Ankieta: Ankieta - Jaka jest Twoja Liczba Drogi Życia? - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
1
9.06%
47
9.06%
2
12.14%
63
12.14%
3
9.83%
51
9.83%
4
12.52%
65
12.52%
5
9.83%
51
9.83%
6
12.52%
65
12.52%
7
9.83%
51
9.83%
8
10.98%
57
10.98%
9
13.29%
69
13.29%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety


Ankieta - Jaka jest Twoja Liczba Drogi Życia?

:confusion-seeingstars: OkHege


Helde napisalaOczko
Kod:
ja sama jestem czwórą i do tej pory często słyszałam, że np. u 4 intuicja jest kiepska, albo zagłuszana przez rozsądek, że są mało ezoterycznie wrażliwe i podatne, że to mówiąc prosto - idealny pracownik, ale wróżka do niczego. myślę, że zamykanie się w takich szufladkach jak numerologia, znak zodiaku, astrologia itp. to nieporozumienie i często krzywdząca sprawa.

dlatego ironicznie, przekornie napisałam, że trzeba zmienić zdanie o 4 ;)
zgadzam sie, jedna liczba niejest wyznacznikiem czegokolwiek i niemozna niczego schematyzowac
Odpowiedz

Ja jestem 9. Uśmiech

"Nie czekaj, aż inni ludzie cię uszczęśliwią.
Musisz zrobić to sama."
   Alice Walker
Odpowiedz

jestem 2 Uśmiech

Animus est, qui divites facit - To dusza czyni ludzi bogatymi - Seneka
Odpowiedz

W godzinie urodzenia mam 11/2 , w dniu i miesiącu mam 11/2 i w ogólnej dacie mam 11/2.
Odpowiedz

aliza napisał(a):Rotfl 4 ry prowadza :laughing-rolling: :banana-dreads:

A jak i tak trzymać. Rotfl
Odpowiedz

Zadziwia niska pozycja siódemek, które podzieliły się ostatnim miejscem z jedynkami Myśli
MUśmiech
Odpowiedz

Ciekawe jakby wyglądała ankieta gdyby wprowadzić Liczby Mistrzowskie ? Myśli
Odpowiedz

ma_ewa01 napisał(a):Zadziwia niska pozycja siódemek, które podzieliły się ostatnim miejscem z jedynkami Myśli
MUśmiech
Może po prostu nie klikają leniuszki Paluszkiem
Odpowiedz

SARNA1 napisał(a):11=2 Uśmiech
-pomyłeczka Zawstydzony

Przepraszam 29/11
Odpowiedz

też jestem 29/11/2 Język
Odpowiedz

  • Miriam pisze
    A jak i tak trzymać. Rotfl
Aliza napisala... yo yo to my
  • hi Miriamku ... prowadzimy i juz Rotfl
  • 4-ry gora :banana-guitar: :banana-blonde: :banana-dreads:
Odpowiedz

ja jestem 9/27 Oczko
Odpowiedz

ja 4 z 40

jak na ezotematyke to za duzo ''ziemskich'' 4 a za malo 'duchowych' 7.
Odpowiedz

ja 6 z 24 Uśmiech
Odpowiedz

Ja jestem numerologiczna siodemka Uśmiech

Szukam, szukam, szukam...
Odpowiedz

numerologiczna siódemka pod siódemką Uśmiech ja również 7 Uśmiech)

" Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz , rozpocznij to! Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.. "
Odpowiedz

5 z 32 hmm no i ....
Odpowiedz

7 - życie w drodze ciągle będzie towarzyszyć im w Losie ba ! całym życiu zmienność rzadko zagrzeją miejsca gdzieś na długo. Ich Idee Cele Priorytety wyznaczają drogę całego życia. Ten sens daje im wiarę we własne możliwości i dążenia których ciągle się podejmują. Czasem zbaczają ze swych Dróg by po latach na nie powrócić. Ogólnie "7" widzę trochę Egocentrycznie w sensie Decydowania ! przypomina mi arkan XI Moc z Tarota. Bynajmniej Sukces i Spełnienie to główne aspekty ich żyć.

6 - kochliwe i często zmienne. Życie w samotności bez ludzi, przyjaciół oznacza Krzyżyk na grobie życiowym ! . Często opierają swe zdania o zdania otoczenia warunkując swe życia pod innych hmm . Jednak kiedy już podejmują Decyzje to konkretnie i stanowczo będąc ich wewnętrznie pewnym. "6" wśród kobiet to Czarodziejki Magnesowania płci męskiej swoją skrytością i erotycznością. Posiadają dobrą intuicję z której często korzystają instynktownie by przeżyć w świecie samców

4 - no to cechy męskie przejawia u kobiet. Lubią rządzić i stawiać sprawy jasno jeśli dostrzegają zagrożenie reagują za w czasu. Nadają się na stanowiska kierownicze i odnoszą duże sukcesy w Biznesie ... po stronie życia materialnego. W Duchowości muszą sporo się napracować by przebić coś do rzeczywistości z którą notoroczynie toczą w sobie bitwy. To sile osoby o ogromnie dużej inteligencji która często poraża Świat jaki ich otacza ten bliski i ten dalszy. Życie 4 jest z natury ryzykowne przy podejmowaniu Decyzji. Nie ujawniają swych słabości - lęku , strachu oraz często stanów depresyjnych stawiają na Zewnętrzny obraz poprzez który są interpretowane w swym otoczeniu w sposób taki że mało kto się domyśla co i im również pod grubym pancerzem siedzi.
Odpowiedz

aurelian81 napisał(a):5 z 32 hmm no i ....
i powinienes byl pojsc na ksiedza Oczko
Odpowiedz

ja ? zapomnij oj haha choć plany takie były byłem neony lat wstecz ministrantem który zastanawiał się czy nie wskoczyć w czarną sukienkę i paść baranki do końca życia jednak dostałem piłką w głowę .. i zacząłem nią kopać po boisku .. potem piłka uderzyła w metal .. i wybrałem zawód ślusarza "Błąd ! Życiowy " .. metal tak mnie naostrzył że wpadłem swym ostrzem na przyjaciela i jego karty Tarota które następnie mi podarował wcześniej konsultując to z jego już Ś.P. Mamą ... i poszła reakcja od kosćioła przez piłkę metal aaa no i pisanie było namiętne wiersze itp Uśmiech sztuka pełną mocą haha
Odpowiedz

Chyba pierwszy raz odnalazłam jakąś część siebie w opisie numerologicznej " 7" Uśmiech)
ale żeby tak tylko za sukcesem i spełnieniem...? Uśmiech

" Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz , rozpocznij to! Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.. "
Odpowiedz

Hmm... jak na numerologiczna Siodenke to ja zaliczylam w zyciu zastoj Uśmiech

Szukam, szukam, szukam...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości