Diabeł na poz. 7 - jaka misja życiowa????
#1

Witam serdecznie.

Mam ogromną prośbę - jak powinnam interpretować Diabła na poz 7? Jaka to misja życiowa - Diabeł? Jakie zadanie?

Pozostała część portretu to:

1. Głupiec
2. Wisielec
3. Cesarzowa
4. Wisielec
5. Diabeł
6. Kapłan
7. Diabeł
8. Gwiazda
9. Koło Fortuny
10. Eremita
11. Mag
12. Wisielec
13. Gwiazda
14. Mag
15. Kapłan
17. Kochankowie
18. Księżyc

Ogólnie to moje życie trochę trudno i dziwacznie się układa. Będę bardzo wdzięczna z pomoc.
Odpowiedz
#2

Eos, kompletnie nie wiem o co chodzi z tym rozkładem, co oznacza każda pozycja, ale przyszło mi do głowy,że może masz walczyć z namiętnościami? Z nałogiem? Z nadmiernym egoizmem i sybarytyzmem w sobie?
Odpowiedz
#3

Zmień sobie pozycję nr 12, powinno się tam znaleźć Koło Fortuny.
Misja wynikająca z XV, w sensie ogólnym, polega na podnoszeniu poziomu pozytywnej energii wewnątrz i na zewnątrz siebie. Zapewne masz jej w sobie na tyle aby sprostać wyzwaniom, jakie niesie Ci życie i do tego pomóc innym ludziom. Możesz mieć duży wpływ na ludzi poprzez swoją osobowość, działania, dlatego ważne jest Twoje pozytywne ukierunkowanie i wsparcie jakie możesz ofiarować, czasami też poprzez zwykłą rozmowę, czy po prostu samą obecność. Ponieważ sprawy materialne przy tej misji są istotne, korzystne jest wykorzystanie posiadanej energii także w sprawach zawodowych, biznesowych, zachowując równocześnie zrównoważony stosunek do materii. Czasami mogą się zdarzać w życiu sytuacje typowe dla tego archetypu u Ciebie lub w otoczeniu. Trzeba wówczas podjąć wyzwanie, poradzić sobie (potrafisz) lub pomóc innym.
Jedną z osób, które realizowały misję XV był Martin Luther King. Uśmiech
Odpowiedz
#4

Hej,

wielkie dzięki za odpowiedź Uśmiech i uwagę co do pozycji 12. Właśnie zastanawiam się nad podjęciem odpowiednich studiów, by zdobyć uprawnienia psychoterapeuty, więc coś chyba jest na rzeczyUśmiech Tylko to dodatkowe 4 lata kształcenia i bardzo dużo pieniędzy...więc trochę się waham, tym bardziej że moja obecna praca jest dosyć wymagająca.
Tak jak piszesz, sytuacje typowe dla tego archetypu zdarzały się w moim życiu dość często, ale wydają się ostatnio pod kontrolą.
Bardzo interesują mnie pozostałe aspekty portretu, możesz mi polecić kogoś, kto pomógłby w interpretacji za jakieś duże pieniądze?Uśmiech Interesują mnie np. sprawy artystyczne/twórcze, czy są tam jakoś przedstawione?

Jeszcze raz dzięki,
Ewa
Odpowiedz
#5

Eos napisał(a):Witam serdecznie.

Mam ogromną prośbę - jak powinnam interpretować Diabła na poz 7? Jaka to misja życiowa - Diabeł? Jakie zadanie?

Pozostała część portretu to:

1. Głupiec
2. Wisielec
3. Cesarzowa
4. Wisielec
5. Diabeł
6. Kapłan
7. Diabeł
8. Gwiazda
9. Koło Fortuny
10. Eremita
11. Mag
12. Koło Fortuny
13. Gwiazda
14. Mag
15. Kapłan
17. Kochankowie
18. Księżyc

Ogólnie to moje życie trochę trudno i dziwacznie się układa. Będę bardzo wdzięczna z pomoc.

Ponieważ nie mam już przy poście opcji Edytuj ani Zmień, więc musiałam w nowym poście wprowadzić tę zmianę w poz. 12
Odpowiedz
#6

Eos napisał(a):Interesują mnie np. sprawy artystyczne/twórcze, czy są tam jakoś przedstawione?
Tak, jak najbardziej - XVII (talent artystyczny) na pozycjach 8 i 13 oraz III (kreatywność) na 3.
Eos napisał(a):możesz mi polecić kogoś, kto pomógłby w interpretacji
Widzę, że autorka metody nie ma już Portretów indywidualnych w ofercie, pozostają więc uczniowie (częściowo znajdziesz ich na stronie A. Chrzanowskiej) lub inne osoby, które Portrety wykonują.
Może ktoś na forum będzie chciał (i miał czas) pomóc.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości