Jak obliczyć portret ->>
#1

oto mój portret 
moja data urodzenia 09.01.1988
wiec tak 
1(9) pustelnik 
2(1) mag 
3(4)   cesarz
4(10) koło fortuny 
5 (5)  kapłan                              
6(15) diabeł   
7(14)umiarkowanie
8(16) wieża
12(8) sprawiedliwość
13(12) wisielec
14(2) kapłanka
i co Kochani dobrze?
średnio mi wysło czytanie oznaczenia danej karty ucze sie dopiero.
Odpowiedz
#2

Pozycja 3 to karta IV - Cesarz, a nie Cesarzowa.
Ślepiec? Z jakiej to talii? Nie zetknęłam się z taką nazwą, raczej Pustelnik, albo Eremita.
Dalej wyliczeń nie sprawdzałam, edytuj ten post i napisz je po kolei, bo są rozjechane i ciężko rozczytać.
I napisz rzymskimi cyframi oznaczenia kart, tak, jak to tutaj robimy.
Odpowiedz
#3

Jak dla mnie ok.
Odpowiedz
#4

janku jak teraz wziąć sie za odczytywanie
Odpowiedz
#5

Dobrze by było mieć książkę A. Chrzanowskiej. Ja swój portret zaczynałem od analizy linii 1-2-3, 1-4-6 i 3-5-6. Tak na początek ale dalej nie doszedłem. Sprawdź to może na podstawie opisów kart i ich zależności, a dalej bez książki chyba nie dasz rady.
Odpowiedz
#6

Data urodzenia 9.1.1988

-------IX Pustelnik---------I Mag--------IV Cesarz--------
----------------X Koło-----------V Papież----------
------------------------XV Diabeł-----------
Misja: XIV Umiarkowanie
środki: XVI Wieża
harmonia: VIII Sprawiedliwość
wnętrze: XII Wisielec
zewnątrz: II Kapłanka

u Ciebie Koło w problemie, raz na wozie raz pod wozem, raz są pieniądze raz ich nie ma, los może zsyłać Ci przeróżne niespodzianki, natomiast w całej tej doniczce widać, że masz bardzo dużo męskiej energii, jesteś raczej dominującą osobą, dużo energii masz z Diabła na poz. 6, ale on może Ciebie też często kusić - jak to Diabeł.
Wg mnie bardzo dobrze, że interesujesz się ezoteryką, ta nauka może spowodować, że będziesz umiała okiełznać swojego diabełka, powinnaś rozwijać się w tym kierunku. Zresztą masz Pustelnika na poz.1, a on mówi o rozwoju duchowym i o tym, że człowiek zaczyna zastanawiać się nad własną egzystencją, rozwija się duchowo i chce dużo wiedzieć, zastanawia się nad wszystkim, obserwuje świat.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości