Warsztat 10 - Wydarzenie [rozwiązane]
#1

W weekend 22-24 marca tego roku uczestniczyłam w ciekawym wydarzeniu.
Co to było za wydarzenie?
Może komuś uda się zobaczyć jakieś dodatkowe szczegóły - co tam robiłam, jak tam trafiłam, itp?
ZapraszamUśmiech
Odpowiedz
#2

wydaje mi sie ze to ma zwiazek z twoja praca, z czym na czym zarabiasz, czemu poswiecasz czas. Nie wiem kim jestes z zawodu,ale to moze byc jakies szkolenie. Obok pokazaly mi sie karty jakis kursow i zaliczeń. Chyba masz jakies nowe kwalifikacje po tym spotkaniu. Udało ci się zaprezentowac swoje umiejetnosci, porozmawia z ludzmi,nawiazac nowe kontakty. Nie bylo to jakies spotkanie w ktorym tylko bylas sluchaczem, tutaj widze ze chyba jakos aktywnie bralas w tym udzial, moze to jakis kurs, gdzie czegos uczylas sie w praktyce. Widac ze ci sie podobalo.
Na pytanie gdzie to bylo karty pokazaly mi miedzy innymi Rydwan i przed nim 4 bulaw - mysle ze musialas wyjechac ze swojego miejsca zamieszkania, ale Rydwan pokazuje mi sie jakos cos bliskiego - nie jakas swiatowa wyprawa tylko raczej wyjazd gdzies za miasto.
A na pytanie jak sie o tym dowiedzialas wyszedl mi miedzy innymi As bulaw i ŚWIAT sadze wiec ze po obrazach z moich Roots of Asia to dowiedzialas sie o tym chyba z Internetu po prostu

Rozpisalam sie a tu sie okaze ze bylas na koncercie rockowym i bedzie glupio z taka moja interpretacja Uśmiech
Odpowiedz
#3

Nie jest głupio, bardzo dobrze jest Akante, bardzo bliskoUśmiech
Odpowiedz
#4

Wydarzenie w którym trafiła się szansa na działania, wymagające przedsiębiorczości,odwagi ,rozwiniecie zainteresowań,odkrycie umiejętności i talentów.
Warsztat,lub jakaś forma nauki,terapii w której wzmacnia się siły moralne,przekonania i wole. Wykład prowadzony przez doświadczonego mężczyznę ,który
z chęcią dzielił się swoja wiedza i doświadczeniem.Spotkanie w gronie ludzi uczących się i czerpiących ,oraz dzielących się swoja wiedza.
Prawdopodobnie brałaś udział w dyskusji i wyrażaniu swojego punktu widzenia w danym temacie. Trafiłaś tam dzięki propozycji jakiejś kobiety lub
ogłoszeniu ,zaskoczeniu bądź wygraniu wstępu biorąc udział w rywalizacji z innymi uczestnikami. Oczko Bardzo pouczające i przydatne wydarzenie Uśmiech

As Bulaw, Wieża,6 Monet ,Pustelnik.
Kochankowie,5 Bulaw Królowa Kielichów,Królowa Bulaw.
Odpowiedz
#5

Królowa Denarów
Kochankowie - As buław - Piątka denarów
Królowa Denarów - pomyślność finansowa, umiejętność kierowania innymi ludźmi.
Kochanowie - wybór, przedmioty finansowe/ precjoza
As Buław - rozpoczęcie działalności.
Piątka Denarów - doradztwo finansowe

Mi kojarzy się to z kursem dotyczącym finansów. Denary to dla mnie pieniądze szeroko rozumiane. Wydaje mi się, że zaczniesz zajmować się doradztwem finansowym - będziesz na własnej działalność gospodarczej. Praca dla kogoś ale na własny rachunek. Będziesz doradzać ludziom gdzie/jak lokować pieniądze.

Ale to jest tylko i wyłącznie moje zdanie.

Edit: Zaprosił Cię tam młodszy od Ciebie mężczyzna (Paź Buław). Otrzymałaś tam pochwałę/nagrodę ( III Moc). Pojawia mi się też Siódemka Mieczy i oczywiście Królowa Denarów (czyli Ty).
Odpowiedz
#6

Tym razem moje karty pokazaly:
Przelozenie: Paz denarow - 10 bulaw - Papiez
Sygnifikator: 2 denarow

Pytanie 1 : Czego dotyczylo ? : Paz denarow - 4 bulawy - 8 Kielichow ( 3 karty uzupelniajace: 8 denarow - Gwiazda - Kochankowie :na dodatkowe wyjasnienie podmiotu sprawy).
Pytanie 2: Jak tam trafilas ?: 8 mieczy - 9 Kielichow - Wieza
Pytanie 3: Jak sie to skonczylo?: 7 denarow - Krol mieczy - Moc

Z obrazu calosci rzuca sie w oczy przede wszystkim sygnifikator ogolny sprawy - 2 denarow i Paz denarow powtorzony przez przelozenie i Pytanie 1. Ze wzgledu na niezadowolenie z obecnej sytuacji finansowej , tzn. przychody i rozchody pokrywaja sie na biezaco bez mozliwosci dodatkowego odlozenia grosza postanowilas doksztalcic sie i znalezc dodatkowy , inny sposob na znalezienie nowego zrodla dochodu, tj. lepszego i efektywniejszego wykorzystania swoich juz posiadanych zdolnosci. 10 bulaw oznacza ze obecna praca nie przynosi zadowolenia i myslalas o lepszym wykorzystaniu swojego czasu, bardziej efektywnie (robiac podobne rzeczy co wczoraj, ale na wlasna reke - Paz denarow to nowa oferta biznesowa, a Papiez to symbol dlugofalowego planu biznesowego, ktorego owoce beda dopiero widoczne za jakis czas, gdzie potrzebna jest spora doza cierpliwosci i dyscypliny).
Mialas wiele wyborow na odbycie tego kursu nie bardzo wiedzac jak sie za to zabrac, ale trafilas tam przez znajomych. Stalo sie to za sprawa spotkania ze znajomymi przy kawie lub na jakims przyjeciu towarzyskim w duzej restauracji lub na oficjalnym spotkaniu wiekszej grupy ludzi , gdzie ktos Ci nadmienil , ze mozna odbyc szkolenie w interesujacym Cie temacie: typu "Metody efektywnej komunikacji biznesowej w praktyce" - jak przyciagnac i utrzymac klienta....
Cale szkolenie zakonczylo sie otrzymaniem dyplomu , ktory ma wartosc biznesowa i jest oficjalnym dokumentem potwierdzajacym ukonczenie tego kursu.To przelozy sie w przyszlosci na Twoje kwalifikacje , ale moze otworzyc drzwi na dodatkowe zrodlo dochodu , niekoniecznie zwiazane z obecna praca, aczkolwiek tematycznie zblizone do tego co robisz obecnie.
Astrologicznie to 22-24.03 odpowiada 1-szemu dekanatowi Marsa w Baranie , a wiec jest to silna, nowa inicjatywa biznesowa ktorej patronuje 2 bulaw w tarocie...

Ufff...ale mi sie rozpisalo...ciekawy to byl eksperyment .... Zmęczony

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#7

Janek napisał(a):( III Moc).)
Kurczaki muszę się wyspać skoro numery mi się zaczynają mylić. Chyba że ma to związek z nagrodą - może zajęłaś III miejsce?
Odpowiedz
#8

Dziękuję Akante, lila, Janku i HyacyncieOczko
Nic już nie podpowiadam, czekam na innych.
Rozwiązanie w weekendUśmiech
Odpowiedz
#9

Dodam ze mogło być to związane z ezoteryka,ale jeszcze chodzi mi po głowie oferowanie pomocy innym lub zdobycie nowego doświadczenia w zawodzie dla Ciebie nowym i inspirującym, motywującym do działania i poszerzającym wiedzę .Byc może związane z jakimś projektem ,biznesplanem , własną działalnością.
Odbyło się to w jakim budynku wysokim ,oraz informacje mogłaś zdobyć przez oglądanie TV i przypadkowe połączenie telefoniczne lub z zaskoczenia znalazłaś się tam, po prostu przez czysty przypadek. To tyle co chciałam dodać. Oczko
Odpowiedz
#10

Ja dodam jeszcze, że mogłoby to mieć związek z jakimś myśleniem, może coś z psychologią, z poznaniem duszy. W tych moich kartach to raczej nie wyszło mi "kartowanie i tarotowanie"a może bardziej jakaś psychoanaliza?
Kurcze, sporo by ułatwiło gdybys byla psychologiem RotflDD Rotfl
Odpowiedz
#11

co to było za wydarzenie-9 mieczy ,król buław, król mieczy
co to było za wydarzenie-4 miecze-dużo tych mieczy,ma to związek z intelektem Uśmiech
wydaje mi się ,że to coś wspólnego z Twoim zawodem,z prawem
szkolenie mające na celu samodzielne podejmowanie decyzji,zarządzanie,umiejętność wykorzystywanie wiedzy przekonywanie do swoich racji,być może praca na własny rachunek,oczywiście na wysokim stanowisku,
jak tam trafiłaś-9 buław
miałaś cięzki okres,dużo czasu na przemyślenie,być może przez jakieś instytucje społeczne
uff,mam nadzieje,że nie wyszedł z tego jeden wielki chaos
Odpowiedz
#12

Jak tam trafilas ?4palki,krolowa monet,2miecze
co robilas ?10 monet,CESARZ,rycerz pucharow
czego to dotyczylo ?9mieczy,6monet,3puchary
ja również jestem zdania ze sie czegoś uczylas mówią mi o tym i te monety i te puchary oraz oczywiscie CESARZ .ksztalcilas sie nie dla pieniędzy a dla siebie
mialas dość stagnacji .zaprosila cię na warsztaty kobieta.
bylo to szkolenie moze wizażu ,fryzjerstwa lub skoro to bylo przed świętami uczylas sie od gospodyń wiejskich ozdabiania jaj .
Odpowiedz
#13

Z przełożenia:
7 buław, 5 denarów, 5 buław.
Sygnifikator: Król denarów

Dociagnęłam: Cesarzowa, 10 buław, 3 buławy.

Też jestem zdania, że wydarzenie dotyczyło pracy, kariery, powiększenia zasobów finansowych, ale powiązane jest to ze sferą intelektualną. Pokonałaś jakąś przeszkodę, etap, Pokonałaś konkurentów i odniosłaś zwycięstwo. Podjęłaś decyzje i teraz czekasz na ich owoce. To wydarzenie było zakończeniem pewnego etapu.Nie byli to łatwe zwycięstwo. Włożyłaś w nie sporo trudu i chyba z niepokojem czekasz na efekty.
A teraz postrzelam: zaliczyłaś jakiś kurs zawodowy, może prawo jazdy? Albo aplikację? Dostałaś nowa pracę?
Odpowiedz
#14

Akante, do tej pory podawaliśmy na warsztatach wszystkie karty...Jakbyś mogła...?Uśmiech
Odpowiedz
#15

Dziękuję lila, cesarzowa, ayla, pitunia, AkanteOczko
Nic nie podpowiadamOczko
Odpowiedz
#16

Nie musisz podpowiadać. Muszę sobie chyba przerwę zrobić i uspokoić się trochę wewnętrznie bo trafiam z odczytem jak kulą w płotUśmiech
Odpowiedz
#17

Skąd wiesz, że źle, jak nie podpowiadam? Rotfl
Może dobrze właśnieOczko
Odpowiedz
#18

Dziewczynki sorry, ze sie wtrace ale załozenie bylo takie , zeby wlasnie nic nie podpowiadac Oczko
Odpowiedz
#19

To pierwsze zdanie nie miało jakiegoś szczególnego znaczeniaUśmiech Ot, tak zaczęłam o tym, ze czuję, że moje prognozy są do bani. Kati, ja nawer nie czytałam tego wątku za dokładnie żeby się nie sugerowaćUśmiech
Odpowiedz
#20

Co to za wydarzenie...

Myślę ,że to wydarzenie wiązało się z kursem lub szkoleniem ...może warsztatami ale kończącymi się jakimś egzaminem czyli zwieńczeniem twojej wiedzy czy zdolności,ale bardziej związanych z twoją pasją tu też widzę...powołanie.W trakcie tegoż wydarzenia dochodziło do konsultacji i sprawdzania twoich umiejętności ale takich niepojętych dla zwykłego człowieka nader wyższych...wyszła mi tu karta geniuszu czyli równie dobrze udoskonalaniu ale i twoich predyspozycjach...niebywałych.Mam tu kartę mądrości,podążania własną drogą,korzystania z intuicji i zupełne odejście od rzeczywistych spraw zwieńczonym sukcesem!Pomyślałam sobie o warsztatach,które związane były z ezoteryką??Może jakieś wtajemniczenia...ukończenie jakiegoś stopnia?Reiki?...no nie wiem...może coś w tą stronę....lub kurs związany z pieniążkami...rachunkowość,bankowość...coś co mogłoby się wiązać twoją pracą ,ale z tym co lubisz robić-i naprawdę jesteś w tym dobra, kurs bardziej zaawansowany i ten ostateczny.Pokazuje mi się wspólne dzieło-praca nad czymś, coś co wymaga udziału osób trzecich.widzę mężczyznę,który najwyraźniej mógł być twoim egzaminatorem.
Jak się tam dostałaś? zależy o co chodzi...OczkoZnów widzę triumf ...czyli na zasadzie konkursu coś w tym rodzaju..w którym wybrano ciebie...i myślę,ze lepszej opcji nie byłoUśmiechwynik sprawiedliwyUśmiechmożliwe,że ta informacja mogła również dotrzeć do ciebie z nieoficjalnych źródeł ...od przyjaciela...?
Myślałam o zagranicy bo karty sprzyjałyby ku temu...zobaczymy
Myślę,że możesz być dumna z siebie i z tego o osiągnęłaś....karty naprawdę bardzo ładne Uśmiech
Świat,3 monet,Król monet
6 mieczy,Pustelnik,Cesarz
6 buław,Sprawiedliwość,8 kielichów
Odpowiedz
#21

Coś czuję, że pojadę po całości, ale... oto jakie karty pokazały się mnie i... jak je odważnie zinterpretuję Oczko

Co to za wydarzenie, w jakim brała udział KatiJo, rozkład Krzyż Celtycki:
1. 3 Monet (istota sprawy) ; 2. Kapłanka (blokady); 3. 3 Buław (świad.); 4. 8 Kielichów (podświad.); 5. Śmierć (wpływy z przeszł.); 6. Wisielec (wpływy z przyszł.); 7. 7 Kielichów (zamysł); 8. Król Monet +8 Buław, 4 Mieczy (wpływy zewn.); 9. Księżyc (nadzieje, obawy); 10. Giermek Mieczy + Gwiazda, Głupiec (wynik)

Jaki był nadrzędny charakter wydarzenia: Król Mieczy, Rycerz Mieczy, Słońce

Mam wrażenie, że był to udział w spotkaniu/warsztatach związanych z rozwojem duchowym/poznaniem siebie/prezentacją pewnej koncepcji filozoficznej + praktyczne jej zastosowanie. Czyli z jednej strony osoba prowadząca, przekazująca informacje, a z drugiej odbiorcy, „adepci”. Wydaje mi się, że był czas przeznaczony na bierne „absorbowanie wiadomości” i warsztaty, w których „testowało się na sobie”, jak coś działa. Myślę, że nadrzędnym celem miało być coś na kształt uświadomienia sobie czegoś, wewnętrznego zrozumienia.

Wyszło mi dużo kart traktowanych jako „związane z ezoteryką”, dlatego moja interpretacja poszła w tym kierunku Uśmiech Myślę, że ktoś opowiadał o zjawiskach, których nie można namacalnie zobaczyć i sprawdzić, więc może kurs dotyczący pewnych praw energetycznych, jak wizualizacje, prawo przyciągania czy modlitwa (?). Pomyślałam sobie, że na rzeczy mogło być coś związanego z poczuciem bezpieczeństwa na poziomie energii, „tarczą ochronną”. W ogóle mam wrażenie, że ważnym aspektem mogło być „przyjrzenie się sobie”, rozbudzenie w sobie pewnej energii.
W rozkładzie pokazali się Królowie, więc stawiam, że nadrzędną rolę osób prowadzących pełnili mężczyźni.

Myślę, że ten weekend spędziłaś poza swoim miejscem zamieszkania, czyli musiałaś dojechać do nowego miejsca.

Zrobiłam jeszcze rozkład – co robiła tam KatiJo? Oczywiście standardowo, celt:
1. Królowa Monet; 2. 3 Monet; 3. Giermek Kielichów; 4. Koło Fortuny; 5. Świat; 6. Umiarkowanie, 7. Gwiazda+Cesarzowa; 8. 5 Kielichów; 9. 5 Buław; 10. Król Kielichów

Przelewanie, wlewanie „energii”, może jednoczenie się ze światem, wysyłanie mu miłości – tak skojarzyły mi się te karty Uśmiech Mogło brakować Ci „konkretnej pracy”, takiej, która przechodzi przez ręce i zostawia materialny ślad, mogłaś mieć uczucie, że część, w której od uczestników wymagano aktywności, była za bardzo rozmyta, że czegoś tam zabrakło. Mam wrażenie, że podczas udziału w tym wydarzeniu, o które pytasz, sięgałaś do swojej wrażliwości, do swojej emocjonalnej strony siebie, koncentrowałaś się na pięknych uczuciach, starałaś się poczuć w sobie harmonię, np. ze światem.
Wzbudzanie w sobie poczucia bycia częścią większej całości, świata – coś w ten deseń Oczko

Jak tam trafiłaś? As Monet, 7 Buław, 10 Mieczy – być może była to jakaś forma prezentu dla Ciebie (dzień kobiet, urodziny, jakaś rocznica? Uśmiech ) – miała to być dla Ciebie forma relaksu, przyjemnego spędzenia czasu – tak jak lubisz, ale który pociąga pewien wkład finansowy. Myślę jednak, że sama wybrałaś sobie to określone miejsce i jechałaś tam z radością.

No to zrobiłam z Ciebie szamankę pełną gębą Oczko Niecierpliwie czekam na rozwiązanie, pozdrowienia!
Odpowiedz
#22

Akante napisał(a):wydaje mi sie ze to ma zwiazek z twoja praca, z czym na czym zarabiasz, czemu poswiecasz czas. Nie wiem kim jestes z zawodu,ale to moze byc jakies szkolenie. Obok pokazaly mi sie karty jakis kursow i zaliczeń. Chyba masz jakies nowe kwalifikacje po tym spotkaniu. Udało ci się zaprezentowac swoje umiejetnosci, porozmawia z ludzmi,nawiazac nowe kontakty. Nie bylo to jakies spotkanie w ktorym tylko bylas sluchaczem, tutaj widze ze chyba jakos aktywnie bralas w tym udzial, moze to jakis kurs, gdzie czegos uczylas sie w praktyce. Widac ze ci sie podobalo.
8 monet-3 monet-KAPŁANKA

Na pytanie gdzie to bylo karty pokazaly mi miedzy innymi Rydwan i przed nim 4 bulaw - mysle ze musialas wyjechac ze swojego miejsca zamieszkania, ale Rydwan pokazuje mi sie jakos cos bliskiego - nie jakas swiatowa wyprawa tylko raczej wyjazd gdzies za miasto.
4 buław-8 monet-RYDWAN

A na pytanie jak sie o tym dowiedzialas wyszedl mi miedzy innymi As bulaw i ŚWIAT sadze wiec ze po obrazach z moich Roots of Asia to dowiedzialas sie o tym chyba z Internetu po prostu
ŚWIAT- 7 kielichow -As bulaw

Rozpisalam sie a tu sie okaze ze bylas na koncercie rockowym i bedzie glupio z taka moja interpretacja Uśmiech

Uzupelnilam interpretacje kartami - dobrze ze wszystko spisuje w pamietniku Uśmiech Jak sie okaze ze ozdabialas jajka albo malowalas sobie paznokcie to moja interpretacja bedzie wprost flagowym przykladem mojego filozofowania ;p
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości