Prośbą o interpretację portretu Asiamisiu1
#1

Witam serdecznie
Chciałabym prosić o interpretację mojego portretu podaje moja datę urodzenia Jak bym coś pomieszają Pozdrawiam Joanna 21.09.1989
1) 8
2) 9
3)5
4) 17
5) 14
6) 9
7) 22
8) 18
9) 1
10) 4
11) 3
12) 18
13) 2
14) 6
15) 14
16)
17) 12
18) 21
Odpowiedz
#2

No pomieszałaś.
Skoro data urodzenia 21 - to XXI - Świat, nie wiem skąd wzięłaś 8?
Dalej nie sprawdzałam.
Napisz prawidłowe numerki cyframi rzymskimi i dodaj nazwy kart.
Odpowiedz
#3

Przepraszam za błąd już się poprawiam. I dziękuje za zwrócenie uwagi Uśmiech

1) XXI SWIAT
2) IX STARZEC
3) KAPŁAN
4) VIII SPRAWIEDLIWOSC
5) XIV POWŚCIĄGLIWOŚĆ
6) XXII GŁUPIEC
7) XIII ŚMIERĆ
8) IX STARZEC
9) XII WISIELEC
10) IV CESARZ
11) VIII SPRAWIEDLIWOŚĆ
12) XXII GŁUPIEC
13) VII RYDWAN
14) XIX SŁONCE
15) XI MOC

17) VIII SPRAWIEDLIWOŚĆ
18) XVII GWIAZDA
Odpowiedz
#4

No to popróbuję niektóre pozycje...
W dzieciństwie i młodości mogłaś się często przeprowadzać, mogło też zabraknąć jednego z rodziców, lub obojga...
Czułaś się samotna i nadal się czujesz.
Prześladuje Cię poczucie winy (pozycja 4 - Sprawiedliwość, jako karta lęków i kompleksów). Jest ono często wyimaginowane, masz problemy z akceptacją siebie, nikt Cię nie nauczył jak cieszyć się życiem i siebie kochać. W nadświadomości (pozycja 6) masz Głupca, więc, jeśli uda Ci się tego poczucia winy pozbyć - możesz być szczęśliwa taką dziecięcą radością. Świadomość Twoja (pozycja 5) każe Ci się stale kontrolować, by dobrze wypaść, by inni nie mieli Ci nic do zarzucenia. To łączy się jakby trochę z tym poczuciem winy.
Powinnaś szukać równowagi, nie da się podobać wszystkim. Ważne, byś Ty sama była w zgodzie ze sobą.
Twoją misją (pozycja 7 - Śmierć) jest konieczność przepracowania swojego stosunku do zmian, zrozumienia, że są one nieuniknione. Możesz też pomagać ludziom w cierpieniach, byłaby z Ciebie dobra pielęgniarka albo lekarz.
Dary na misję (8 - Pustelnik) - wysoko rozwinięta duchowość, zrozumienie wyższych praw kosmicznych, życzliwy stosunek do osób starszych, oswojenie z samotnością.
Harmonia psychiczna - znowu Głupiec (poz. 12) - wspomniane wyżej rozwijanie spontaniczności, radości życia, kontakty towarzyskie, również praca z dziećmi.
13. Jak siebie postrzegasz? - VII Rydwan - jako dynamiczną, ruchliwą, mogącą świetnie się spełnić zawodowo, ale przeszkadzać Ci może w tym życie osobiste.
14. Jak postrzegają Cię inni? - XIX Słońce - jako lidera i przywódcę, osobę o silnej osobowości, za którą można pójść bez zastanowienia.
Odpowiedz
#5

Buźki KatiJo dziękuje serdecznie za pomoc.
Jeśli chodzi o dzieciństwo i obecny czas to wszystko się zgadza. Cały czas pracuje nad sobą i szukam siły w sobie do działania.
Pozdrawiam i dziękuje
Odpowiedz
#6

Pierwsza rzecz jaką widze to są ci pisane wyjazdy zagraniczne,mozliwe ze tam odnajdziesz szczęscie i szczęsliwą przystać,po za tym 21 do bardzo szczęsliwa liczba wróząca sukces na wielu płasczyznach,po za tym masz silnie zaznaczaoną liczbe 3 w dacie ur,wiec na pewno jesteś ładną kobietą,lubisz dobrze wyglądać,na pewno lubisz sztuke,otaczać sie pięknymi rzeczami i przedmiotami,mozesz też przejawiać talenty artystyczne,do konca twojego życia wazne w twoim życiu będzie rola matki,na pewno jesteś też osobą bardzo pracowitą,czasem niestety mozesz miewać nastroje melnacholijno depresyjne(klucz wcielenia 12) oraz tendencje do takich duchowwych rozmyślań,zaglądania wgłąd siebie,akualnie jesteś do 5.09 w 9 roku osobistym,natomiast z drugiego liczenia do dnia swoich urodzin w 8,ten czas nie sprzyja rozpoczynaniu nowch wyzwań,sprzyja za to nauce i dokształcaniu sie oraz zakańczaniu spraw z którymi sie długo borykasz...Pozdrawiam KamilUśmiech
Odpowiedz
#7

Kamilu - Asia pytała o tarotowy portret psychologiczny.
Widzisz coś czasem poza czubkiem swego nosa?
Patrzysz na tematy, wypowiedzi innych?
Odpowiedz
#8

Kochani dziękuje wam za każda pomoc i ciepłe słowa.
Drogi Kamilu nie uważam się za piękność lecz przeciętna urodę mam od zawsze poezja łączy się z moim życiem i chęć pomagania innym. A rodzina jest dla mnie najważniejsza. Mam wspaniałego synka który jest całym moim światem wraz z mężem.
Pozdrawiam ciepło Buźki
Odpowiedz
#9

Proszę czy ktoś jeszcze mógłby wyjaśnia mi interpretację do nie organy pozycji.?
Pozdrawiam
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości