Warsztat 12 - Wydarzenie [rozwiązane]
#1

WitajcieUśmiech

Około 10 lat temu miałam okazję uczestniczyć w pewnym wydarzeniu.Proszę opiszcie jaki charakter miało to wydarzenie,z czym ewentualnie mogło się wiązać,w jaki sposób tam się dostałam(na jakiej zasadzie),czym było dla mnie to wydarzenie i jak to wydarzenie wspominam,jakie poczucie wniosło w moje życie .Z jakim miejscem jest związane lub w jakim miejscu ostatecznie odbywało się to wydarzenie.Macie ogromne pole do popisu piszcie o wszystkim co zobaczycie w kartach.Bardzo ciekawa jestem waszych interpretacji.

Zapraszam wszystkich chętnych i namawiam tych,którzy jeszcze nie spróbowali swoich sił w warsztatach.Pozdrawiam cieplutko Uśmiech .
Odpowiedz
#2

Ciekawy temat Sarenko Uśmiech
Odpowiedz
#3

Ach dziękuję,dziękuję Lady Zawstydzony
Odpowiedz
#4

10 Buław
XV Diabeł - 2 Buław - Król Buław
Hmmmm ----wygląda mi to na jakiś kurs menadżerski - radzenie sobie w trudnych sytuacjach, motywowanie pracowników. Wysłał Cię na nie szef starszy mężczyzna (przynajmniej od Ciebie). Dało to awans, podchodzisz dzięki temu do życia energiczniej (dało to "kopa").
Co do miejsca to wiązało się ono z aktywnym wypoczynkiem (góry?).
Odpowiedz
#5

Dziękuję Janku ,bardzo się cieszę,że wziąłeś udział Uśmiech

....i zapraszam następne osoby Muza Uśmiech
Odpowiedz
#6

Ok odrabiam straty za ostatni warsztat. Znając życie to znów walnąłem jak łysy grzywką o kant kuli....ale spróbować wartoJęzyk
Odpowiedz
#7

Próbować zawsze warto! Uśmiech Wiesz czasu jest naprawdę dużo ,więc jeśli coś cię męczy ,bądź wpadnie nowego do głowy to pisz śmiało!!! Uśmiech
Odpowiedz
#8

Kochani....zapraszam ,zapraszam....w dalszym ciągu macie szansę wykazać się swoimi umiejętnościami...nie bać się i sróbować Uśmiech Buźki
Odpowiedz
#9

coś związanego z wiedzą i nauką, egzamin, rozpoczęcie studiów?
dostałaś się tam dzięki swojej mądrości i intuicja dużo Ci pomogła
Czułaś się jakbyś mogła góry przenosić, to było takie osobiste zwycięstwo, zmieniło to całkowicie Twoje życie, zaczął się nowy etap.
Samo wydarzenie miało miejsce w Twojej rodzinnej miejscowości, co nie wyklucza późniejszego wyjazdu. Mogłabym jeszcze dodać, że może matura?

Jestem początkująca totalnie, ale chciałam spróbować. Uśmiech
karty: KRÓL MIECZY, KRÓLOWA KIELICHÓW, VI buław, SĄD BOŻY, VI kielichów
Odpowiedz
#10

dancerone Uśmiech

Ogromnie się ciesze,że wzięłaś udział Buziak

ciekawa jestem ,gdzie zniknęła cała reszta warsztatowiczów? Myśli ....
Odpowiedz
#11

siedze i mysle Zmęczony
  • Kaplanka /R puch /7 mieczy /7 monet /9 monet / Pustelnik / Pz monet
  • pewnie wzielas udzial w warsztatach ezoterycznych - rozwoj duchowy ... na lonie natury , gory ,nad woda ,ukryte sekretne miejsce znane jedynie wybranym - przesto sie doksztalcilas wzbogacilas
[list=] druga opcja - z tymi MONETAMI .....to poszlas odszukac ukrytych skarbow ... ha.. ha... ha... Rotflopcja 3- zdawanie egzaminow
  • Kotek
  • drugi rozklad - Kaplanka / R puch / Cesarzowa / 9 puch /7 monet / 2 miecze
  • i znowu Kaplanka + R puch ... lo matko - jednak poszukiwanie instynktow ..duchowych ..matka natura
  • :angry-banghead: lo matko kiedy Ja wreszcie przebije ten mur....
Odpowiedz
#12

Dziękuję aliza i brawa za odwagę..jestem Ci bardzo wdzięczna Kwiatek
Cytat: lo matko kiedy Ja wreszcie przebije ten mur....
-ostrożnie bo guza nabijesz Kotek ...spokojnie nie denerwuj się Pociesza


Dziewczynki gdzie jesteście?Jeśli jakiś jeszcze chłopiec Oczko ma ochotę wziąć udział,również zapraszam.
Odpowiedz
#13

Lady,Lila,Kosma x,Ruda,Akante,KatiJo,Le Stelle,Cesarzowa,Ayla,Ma ewa,Pitunia,Hyacynt.....zachęcam do stawiania kart odnośnie warsztatu Uśmiech Uśmiech .....zapraszam wszystkich!... Buźki Buźki Muza
Odpowiedz
#14

Sarna chyba musisz :violence-axechase:
Odpowiedz
#15

Cytat:Sarna chyba musisz :violence-axechase:
Rotfl

Janek zbliża się weekend,więc liczę na większą frekwencje Plotki Oczko ...bardzo bym chciała Prosi Uśmiech
Odpowiedz
#16

Cóż wiosna jest ...ogródek trzeba skopać, posadzić roślinki. Co niektórzy mogą "marcować", długi weekend idzie.....
Odpowiedz
#17

Janek napisał(a):Cóż wiosna jest ...ogródek trzeba skopać, posadzić roślinki. Co niektórzy mogą "marcować", długi weekend idzie.....

No cóż...i co ja mam biedna poradzić na to Rotfl
Odpowiedz
#18

1. Charakter wydarzenia- Krolowa Bulaw 9 Bulaw
Wydarzenie to przypominalo troche film akcji. Sporo sie w nim dzialo, trzeba byla wykazac sie duza odwaga determinacja i sila charakteru. Mialo charakter proby sil, wiec byc moze musialas w nim sie w pewien sposob sprawdzic, przelamac swoja treme, swoj wstyd

2. Z czym moglo sie wiazac?- Głupiec(-) Gwiazda
Moglo sie wiazac z Twoimi zainteresowaniami ezoterycznymi,z poczatkiem nowego rozdzialu w Twoim zyciu, lub wiazalo sie z aktorstwem, byciem artystka, nie do konca wierzylas w slusznosc tego co tam robilas..nie bylas pewna czy powinnas w nim uczestniczyc z jakichs wzgledow...

3. Na jakies zasadzie sie tam dostalas?- 6 Mieczy As mieczy(-)
Tak mi sie kojarzy , ze ktos mogl nie dojechac, wypadl z harmonogramu planu a Ty go zastapilas? Ktos Ci przyniosl wiadomosc o tym i postanowilas skorzystac z okazji. To nie byla planowana decyzja, jakis nagly impuls Cie popchnal abys tam pojechala

4.W jakim miejscu bylo to wydarzenie?- 5 Buław 5 Monet(-)
W miejscu gwarnym, glosnym tlocznym, gdzie jest tłum ludzi, bardzo roznych..Kojarzy mi to sie z jakims miejscem gdzie moglas wykazac sie swoimi umiejetnosciami w czyms, niewykluczone tez miejsce rozrywki , mogly tez w tym uczestniczyc media, telewizja radio

5.Czym bylo to wydarzenie? Jak je Sarenka wspomina?
3 Mieczy(-) Sad
Bylo niesamowitym przezyciem, w jego wyniku cos ujrzalo swiatlo dzienne...myslisz o tym wydarzeniu w kategoriach swojego debiutu w jakiejs dziedzinie, debiutu majacego zwiazek z Twoimi mozliwosciami intelektualnymi...Twoim przekazem dla tłumu...
Odpowiedz
#19

Lady,dziękuję Ci ślicznie,że zechciałaś wziąć udział w moim warsztacie Buziak Buźki
Odpowiedz
#20

Prosze uprzejmie Uśmiech

Jeszcze dodam ze to wydarzenie dodalo Ci wiary w swoje sily, podkreslilo poczucie wlasnej wartosci, ze jesli chcesz to dasz rade i potrafisz, ze nie ma rzeczy niemozliwych
Odpowiedz
#21

Witaj! ja również mam ( nieco szalone) wnioski z moich rozkładów. Najpierw karty:
Jaki charakter miało ogólnie wydarzenie, w jakim uczestniczyła Sarna: 7 Buław, 2 Mieczy, 9 Mieczy
+ z tego samego rozkładu: kim w tym wydarzeniu, jaka rola - 3 Mieczy, 6 Kielichów

Drugi rozkład, celt - jaki był ogólnie charakter, przebieg tego wydarzenia:
1 - Cesarz; 2 - (blokady) 7 Kielichów; 3 - 10 Kielichów; 4 - Odrodzenie; 5 - Rycerz Mieczy; 6 - 9 Mieczy, 7 - 10 Monet; 8 - As Kielichów; 9 - Księżyc; 10 - Sprawiedliwość + 4 Mieczy

Czym z perspektywy dzisiejszej jest to wydarzenie dla Sarny: 2 Mieczy, Rydwan, Kochankowie
Jakie poczucie wniosło w jej życie: Rycerz Kielichów, 2 Monet, 5 Buław

Mnie one skojarzyły się z mało przyjemną historią, przede wszystkim dotykającą kwestii rodzinnych, krewnych. Wydarzenie związane z konfrontacją, stawianiem pewnych warunków, stresem, a w efekcie rozdzieleniem, separacją. Mam też wrażenie, że nie dotyczyło to bezpośrednio Ciebie, mogłaś być raczej uczestnikiem, obserwatorem, świadkiem. W grę mogły wchodzić również sprawy pieniężne, spłata czegoś lub ustanowienie pewnych opłat.
Najbardziej logiczne wydają mi się separacja lub rozwód rodziców... Myślę, że mogłaś składać wówczas jakieś oświadczenia przed urzędnikami, dotykały Cię pewne zmiany prawne. Myślę, że w tym czasie często wracałaś myślami do przeszłości, być może starałaś się utrzymać poczucie jedności swojej rodziny... To wydarzenie niosło ze sobą poczucie rozłączenia, separacji, chciałaś być emocjonalnie blisko obojga rodziców, sama nie chciałaś angażować się w ich konflikt, w jego przyczyny. Nadrzędne mogło być właśnie zachowanie integralności emocjonalnej z rodzicami, bezstronność.
Jeśli chodzi o samą atmosferę miejsca, za nic nie chce mi się pokazać typowa sala sądowa... Miejsce mogło być okazałe, robić wrażenie swoją dostojnością, może przepychem, może to po prostu „potężne” miejsce. Idąc jednak już konsekwentnie tropem swojej interpretacji, wydaje mi się, że samo wydarzenie mogło rozgrywać się w jakiejś mniejszej sali w budynku sądowym, gdzieś „na uboczu”, może w gabinecie wśród teczek, papierów, pism itd.
Jak dzisiaj oceniasz tamto wydarzenie (Rycerz Buław, Królowa Mieczy, Rycerz Monet, Giermek Mieczy, 5 Monet, 10 Monet, As Kielichów, Królowa Monet, Król Monet, 5 Mieczy):
Z dzisiejszej perspektywy możesz oceniać to wydarzenie jako zubażające w pewnym stopniu, ale raczej masz do tego dojrzały stosunek. Myślę, że urzędowo-formalny aspekt wydarzenia nadal stanowi przykre wspomnienie, jest też Giermek Mieczy i 5 Mieczy – więc nieprzyjemne, mało radosne odczucia... ale są w tym również karty poukładania emocjonalnego, zaakceptowania pewnego stanu rzeczy.
To tak bym widziała.... na podstawie moich kart.

Sam temat warsztatu bardzo ciekawy, na pewno pouczający jeśli chodzi o weryfikację, co jak się pokazało, ale muszę też powiedzieć, że ja chyba nie przepadam za warsztatami z osobistego życia, bo nigdy nie wiem, czy nie przekroczyłam pewnej granicy Oczko Zawstydzony

Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedz
#22

Le Stelle ogromnie Ci dziękuję i bardzo się cieszę z Twojego udziału Buziak Pozdrawiam równieżUśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości