Warsztat 8 - Wiadomość [rozwiązane]
#1

W wieku 35 lat spadła na mnie jak grom z jasnego nieba wiadomość. Oczko
Kochani wyciągnijcie z kart jak najwięcej:
Co to za wiadomość?
Jaka była moja reakcja?
Jak dzisiaj to wspominam i jak wpływa to na moje życie ?

Zycze udanej zabawy i zapraszam Buźki
Odpowiedz
#2

co to za wiadomość ? -
KSIĘŻYC, 6 pentakli - ciąża, los obradował cię dziciątkiem
Jaka była moja reakcja ? -
3 buław, As kielichów - pełnia szczęścia i plany na przyszłość
Jak dzisiaj to wspominam i jak wpływa na moje żcie ? -
Rycerz buław, 8 pentakli -
dostałaś powera, zmieniłaś coś zdecydowanie w swoim życiu, może miejsce zamieszkania i do dziś wpływa to na ciebie inspirująco , ciągle cię czegoś uczy , wyzwala nowe wezwania.
Odpowiedz
#3

rudalila-dziękuje Kwiatek
Odpowiedz
#4

witaj Lilu Uśmiech
jaka to była wiadomość-Księżyc-odkryłaś w sobie talet wróżbiarstwa
jaka była reakcja-8 denarów-wzięłaś się ostro do pracy,żeby go wyszlifować
jak dzisiaj to wspominam,i jaki ma wpływ na Twoje życie-królowa buław-hm,no pewnie z radością,stałaś się pewna,zyskałaś wielu nowych znajomych
mam nadzieję,że bardzo się nie wygłupiłam,a teraz idę poczytać co Rudalila napisała,bo w oczy mi wpadło ,że też miała pierwszy ksieżyc,nie chciałam czytać,żeby się nie sugerować
pozdrawiam Uśmiech
haha,czytałam Rudej interpretację,jak tasowałam karty to przez głowę przeleciała mi myśl o dziecku,jednak czasem trzeba posłuchać intuicji Uśmiech
Odpowiedz
#5

ayla-dziękuje Kwiatek
Odpowiedz
#6

Oj co tak słabiutko,nie boimy się tylko bawimy.
Zapraszam wszystkich do udziału w warsztacie Oczko
Odpowiedz
#7

Co to za wiadomość?- 9 Monet 6 Mieczy(-)
Wiadomosc nie byla pomyslna. Dotyczyla czyjejs choroby a nawet odejscia...zostalas w jakims sensie sama ze swoimi problemami... Wiadomosc mogla dotyczyc jakiejs kobiety..moze umarla Twoja mama albo jakas inna kobieta z Twojej rodziny? Odszedl ktos dla Ciebie bardzo bliski..to mogl byc rowniez Twoj maz albo partner
Jaka byla moja reakcja?- 8 Pucharow
Reakcja byla bardzo emocjonalna, bilas sie z myslami , denerwowalas sie, stresowalas, nie wiedzialas co dalej bedzie, co zrobic...bylas przygnieciona i przybita tym co sie wydarzylo
Jak dzisiaj to wspominam i jak wpływa to na moje życie ? -2 Pucharow(-) Krolowa Buław(-)
Dzisiaj uwazasz ze musialo dojsc do tego, ze tak sie stalo, ze zostalas sama...To doswiadczenie zaowocowalo Twoim wyjazdem...po tym co sie stalo rzucilas swoje dotychczasowe zycie i wyjechalas za granice, zmienilas miejsce zamieszkania..
Odpowiedz
#8

Dziękuję Lady Kwiatek

Zapraszam Oczko
Odpowiedz
#9

Nie wiem dlaczego nie zwrocilam uwagi wczesniej na buzke przy Twoim pytaniu, dlatego musze zmienic swoja interpretacje bo nie daje mi to spokoju....
Uwazam ze zaszlas w ciaze, ktorej zupelnie sie nie spodziewalas i byla to ciaza zagrozona...moze przelezalas w lozku przez ten czas... Reakcja tak jak pisalam byla bardzo emocjonalna i entuzjastyczna ale musialas zrezygnowac z czegos aby wszystko ulozylo sie pomyslnie...troche pokomplikowala Ci ona zycie..Nie moglas pogodzic ze soba moze strony zawodowej z tym co sie wydarzylo, trzeba bylo podjac jakas zyciowa decyzje...musialas zmniejszyc swoja aktywnosc i skupic sie na sobie i swoim zdrowiu...

Ta wypowiedz jest poza warsztatem...
Odpowiedz
#10

Kochani zapraszam Oczko
Odpowiedz
#11

lila

Mag,Siła-wiadomość
Paź monet,9 monet-reakcja
2 monet,Wieża-jak dzisiaj to wspomina i jak wpływa to na moje życie.

Coś mi ie tu widzi pewne zainicjowanie czegoś z pomyślnym skutkiem,Siła często mówi o fizyczności,cielesności...więc może to wiązać się z zajściem w ciążę aczkolwiek ta wiadomość mogła być dla ciebie niezłym zaskoczeniem gdyż najwyraźniej byłaś pewna bezpieczeństwa tej sytuacji...no cóż tak to bym widziała.
Twoja reakcja...w początkowej fazie podchodziłaś z ostrożnością i upewnianie się w tej sytuacji czy rzeczywiście mogło o czegoś takiego dojść w drugiej fazie powiedziałabym ogarnęło cię ogromne szczęście,że będziesz mogła napełnić miłością nowe życie i dzielić się nią .... myślę,że miłość twoja do narodziła się bardzo szybko i cierpliwie czekałaś na rozwiązanieOczko.
Jak to wspominasz widzę tu pewne rozbicie wewnętrzne a także ogólny szok...myśl o tym może cię rozstrajać i wprowadzać z pewną amplitudę uczuć...to też myślenie "co by było gdyby..."gdyby do tej sytuacji nie doszło.... Bezradny Bezradnyczy to dobry kierunek ....zobaczymy Oczko Oczko

Wesołych Świąt Wam Życzę Buźki Kwiatek
Odpowiedz
#12

Moim zdaniem po prostu sie zakochalas. Musialas skonczyc związek który cię juz uwieral. Nie byla to latwa decyzja
ale postapilas jak ci mówili serce. Tamten rozdzial zamklas ostrym cieciem.z perspektywy czasu widzisz ze dobrze postapilas.jestes lepiej ustawiona finansowo i czujesz ze to ten na którego czekalas. Moje karty.
2monety,8mieczy,krolowa mieczy,2kielichy,10monet,6monet.
Odpowiedz
#13

Sarna,Pitunia dziękuje Kwiatek


Zapraszam kolejne osoby Oczko
Odpowiedz
#14

Kochani jutro podam odpowiedz o 20.00,a was prosze o przyjrzenie się kartom i być może jeszcze coś dopiszecie bo nie padła konkretna odpowiedz czego dotyczyła wiadomość. Oczko
Odpowiedz
#15

Przychodzi mi na mysl ze ta informacja wiaze sie z jakas tajemnica , ktora wyszla na jaw, cos co bylo do tej pory ukrywane ujrzalo swiatlo dzienne.. To moglo miec zwiazek zarowno z jakims testamentem, pieniazkami, finansami, ktore dzieki tej informacji mialas w jakims sensie zarzadzac albo moglo dojsc do ujawnienia zdrady...lub ktos powierzyl Ci tajemnice, ktora byla dla Ciebie trudna i problematyczna...informacja wiazala sie z powrotem do przeszlosci myslami, trzeba bylo podjac wyzwanie , ktore mialo swoja poczatki w przeszlosci i wiazalo sie nastrojami smutku i żaloby po kims ...rozdarlo Cie psychicznie...
Moze ktos zmarl i pozostawil po sobie niezalatwione sprawy materialne , ktorych trzeba bylo sie podjac, moze dowiedzialas sie o zdradzie lub o jakiejs tajemnicy rodzinnej z przeszlosci?
Odpowiedz
#16

Lila przyszło mi na myśl kilka wątków dotyczących twojej sytuacji.

W takim razie myślę tu o możliwości wyjazdu za granicę...może jakaś zielona karta...coś tego typu....w celach zarobkowych możliwa współpraca z kimś....ale z dnia na dzień...pełna wahań niepewności....pełna lęku i obaw...jedna szansa jedna na milion...z pewnością zwaliła cię ta wiadomość z nóg...doznałaś szoku,aczkolwiek patrzyłaś na sytuację pewna dozą ostrożności i czekałaś na dalszy przebieg działań.

druga sprawa może chodziło o zdradę twojego byłego partnera(męża)...oczywiście ..znowu szok ,jednak potrzebowałaś upewnienia się w tej sytuacji...wewnętrzne rozbicie...ogromny ból...co mogło doprowadzić cię do przyszłego wyjazdu z granicę.

trzecia sytuacja ciąża .... nie koniecznie twoja ,a twojej córki Zawstydzony totalny szok !załamka...upewnianie się w sytuacji....nie wiem dlaczego chodzi mi tu po głowie poronienie...ból nagła sytuacja,niepewny grunt pod nogami....wahania...
Odpowiedz
#17

Gratulacje Sarna1! Oklaski Oklaski Oklaski

Zgadza się, córki ciąża, ale na szczęście
skończyła się urodzeniem zdrowej wnuczki Oklaski Oklaski
Odpowiedz
#18

Serdecznie gratuluje Sarenko!
Dziekuje Lilu za ciekawy warsztat Uśmiech

Gratuluje tez Rudi , ktora jako pierwsza odgadla ciazeOczko
Odpowiedz
#19

Dziękuję Liluś.....ta ciąża wszystkim bardzo ładnie wyszła....karty naprawdę super...trochę zdziwiłam się,że po pierwszym razie nikogo nie wytypowałaś...ten paź u mnie....bardzo mocno się zastanawiałam czy to chodzi o młodą babcię bo o tym na pewno myślałaś czy to następne potwierdzenie w moich kartach dzidzi...jednak pierwsze skojarzenia są lepsze...muszę nad tym popracować Zawstydzony Zawstydzony Zawstydzony

Lady dziękuję Buziak
Odpowiedz
#20

Sarenko ciąże widziałyście u mnie,a tak nie było, czekałam na poprawna odpowiedz Oczko

Byl to wtedy dla mnie trudny czas,szok itd.
Dziś jestem najszczęśliwszą babcia pod słońcem Oczko
Odpowiedz
#21

Liluś ja nie skonkretyzowałam swojej odpowiedzi Zawstydzony ....bo nie byłam pewna czy to twoja ale dobrze ,że dałaś nam szansę Zawstydzony Ok ...gratuluję super wnuczusi Buziaklila "Dziś jestem najszczęśliwszą babcia pod słońcem"-i to najważniejsze Buziak

Buźki Buźki Buźki Buźki
Odpowiedz
#22

Ja sie ciesze ,ze tak wielu osobom wyszla ta ciaza...to pokrzepiajace, ze tak fajnie czytamy karty...mile uczucie...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości