Ankieta: Ankieta - Jaka jest Twoja Liczba Drogi Życia? - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
1
9.06%
47
9.06%
2
12.14%
63
12.14%
3
9.83%
51
9.83%
4
12.52%
65
12.52%
5
9.83%
51
9.83%
6
12.52%
65
12.52%
7
9.83%
51
9.83%
8
10.98%
57
10.98%
9
13.29%
69
13.29%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety


Ankieta - Jaka jest Twoja Liczba Drogi Życia?

Aurelian; fajny opis.....4-ry Uśmiech Ok
Odpowiedz

moja to 3
Odpowiedz

Jestem numerologiczną 1 z podliczbami 28 i 10
Odpowiedz

A ja 33/6 Uśmiech

....Tarot is a good servant but a bad master.....
Odpowiedz

A ja numerologiczna piąteczkaUśmiech
Odpowiedz

A ja jestem czwóreczką Rotfl
Odpowiedz

jestem JEDYNKA- a w tarocie to MAG- - faktem jest , ze b. lubie sie uczyc- wszystko, co nowe i madre mnie przyciaga jak magnes.
Z Astrologii- mam Jowisza w 1 domu- a ten nie pozwala mi stac w drugim szeregu w zadnym ukladzie.a ze jest w Koziorożcu – postępowanie w zgodzie z powszechnie stosowanymi zasadami moralnymi, przestrzeganie obowiązującego prawa, szanowanie tradycyjnych reguł i kanonów zachowania, wysokie ambicje i poczucie obowiązku społecznego, osiąganie wpływowych stanowisk dzięki pracowitości wytrwałości i poświęceniu dla dobra ogółu.
Na tym malym przykladzie widac, jak wszelkie nauki sie wzajemnie zazebiaja.
anna

-
Odpowiedz

jestem 6 Uśmiech 6/33
Odpowiedz

A ja jestem 1, cokolwiek to oznacza Uśmiech
Odpowiedz

Dopisuję się , jestem 2/11 Uśmiech
Odpowiedz

3/21- wogóle jestem bardzo trójkowaUśmiech
Odpowiedz

Ja również 5 Uśmiech
Odpowiedz

Uśmiech 7

"to co mam, to serce, które jeszcze na wszystko stać..."
Odpowiedz

16.03.1988 = 36 czyli 9 Język
Odpowiedz

33/6 Uśmiech)
Odpowiedz

Ja jestem 2 z 11 ale nie wiem do której wibracji jest mi bliżej
Odpowiedz

6z33
Odpowiedz

skomplikowana 9 Uśmiech
Odpowiedz

Waw ale wysyp artystyczny 3 ..6..i...9 Muza
Odpowiedz

11, 22, 33 i 44 się nie sumuje - to są liczby mistrzowskie Uśmiech

<!-- m --><a class="postlink" href="http://projektinfinitus.pl/swiadomosc/numerologia/136-numerologia-liczby-mistrzowskie.html">http://projektinfinitus.pl/swiadomosc/n ... wskie.html</a><!-- m -->
Odpowiedz

Można je sumować, tak jak napisała Malwi, to zależy, do której wibracji jest komuś bliżej, to może się zmienić po jakims czasie i np. ktoś, kto do tej pory był 6, staje się 33.
Odpowiedz

Sephinroth Uśmiech Liczba mistrzowska jest potencjałem, z jakim dana osoba przychodzi na świat. Jeśli dana osoba się nie rozwija wewnętrznie, duchowo , to realizuje się na poziomie sumy liczy mistrzowskiej (np. 33=6). Ale potencjał, talent i ogromne możliwości są jej dane w Drodze Życia. I podając Liczbę Przeznaczenia (Drogę Życia) podaje się liczbę mistrzowską... Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości