję (XVII - Gwiazda) - talenty artystyczne, kreatywność, zdolność do tworzenia dzieł sztuki. Uczuciowość, delikatność, subtelność. Opieka Sił Wyższych, o takich ludziach jak Ty mówi się, że są urodzeni pod szczęśliwą gwiazdąOczko

12. Karta harmonii psychicznej - (II - Kapłanka) - harmonia osiągana przez obcowanie z naturą, a także zajmowanie się wiedzą tajemną, np, tarotemOczko

13. Jak siebie postrzegasz? - (I - Mag) - jako osobę łatwo nawiązującą kontakty, komunikatywną, sprawnie wypowiadającą się w mowie i piśmie.
14. Jak postrzegają Cię inni? - (XV - Diabeł) - jako osobę energiczną, aktywną, dynamiczną, wręcz przepełnioną energią, z ogromną pasją. Czasem nawet niektórzy tej Twojej niespożytej energii się bojąOczko

Źródło - A.A. Chrzanowska "Tarotowy Portret Psychologiczny, Ars Scripti-2, 2010
Odpowiedz
#7

KatJo dziękuję Ci ślicznie Buziak Buziak Buziak Buźki Buźki Buźki Uśmiech
Jestem w szoku Szok Szok Szok to się wszystko zgadza Zawstydzony Zawstydzony trochę zmieniłabym zdanie na temat mojej łatwości z komunikowaniem się....przynajmniej w przeszłości...byłam bardzo nieśmiałą dziewczynką Zawstydzony Zawstydzony Zawstydzony Uśmiech

Dziękuję KatJo
Odpowiedz
#8

Ale na naszym forum widzę, ośmielasz się coraz bardziejUśmiech
Tak trzymaćUśmiech
Odpowiedz
#9

KatiJo napisał(a):Ale na naszym forum widzę, ośmielasz się coraz bardziejUśmiech
Tak trzymaćUśmiech

Staram się Rotfl Oczko ...pasje mnie odblokowują... Rotfl Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości