Warsztat 9 - Maj [rozwiązane]
#1

W maju czeka mnie coś bardzo miłego i niezwykłego, coś co nie zdarza się często...
Co to takiego ? Kwiatek  Odpowiedz w sobotę wieczorem.
PS. nie zadaję pomocniczych pytań aby nie sugerować wam podpowiedzi.  Uśmiech  Kotek
Odpowiedz
#2

Ojej ale tajemniczo to zabrzmialo Uśmiech Postaram sie wyrobic do soboty z interpretacja... A o ktorej w soboete bedzie odpowiedz?
Odpowiedz
#3

Może być w niedzielę , jak chcecie...
Odpowiedz
#4

Mam cztery opcje :1)wesele
2)komunia
3) jakieś warsztaty związane z medytacja,nauka.
4)Wizyta jakieś ważnej osobistości i parada.

Kolo Fortuny,Królowa Mieczy,Paz Kielichów,6 Kielichów, Kochankowie Kaplan,3 Monet. Oczko
Odpowiedz
#5

Rudi okresl konkretnie dzien i godzine aby kazdy mogl sobie zaplanowac kiedy wklei swoja interpretacje...
Odpowiedz
#6

No to niech będzie niedziela wieczorem.

Dzięki lila...ciepło...ciepło.... Kwiatek
Odpowiedz
#7

Uzupełniając jeszcze swoje karty może czekać Cie chrzest ,oraz spotkanie z osoba,osobami Ci bliskimi być może z rodziny wraz z dzieckiem.
Milo spędzony czas na ,zwiedzaniu,wycieczka Oczko
Odpowiedz
#8

Pustelnik, Kochankowie, 6 kielichów, Świat, Kapłan, 3 monety...
Takem se wyciągała dużo, bo mi jakoś nic nie gadały...
Zastanawia mnie pokrycie się aż czterech kart z tymi, które wyciągnęła lila...
Kojarzy mi się z chrzcinami, albo narodzinami dziecka... Ewentualnie roczek świętowany w rodzinie.
Komunia też może być, jak lila sugeruje...
Pojedziesz gdzieś na tę uroczystość, do Polski może.
Tylko co tu robi ten Pustelnik? Nostalgia Cię ogarnie, rozmyślać będziesz może...
Odpowiedz
#9

Dzieki dziewczynki.

Zapraszam kolejne osoby do udzialu w warsztatach.
Odpowiedz
#10

Wisielec Kaplanka Pustelnik(-)

Wszystkie karty zwiazane z duchowoscia stad wnioskuje ze bedzie to wydarzenie majace swoj kontekst religijny, wiec bedziesz miala uroczystosc duchowa...
to moze byc wyswiecenia na ksiedza, bierzmowanie, komunia...jakies sluby zakonne...
Odpowiedz
#11

A co to za obijanie się..? Zapraszam do mojej zagadki . Może ktoś jeszcze spróbuje... Tak Prosi

KatiJo napisał(a):Tylko co tu robi ten Pustelnik? Nostalgia Cię ogarnie, rozmyślać będziesz może...
Ten Pustelnik to ja KatiJo... Zawstydzony
Jak patrzę na te twoje karty to mi wszystko pasuje do tej sytuacji.
Karty lili to samo...wszystkie mi pasują...U lili jestem w Q mieczy pewnie.


Kochani...no proszę...może jeszcze coś odnośnie miejsca...osób... Wiedżmy , które już napisały może jeszcze coś dopiszecie...bardziej konkretnie...odwagi.. Ok
Odpowiedz
#12

Hmmm - to ja też spróbuje.

Król Mieczy

Królowa Mieczy - Rydwan - Gwiazda

Huczna zabawa związana z podniesieniem kwalifikacji. Wymaga to wyjazdu ale będzie to w kraju. Dzięki temu rozwiniesz swoje talenty.
Czyli jakieś szkolenie, a na szkoleniach po nauce jest miłoUśmiech Będzie się lało...znaczy działo Uśmiech

Nie wiem czemu ale mam wrażenie, że będzie to nad wodą.
Odpowiedz
#13

No to dopisze jeszcze moja wizje, może Ty Lilu będziesz brała udział w jakimś pokazie,konkursie lub zostałaś poproszona o stworzenie jakiegoś dzieła
dla kogoś ważnego, bądź będziesz kogoś nauczała jako mistrz , może to być coś związanego z Twoja praca. Oczko
Odpowiedz
#14

Janka karty też fajne...ale ułatwię wam tylko, że nie dotyczy to pracy. Janek ja mieszkam za granicą, czy w takim razie to będzie miało miejsce w kraju - w Polsce ? czy w kraju - w UK ?
Odpowiedz
#15

Moim zdaniem w chodzi o kraj w którym przebywasz - czyli UK. Cały czas przewija mi się w stosunku do Ciebie Król Mieczy zatem będzie co świętować i sądzę że związane jest to z ezoteryką.
Odpowiedz
#16

Samotna wycieczka dookoła świataOczko
Kapłan to do Rzymu może, a kielichy do winiarni. We Włoszech też je mająOczko
Odpowiedz
#17

KatiJo napisał(a):Pustelnik, Kochankowie, 6 kielichów, Świat, Kapłan, 3 monety...
KatiJo jeżeli mogę wrzucić swoje trzy grosze głupca...

Pustelnik - ja wolę określenie eremita. Samotność ale też wiedza, rozwój duchowy
Kochankowie - decyzja, stałość uczuć
6 Kielichów - zrozumienie potrzeb wzajemna pomoc
Świat -kontakty z obcokrajowcami, poszerzenie horyzontów umysłowych,
Kapłan - prawdomówność, uczciwość, wyższe ideały,
3 monety - prawdomówność, uczciwość, wyższe ideały,

Cały czas "pasuje mi jak ulał" do zdobywania wiedzy ezoteryczej (Pustelnik), była to mądra decyzja (Kochankowie) bo pozwala zrozumienie zarówno siebie jak i innych, pomóc (6 Kielichów).
Świat mówi, że będzie to za granicą ( w stosunku do Ciebie) , a Kapłan o tym, że Rudalila wejdzie na wyższy poziom. 3 Monety z Kapłanem wydają mi się zdobyciem "uprawnień" na skutek wiedzy.
Tak bym to zinterpretował ale mogę się mylić.....
Odpowiedz
#18

Dlaczego Głupca - Janku? Oczko
Nie ma wszak głupich interpretacji, karty można rozumieć na wiele sposobów.
Piękny nick masz, taki swojski i miły. To prawdziwe imię?
Odpowiedz
#19

Głupiec to ktoś kto niewiele wie, lub nie wszystko jeszcze rozumie. Co do interpretacji ....każdy odczuwa "po swojemu".
A co do Janka - lubię ten nick - jest ciepły, swojski. A na imię mam T. Uśmiech
Odpowiedz
#20

RudaUśmiech
Ogólny obraz z przełożenia...powiedziałabym o wyjeździe za granicę w celu spotkania się twojego dziecka z ojcem,lub załatwienia spraw ojcostwa za granicą( Polsce)....co mi jeszcze do głowy wpadło to ,to,że może sama będziesz przechodziła jakieś święcenia,typu chrzest-bo takie rzeczy się z zdarzają lub chrzest(załatwienie spraw dzieciństwa w dojrzały sposób)aczkolwiek bardzo szybki(szybkie załatwienie sprawy) ,być może komunia twojego dziecka(Głupiec +Król Kielichów-uczta z udziałem dziecka/ci),powiedziałabym tu też o sprawie która potoczy się bardzo sprawnie choć nieuniknione są zawirowania....
teraz patrząc na rozkład...tutaj też powiedziałabym o wyjeździe za granice...i spotkaniu z mężczyzną...ten wyjazd może dać ci w kość...możesz być mocno zmęczona...sprawa ta właśnie może być związana poniekąd z marzeniami-może na wyrost powiedziane,lecz spawa,która nie dawała ci spokoju a teraz znalazła swoje ujście...hmmm być może sprawa ta będzie wiązała się z jakimś trudnym wyborem z wiązanym z mężczyzną..Mylę,że mogło to być zaproszenie również od tego mężczyzny.

Jeszcze co widzę w kartach ogólnie....może chodzi tu o pewne zaproszenie i spotkanie się z przyjacielem z dzieciństwa(być może on Cię zaprosił)...kto wie...może kiedyś nawet chodziliście ze sobą Zawstydzony Myślę,że długo u niego nie będziesz...
ostatnia rzecz jaka mi chodzi po głowie to adopcja...i to wszytko Szok Zmęczony Oczko Oczko Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek
karty:
Głupiec,Król kielichów,Rycerz buław,
8 mieczy,7 kielichów,Koło fortuny,Kochankowie,10 buław,Król mieczy

ło matko Uśmiech już więcej chyba nic nie wymyślę Rotfl Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#21

Janek napisał(a):Głupiec to ktoś kto niewiele wie, lub nie wszystko jeszcze rozumie. Co do interpretacji ....każdy odczuwa "po swojemu".
A co do Janka - lubię ten nick - jest ciepły, swojski. A na imię mam T. Uśmiech
Jak to T to Tadeusz too ja się pozachwycam. Tomka i Tobiasza tez lubię.


U mnie: XII Wisielec, 6 denarów, 4 kielichów
Wisielca widzę jako egzamin z życia, może dosłownie jako egzamin. Pasuje mi tu więc ślub lub narodziny dziecka. Wiąże się to na pewno z jakąś poważną zmiana w życiu.
Ale tez mam taka myśl, ze ten Wisielec przeczekuje. Może więc to będzie urlop? Odpoczynek?Może niezwykła podróż do żródeł wiedzy i medytacji?
6 denarów - ta karta ma być miejscem tego wydarzenia. Pojęcia nie mam jak to rozumieć.Pogrzebię na forum to może mi coś przyjdzie do głowyUśmiech

Pogrzebałam: denary to północ.
Odpowiedz
#22

Cesarzowa 6 denarów może być miejscem pewnej wymiany,dawania i brania...może podpasuj coś pod to.... Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości