Potrzebuje pomocy
#1

Hejka bardzo potrzebuje waszej pomocy o numerologiczna interpretacje tylko o taka bardziej rozwinieta. Nie daje juz sama rady co to wszystko znaczy.
Urodzilam sie 24.12.1986. Obliczylam wibracje daty urodzenia i wiem ze jestem mistrzowska liczba 33. Mniej wiecej wiem z czym to sie wiaze. Wiem tez ze mam dusze dojrzala i tez cos o tum czytalam Wibracja imienia i nazwiska wynosi 4 . Ale ogolnie we wszystkich moich obliczeniach pojawia sie strasznie duzo liczby 3 i 6 . Ogolnie jak liczylam wyzwania 1 i 2 to wychodzily mi caly czas 3.
Prosze was o pomoc, bo moze pozwoli mi to ustalic dlaczego moje zycie jest czasem dla mnie dosc zaskakujace.
Z gory dziekuje
Odpowiedz
#2

Jesteś osobą o szlachetnych intencjach, zawsze niosącą pomocą i nie przechodzącą obojetnie obok krzywdy ludzkiej. Lubisz pomagać innym, jesteś opiekuńcza i zawsze służysz dobrą radą,cierpliwa i wyrozumiała.Lgną do Ciebie ludzie ,którzy potrzebują wsparcia, pocieszenia, dobrej rady.
Masz też dobrze rozwiniętą intuicję,doskonale sprawdzasz się jako doradca duchowy,jesteś też bardzo inteligentna ,posiadasz też wielką wiedzę.
Twoje negatywne cechy to czasami buntowniczość, nerwowość, zaniedbywanie obowiązków, problemy z utrzymaniem się, niekiedy także możesz mieć duże problemy finansowe choć to nie mówione.
W tym roku na pierwszy plan wysuną się sprawy rodzinne, może wiazać się to z przyjęciem nowych obowiązków związanych z najbliższymi. Ten okres może przynieść jakieś inwestycje związane z domem, czy to zakup nowego mieszkania, czy też mogą to być jakieś remonty ku polepszeniu komfortu.
Będzie to także przełomowy okres w swerze uczuciowej...Jeśli jesteś osobą samotną to napewno kogoś poznasz, jeśli zaś tkwisz w toksycznym związku to teraz czas na rozstanie. W zależności od sytuacji może oznaczać okres budowania czegoś nowego,zacieśniania więzi już istniejących lub burzenie tego co się już przeżyło.Rok porządkowania swoich spraw sercowych, które mogą dotyczyć naszej przyszłości.Ten rok uczy jak ważna jest dla nas rodzina i sprawy z nią związane.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości