Badania nad literą "y" ( spółgłoska czy samogłoska w numeroligii)
#1

W związku z tym, że w naszym kraju wciąż trwa dyskusja na temat numerologicznej funkcji litery y zgłaszam się pro bono Uśmiech jako osoba chętna do wyliczenia wibracji imiennych. Dla osób które się zgłoszą wyliczę wibracje imienne z uwzględnieniem litery y jako spółgłoski oraz odwrotnie jako samogłoski. Dodam podstawowy opis do obu wibracji.
Po wyliczeniu proszę osoby które się zgłoszą o weryfikację,który opis bardziej do nich pasuje?
Będzie potrzebna data urodzenia oraz ilość liter we wszystkich imionach i nazwiskach, z bierzmowania ( panieńskie i po mężu dla pań). Można to podać zaliczając wszystkie litery z imion i nazwisk i podając w słupki np a - 5 szt, b-3 szt itd

Proszę tylko osoby z literkią y w imieniu bądź nazwisku.
Robię to celem eksperymentu.Nie znalazłam dotąd w żadnym wątku nikogo, kto zrobił by takie portrety celem porównania.
Zapraszam chętnychs Uśmiech


Przeglądając strony w sieci widzę, dosłownie setki postów, w których trwa nieustattna nagonka jednych na drugich. Wiemy powszechnie,że y ma dwojaką naturę. W naszym języku uważana jest za samogłoskę. Niektórzy numerolodzy min że szkoły Gladys Lobos uważają y za spółgłoskę.
Celem mojego eksperymentu jest porównanie wibracji danej osoby w przypadku liczenia y jako spółgłoski oraz jako samogłoski. W takim przypadku otrzymamy dwie zupełnie różne wibracje. Chciałabym,aby po przeliczeniu, dana osoba sama stwierdziła,którą wibrację odczuwa jako własną.
O ile wibracje zewnętrzną, człowiek postronny może określić ,to wibracje wnętrza czujemy my sami.
Nie mam na celu wywoływania zamieszania. Chciałabym aby uczestnicy forum potraktowali to jako quiz dla siebie samych i żeby wspólnie coś z tego można wyciągnąć.
Odpowiedz
#2

W necie jest sporo na ten temat, sporo autorytetów z Polski i zagranicy wypowiada sie na ten temat...
Temat kontrowersyjny...proszę przeczytać ostatni akapit...są i takie opinie...
http://www.numerologia.net.pl/KONTROWERS...22,15.html

Może na chwilę obecną zaproponuj i zacznij na naszym Forum dyskuję  na ten temat....
Praca na konkretnych osobach...to chyba dalszy temat...

Przy rejestracji podajesz, ze jesteś wróżką...można spotkać Cię gdzieś w necie, masz swoja stronkę?

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#3

" Y " niewątpliwie w naszej kulturze,rejonie jakim mieszkamy jest uznawawana niewątpliwie za samogłoske. 
 Podam Wam ciekawostkę: liczba "Y" w portrecie numerologicznym (mozna tak porównać ) pokazuje nam człowieka stojącego na rozdrożu,człowieka ,który wznosi ręce do góry i woła o Boże ,co mam robić? Oczko

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości