Numerologia miłosna
#1

♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~
NUMEROLOGIA MIŁOSNA!!!
♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥~ ♥
Jaki jesteś w miłości?
Nasza wróżba numerologiczna podpowie ci, co cenią w tobie inni
i kto najlepiej pomoże ci odkryć smak prawdziwej miłości.
Aby otrzymać indywidualną przepowiednię należy zsumować cyfry, jakie zawiera data urodzenia. Sumujemy tak długo, aż wynik będzie jednocyfrowy.
Przykład: 31.05.1977 to: 3+1+0+5+1+9+7+7= 33, czyli 3+3=6.

Jeśli jesteś liczbą mistrzowską: 11, 22, 33 lub 44, zsumuj swoje mistrzowskie liczby do jednej cyfry, np. 1+1=2 i przeczytaj prognozę dla tej cyfry podstawowej (w naszym przykładzie dla liczby 6).

♥ ~ ♥Jedynka(1)♥ ~ ♥
***********
Jeśli twoją urodzeniową liczbą jest Jeden, to w miłości szukasz niespodzianek i silnych emocji. Fascynuje cię pierwsza faza związku, kiedy nie wszystko jeszcze wiadomo i wszystkiego można się po partnerze spodziewać. Uwielbiasz wspólne podróże, taniec i zabawę. Potrafisz być hojny, bezpośredni - ale też bardo zazdrosny.
Doceni cię Dwójka i Szóstka, trudniej będzie osiągnąć harmonię
z Ósemką i Dziewiątką.

♥ ~ ♥Dwójka(2)♥ ~ ♥
***********
Jeśli twoją urodzeniową liczbą jest Dwójka, to w miłości pragniesz prawdziwego zrozumienia i poczucia bezpieczeństwa. Jesteś uczuciowy
i bardzo wrażliwy, a czasem też nieśmiały. Wierzysz w przeznaczenie
i związek idealny. Gotowy jesteś nawet wielkich do poświęceń dla dobra bliskiej ci osoby! Doceni cię Czwórka, Szóstka oraz Ósemka.
Trudniej będzie porozumieć się z Jedynka i Siódemką.

♥ ~ ♥Trójka(3)♥ ~ ♥
***********
Jeśli twoją urodzeniową liczbą jest Trójka, to w miłości cenisz żywiołowość i spontaniczność. Potrafisz flirtować z kilkoma osobami na raz i trudno ci zdecydować się na stały związek. Nuży cię przeciętne życie
i chcesz, aby druga osoba wciąż podsycała twoje zainteresowanie. Czasami jednak zbyt szybko zapominasz o swoich obietnicach!
Doceni cię Trójka, Piątka i Dziewiątka. Trudniej będzie utrzymać związek
z Dwójką i Szóstką.

♥ ~ ♥Czwórka(4)♥ ~ ♥
***********
Jeśli twoją urodzeniową liczbą jest Czwórka, to pragniesz związku z kimś, na kogo zawsze będziesz mógł liczyć. O swoich uczuciach mówisz niechętnie, a niektóre związki trzymasz w tajemnicy. Kto zdobędzie twoje serce, ten może liczyć na twoją pomoc i opiekę. Zraniony i zdradzony potrafisz się zemścić! Doceni cię Dwójka, Szóstka i Siódemka. Trudniej będzie utrzymać związek z Jedynką i Piątką.

♥ ~ ♥Piątka(5)♥ ~ ♥
***********
Jeśli twoją urodzeniową liczbą jest Piątka, to miłość jest dla ciebie odpoczynkiem i zabawą. Zmierzasz prosto do celu i nie martwisz się tym, co sądzą na twój temat inni. Lubisz niezwykłe miłosne przygody i jesteś prawdziwym mistrzem flirtu. Nie spieszy ci się do małżeństwa, a jeśli je zawierasz, to tylko z wielkiej miłości.
Doceni cię Trójka oraz druga Piątka. Trudniej będzie utrzymać związek
z Czwórką.

♥ ~ ♥Szóstka(6)♥ ~ ♥
***********
Jeśli twoją urodzeniową liczbą jest Szóstka, to sprawy miłości i uczuć traktujesz bardzo poważnie. Wierzysz w siłę swoich uczuć i masz powodzenie u płci przeciwnej. Choć z pozoru lubisz miłosne przygody, to szukasz osoby, z którą mógłbyś założyć dom i rodzinę. Swoje uczucia okazujesz w bezpośredni sposób, chętnie też doradzasz ludziom w ich miłosnych kłopotach.
Doceni cię Jedynka, Dwójka i Ósemka. Trudniej będzie utrzymać związek z Piątką i Siódemką.

♥ ~ ♥Siódemka(7)♥ ~ ♥
***********
Jeśli twoją urodzeniową liczbą jest Siódemka, to w głębi serca wierzysz w miłość platoniczną i związki z poprzednich wcieleń. Swoje uczucia wyrażasz delikatnie i ostrożnie. Szukasz swojej idealnej połówki, a jeśli jej nie znajdujesz, to bez skargi trwasz w samotności.
Doceni cię Czwórka, inna Siódemka i Dziewiątka.
Trudniej będzie utrzymać związek z Szóstką i Ósemką.

♥ ~ ♥Ósemka(8)♥ ~ ♥
***********
Jeśli twoją urodzinową liczbą jest Ósemka, to pragniesz silnych emocji
i wielkich miłosnych wyznań. Traktujesz miłość jak interesy: chcesz wszystkiego dla siebie. Interesują cię tylko osoby takie jak ty sam: namiętne i trudne do zdobycia. Angażujesz się mocno, ale bywasz też zazdrosny i bardzo zaborczy. Doceni cię Dwójka, Szóstka i Dziewiątka. Trudniej będzie utrzymać związek z Jedynką i Siódemką.

♥ ~ ♥Dziewiątka(9)♥ ~ ♥
***********
Jeśli twoją urodzinową liczba jest Dziewiątka, to w miłości szukasz szacunku i zrozumienia. Ważne są dla ciebie wspólne zainteresowania
i podglądy. Bywasz sentymentalny i cenisz romantyczne gesty.
W imię miłości gotowy jesteś poświęcić karierę lub zyski.
Doceni cię Trójka, Czwórka i Siódemka. Trudniej będzie utrzymać związek z Jedynką.


Źródło internet, nie wiem dokładnie z jakiej strony, bo już dawno jest w mojej kolekcji rodzynków.. Uśmiech
Życzę miłej zabawy.. Uśmiech
Odpowiedz
#2

Przypominam, że aby obliczyć swoją wibrację, wystarczy dodać do siebie cyfry znajdujące się w dacie urodzenia, np. 15.07.1972, czyli: 1 + 5 + 7 + 1 + 9 + 7 + 2 równa się 32, a 3 + 2 daje 5.

Jedynka
Jedynka jest partnerem bardzo interesującym i inspirującym. Jej atutem jest silna osobowość, inteligencja, elokwencja i wyjątkowy dar przekonywania innych. Niezwykła osobowość jedynki przyciąga płeć przeciwną. Jedynka potrafi być uczuciowa, namiętna i porywcza. Niestety w miłości bywa tez zaborcza i dominująca. Im bardziej kogoś kocha, tym bardziej stara się go sobie podporządkować. W związku z tym, że wibracja ta kieruje się w życiu przede wszystkim rozumem, a nie sercem, kiedy napotka na problemy uczuciowe, potrafi działać chłodno i beznamiętnie. Przechodzi istną metamorfozę: z czułej i namiętnej staje się zimna, a w skrajnych przypadkach brutalna.
Jedynka lubi skupiać na sobie uwagę, chce grać pierwsze skrzypce w związku i nie zniesie żadnych ograniczeń.

Dwójka
Dwójka to partner serdeczny, wyrozumiały, łagodny i spokojny. Ta pełna empatii wibracja kieruje się w życiu głównie sercem. Jest romantyczna. Jeżeli kogoś pokocha, zdolna jest do największych poświeceń, aby wybranka swojego serca uczynić szczęśliwym. Niestety, jako że dwójki za wszelką cenę dążą do zgody, nie znoszą atmosfery kłótni – idą w związkach na największe ustępstwa. Często są zdominowane i wykorzystywane przez partnerów.
Wibracja ta jako partner potrzebuje dużej akceptacji osoby, z którą jest związana. Trzeba także uważać, aby nie zranić jej uczuć, bo bywa nadwrażliwa i wszystko bierze do siebie.
Zdarza się, że mężczyźni dwójki, aby ukryć swoją niepewność i wrażliwość, nadrabiają miną, robiąc z siebie twardzieli.

Trójka
Czar i urok osobisty trójki oraz jej pogodne usposobienie sprawiają, że wibracja ta ma wyjątkowe powodzenie u płci przeciwnej. W miłości trójka jest namiętna, czuła i pełna żaru. Zanim spotka swoją prawdziwą miłość, potrafi skakać z kwiatka na kwiatek. Trójki szukają cały czas idealnej miłości i wciąż mają nadzieję, że ją znalazły. Niestety często nadmiernie idealizują partnerów, zakochując się w swoim wyobrażeniu o nich. Wówczas powrót do rzeczywistości bywa bolesny. Kiedy jednak trójka naprawdę kogoś pokocha, to można być pewnym, że będzie to uczucie pełne i trwałe. Wesoła natura wpisana w trójkę sprawia, że wibracja ta nie potrafi długo się gniewać i łatwo wybacza partnerowi.

Czwórka
Czwórka jako partner jest bardzo lojalna i oddana. W przeciwieństwie do otwartych wibracji, jest powściągliwa w wyrażaniu uczuć i nigdy nie szafuje słowami. Zdrowy rozsądek każe jej utrzymywać dystans w stosunku do partnera, zanim przekona się, iż bliska sercu osoba w pełni ją akceptuje. Wibracja ta potrzebuje dużo czasu, aby zakochać się czy też wyznać miłość. Choć czwórki robią wrażenie chłodnych i opanowanych, to jednak same również potrzebują dużo miłości i czułości. Jako partner czwórka jest bardzo odpowiedzialna i choć mało wylewna, okazuje uczucia inaczej, troszcząc się w szczególny sposób o zabezpieczenie bytu osobie, którą kocha.

Piątka
Piątka mocą swojego magnetyzmu działa niezwykle zniewalająco na płeć przeciwną. Jej urok osobisty przyciąga innych. Wibracja ta jest pełna seksapilu. Jednak często nie zdaje sobie sprawy ze swoich walorów, gdyż w relacjach miłosnych bywa nieśmiała i zamknięta. Jeżeli jednak nad tym popracuje, dojdzie i tutaj do głosu jej prawdziwa natura. Piątka zmieni się w partnera namiętnego i pełnego temperamentu, a życie z nią może stać się fascynującą przygodą. Piątka najbardziej ceni sobie wolność. Nie ma natury domatora. Dlatego też partner zaborczy na dłuższą metę nie ma u niej szans. To paradoks, ale aby zatrzymać piątkę przy sobie, należy pozwolić jej odejść.

Szóstka
Szóstka to wibracja, która relacje partnerskie traktuje bardzo poważnie. Miłość i rodzina są dla niej najcenniejsze. Kiedy spotka na swojej drodze osobę, która ceni sobie takie same wartości, stworzą razem wyjątkowo szczęśliwy związek Jako partner szóstka jest szczera, lojalna, godna zaufania – zawsze pełna ciepła i słodyczy. Niestety szóstki, mimo wielu walorów, są zaborcze i zazdrosne. Nadopiekuńczość szóstki może być czasami odebrana przez partnera jako coś, co ogranicza jego wolność. Wibracja ta przywiązuje się do osoby ukochanej do tego stopnia, iż nawet cierpiąc w związku, nie potrafi odejść. Jeżeli jednak w końcu to zrobi, powraca. Natomiast porzucona przez osobę, którą kocha, bardzo cierpi. Jako że piętą achillesową szóstki są uczucia, wszelkie problemy natury uczuciowo-rodzinnej wibracja ta przeżywa bardzo intensywnie – utrudniają jej one normalne funkcjonowanie.

Siódemka
Osobom o wibracji siedem trudniej niż innym znaleźć stabilizację i szczęście w związkach. Siódemka to indywidualista. Jej pozorny chłód i obojętność nie czynią z niej osoby bardzo atrakcyjnej dla płci przeciwnej. W rzeczywistości jednak siódemka to partner szczególny i wyjątkowy, to osoba bardzo wrażliwa, mądra, o bogatym wnętrzu. Jeżeli z kimś się wiąże, nadrzędną rolę odgrywa więź intelektualno-duchowa. Siódemka ma w stosunku do partnera szczególne wymagania; broni się przed wchodzeniem w relacje z partnerami banalnymi i powierzchownymi. Siódemki są z natury introwertyczne, nie potrafią wyrazić słowami swoich uczuć. Jest to wibracja niezależna, dumna – nie lubi, kiedy partner jej się narzuca lub kiedy nadmiernie ingeruje w jej życie. Jako że wibracja ta daje wyższość umysłu nad emocjami, siódemki w kwestiach uczuciowych są zdolne do podejmowania decyzji stanowczych i definitywnych. Okazuje się, że to właśnie wśród siódemek jest najwięcej starych kawalerów, panien i osób rozwiedzionych.

Ósemka
Trudno nie ulec magnetyzmowi i atrakcyjności tak silnej wibracji, jaką jest ósemka. Jest to wibracja, która podobnie jak we wszystkich innych dziedzinach, również w miłości idzie na całość. Ósemka albo kocha całą sobą, albo nienawidzi. W miłości jest uczciwa, oddana i lojalna. Jednak od partnera wymaga maksymalnej uległości i oddania. Nie zadowoli jej nigdy miłość połowiczna, nie lubi sytuacji niejasnych. Jak we wszystkim, tak i w miłości daje całą siebie, jednak w momencie kiedy ma inne zajęcia, jest wobec partnera obojętna i oziębła, co w jej przypadku nie oznacza wcale braku miłości. Wibracja osiem jest bardzo zazdrosna i zaborcza. Wytrzymuje bardzo dużo, będąc w danej relacji, ale jeżeli miarka się przebierze, odchodzi i nie wraca. Często przyciąga do siebie partnerów słabych, którzy znajdują przy jej boku poczucie bezpieczeństwa.

Dziewiątka
Marzycielska i romantyczna dziewiątka często idealizuje partnerów miłosnych, przypisując im zalety, których wcale nie mają. Dlatego też częściej niż inni dokonuje złego wyboru partnera. Otwarty umysł, artystyczna dusza, niekonwencjonalne poglądy czynią z dziewiątki niebanalnego towarzysza. Wibracja ta to najbardziej lojalny, oddany i wierny towarzysz życia. Idealizm dziewiątki sprawia, że trudno jest jej uwierzyć, iż osoba, którą kocha, jest zdolna do kłamstwa i zdrady. Dziewiątka to wibracja, która nie przejdzie obojętnie wobec cierpienia innych, dlatego też jej partner powinien liczyć się z tym, że naturalne dla niej jest angażowanie się we wszelką pomoc dla innych. Niestety często odbywa się to kosztem związku. Kiedy partner dziewiątki ma jakieś problemy, typowym zachowaniem dla tej wibracji jest uszczęśliwianie osoby ukochanej na siłę.
Dziewiątka, aby oddać się bezgranicznie partnerowi, musi go podziwiać i szanować. Dobrze byłoby, aby partner podzielał jej zainteresowania. Jeżeli wibracja ta przekona się, iż tak nie jest, potrafi bez wahania zerwać dany związek.
Barbara Opioła-Kraj
Odpowiedz
#3

dzień dobry, jestem 4 i zgadzam się z każdym słowem w powyższym opisie.
Odpowiedz
#4

Jestem dwójką.To prawda że dwójki są romantyczne Uśmiech marzyciele, bujaja nieraz w obłokach.To wesołe osoby można je łatwo urazić  faktycznie biorą wszystko do siebie Uśmiech ugodowe choć czasem potrafią tupnąć nożka. Nie lubią mówić duzo o sobie więc sa odbierane jako tajemnicze.
Odpowiedz
#5

Jestem 9 i wszystko się zgadza, niestety lub stety Oczko bywa ciężko
Odpowiedz
#6

Ja jestem trójką. I tak jak podano trójka z trójką to dopasowanie wręcz idealne.
Reszta ma w sobie w sumie rację, ale myślę, że z wiekiem trójki potrzebują tej stabilizacji i dążą do zawarcia związku małżeńskiego.
Odpowiedz
#7

Jako 7 mogę powiedzieć, że bardzo dużo się zgadza z tym co zostało podane. Smutne to i prawdziwe, ale takie sobie wybrałem życie.
Odpowiedz
#8

Jestem 6 i także się zgadza . Udany związek,  partner , miłość są najważniejsze . Kłopoty natury miłosnej ,niepowodzenia wpływają na każdy obszar mojego życia .
Odpowiedz
#9

W moim przypadku połączenie znaku zodiaku Rak, z numerologiczną 6 jest zdeycydowaną mieszanką wybuchową jeśli chodzi o dom, uczucia, rodziny. Zdecydowanie za bardzo w życiu kieruję się emocjami.
Odpowiedz
#10

Jestem siódemką i to fakt, że gdy nie ma miłości to jest samotność. A stabilizacja w związkach...trudno jest ją znaleźć :/. Zazwyczaj chłopaki nie zwracają na mnie uwagi, fakt jestem wrażliwa. Zgadza się c;
Odpowiedz
#11

Jestem ósemką i troszkę się zgadza, ale o dziwo jestem też w związku z jedynką i jest nam razem świetnie Uśmiech
Odpowiedz
#12

W numerologi miłosnej wychodzi mi 5 i nic się nie zgadza. W wibracji jest bardzo dużo prawdy Tak
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości