Moje sny
#1

witam
Śniło mi się jakbym była gdzieś na wycieczce zagranicznej np: Majorka, ( nigdy na takiej nie byłam,ale zawsze marzyłam Smutny ). Widziałam chyba palmy ,jak to zwykle bywa, jakąś wodę - morze,albo ocean, albo rzeka - nie mam pojęcia i tak jakby miała się zbliżać noc,gdyż na niebie widziałam księżyc( chyba księżyc) - taki duży okrągły,może to była pełnia i nagle zaczął on zachodzić - jak słońce zachodzi ( więc nie wiem czy to odebrać jako słońce czy księżyc?).
Księżyc obniżał się i nagle zaczął spadać w dół na tę wodę , byłam strasznie zdziwiona i patrzyłam co będzie dalej,a on zaczął po tej wodzie szybko się " turlać " a ja biegłam,żeby zobaczyć gdzie?
Pomyślałam sobie,że może w tym kraju on tak "zachodzi ". Dobiegłam przed jakiś dom ,gdzie ten księżyc się doturlał (jeśli dobrze pamiętam) i jakby zamienił się ,albo zniknął a ja zobaczyłam leżące duże dywany kolorowe , w ażurowe motywy - kwiatowe.
Następnie podjechał samochód ,z którego wysiadł wysoki mężczyzna-blondyn, twarzy nie widziałam, w czarnej skórzanej kurtce i chyba wszedł do tego domu,a do mnie nachyliło się jakieś dziecko, albo dorosły niskiego - dziecięcego wzrostu i mówił mi coś o tym mężczyźnie na ucho,ale nie pamiętam co?
Odpowiedz
#2

Woda to uniwersalny symbolkobiecości, nieświadomości, uczuć oraz intuicji. Źródło życia, narodziny, oczyszczenie, uzdrowienie, inicjacja, odnowienie,tajemnica, zapomnienie, lęk. Głębia mądrości. Woda życia. Tajemne moce.

Księżyc symbolizuje energię kobiecą. Kojarzony jest z intuicją, z żywiołem wody, z przypływami i odpływami energii, ze zmiennością,wrażliwością i delikatnością.
Jego światło jest tajemnicze, sprzyjające czarnoksięstwu, uprawianiu magii, aktywności różnego rodzaju upiorów i straszydeł. Powiązany jest z nieświadomą sferą osobowsości oraz prawą półkulą mózgową, której przypisuje się takie cechy jak emocjonalność, irracjonalność, skłonności artystyczne. Księżyc wiąze się z wegetacją, odżywianiem, płodnością i macierzyństwem.

Zaćmienie od dawna uważane jest za zjawisko poprzedzające niezwykłe wydarzenia w skali globalnej. Dlatego we snie może zapowiadać człowiekowi niezwykłe zmiany w jego osobistym świecie. Może sie także wiązać z chwilowym zablokowaniem pewnych aspektów osobowości.

Zaćmienie Księżyca to odrzucenie własnych emocji, zablokowanie intuicji, utrata kontaktu z nieświadomością. Obraz ten może wskazywać na odrzucenie autorytetu matki, lub stłumienie własnej kobiecości.

Dalej musisz sobie poradzić sama Uśmiech Skojarz sobie z kim ci się ten mężczyzna kojarzy, z czym ten dom, dywany...
To dziecko to zapewne Twoje wewnętrzne dziecko lub właśnie Twoja intuicja która Ci coś podpowiada ale Ty jej nie słuchasz...

Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#3

witam Uśmiech
te odpowiedź również dopiero dzisiaj odczytuję...mam nadzieję,że czeka mnie  " niezwykłe wydarzenie w skali globalnej " np:  odwzajemniona MIŁOŚĆ OD PIERWSZEGO WEJRZENIA Oczko , dziękuje i pozdrawiam
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości