5 Denarów - Initiatory of the Golden Dawn
#1

[Obrazek: Initiatory+Golden+Dawn+5+Monet.jpg]

Kiedy pojawia się ta karta w rozkładzie mam niemały kłopot. Jak widzicie tą kartę?
To chyba jest mężczyzna, który pracuje u kogoś w winnicy. Widać, że jest zmęczony, skupiony na pracy.
Odpowiedz
#2

Ja też do końca nie rozumiem 5 monet w tej talii. Ale jak na nią patrzę, to nasuwa mi się na myśl coś takiego: nadciąga burza, huragan, który może zniszczyć to całe pole. Jeśli nie nastąpi szybka reakcja, wszystko- cała praca właściciela winnicy pójdzie na marne. Jednak można ocalić część plonów. Nie wszystkie, co prawda, bo jest ich zbyt dużo, ale pewną część. Strata będzie i tak i tak, ale jeśli będziemy działać, to będzie mniejsza. Tak widzę tą kartę.
Odpowiedz
#3

Dobra koncepcja z tym huraganem. Oklaski
A mężczyzna pracuje bardzo wolno, jest sam, nie widać innych pracowników. Będą duże straty.
Już rozumiem. Uśmiech
Jakoś nie zauważyłam wcześniej tych ciemnych chmur na horyzoncie...
Odpowiedz
#4

idzie burza, mężczyzna ratuje to co jest już dojrzałe, nie wszystko uda mu się zebrać, a burza zniszczy.
ta karta pokazuje także liczenie tego co mamy, co przyniesie nam zysk, lub stratę.
(w pracy pokazała mi spis towarów )
Odpowiedz
#5

dziewczyny-to literówka czy tak ma byc...??? -bo tych 5 denaTów brzmi dosc makabrycznie Krzyk Boi się Oczko

no i pamietaj- nie graj w szachy z gołębiem
Odpowiedz
#6

Literówka Rotfl teraz ją dojrzałam Oczko
Odpowiedz
#7

Karta ta może oznaczać nie tylko ewentualne straty materialne, ale również kryzys w partnerstwie. To, co wydawało się pewne, zdobyte, teraz może zacząć wymykać się z rąk. Trzeba więc pomyśleć jak pomimo trudności wyjść z impasu, jak mu zapobiec, jakich użyć środków, by wrócił okres szczęśliwości i obfitości uczuć.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości