Ankieta: Ankieta - Jaka jest Twoja Liczba Drogi Życia? - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
1
9.06%
47
9.06%
2
12.14%
63
12.14%
3
9.83%
51
9.83%
4
12.52%
65
12.52%
5
9.83%
51
9.83%
6
12.52%
65
12.52%
7
9.83%
51
9.83%
8
10.98%
57
10.98%
9
13.29%
69
13.29%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety


Ankieta - Jaka jest Twoja Liczba Drogi Życia?

Teoretycznie masz rację, ale spotkałam się z przypadkiem, gdzie ktoś mimo wszystko nie tylko realizował niższą wibrację, ale i lepiej się z tym czuł. Jak mam rozumieć taką sytuację?
Odpowiedz

Wolna wola... Uśmiech

Wytłumaczę na bardzo prostym przykładzie : ktoś rodzi się z niebywałem talentem muzycznym, ale trwoni go i nie rozwija, bo jest leniwy. Od grania na skrzypcach, woli pograć w piłkę. W darze życia otrzymał talent, którego nie wykorzystał.

Liczba mistrzowska to bardziej złożony proces, implikuje bowiem pewne posłannictwo, przewodnictwo, wybicie się ponad przeciętność, misję. Każdy rozwój, każdy wybór, niesie ze sobą cenę poświęcenia. Świadomość przynosi często osamotnienie. Nie każdy czuje i pretenduje do takiej roli. Dlatego bywa,że Liczba Życia (mistrzowska) w danym życiu jest sprzeczna z Liczbą Duszy. Bowiem by liczba mistrzowska mogła się realizować musi nastąpić Przebudzenie Duszy. Jeśli dusza się nie przebudzi , to dana osoba realizuje się na poziomie ziemskim, i tak jak to napisałaś : "lepiej jej z tą wibracją"... Uśmiech Przebudzenie Duszy poprzedza cierpienie w doświadczeniu. Dusza zawsze pragnie przebudzenia, bo jej celem jest doświadczać. Jednak człowiek ma wolą wolę i tylko on może tę drogę rozwoju wybrać.

Mam nadzieję, że troszkę wyjaśniłam. Uśmiech

P.S. Polecam artykuł z linku , który podałam wyżej.
Odpowiedz

Dzięki serdeczne Uśmiech
Odpowiedz

jestem 8/53 albo 8/35 sama nie wiem :roll: Lol
Odpowiedz

nic w naturze nie ginie ... 9ki znowu w peletonie! Hura
Odpowiedz

Zaznaczyłem 2, mimo że jestem 11 i wg wszelkich opisów 2 nie pasuje do mnie za bardzo, a 11 zgadza się na 100% Uśmiech

"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej." A.Einstein
Odpowiedz

22/4 Zgadza się Uśmiech
Odpowiedz

Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl ale 4 nadal prowadza ten peleton Hura Hura Hura :happy-sunny:
Odpowiedz

mam 8 Uśmiech
Odpowiedz

Ja jestem 5 (3+2)

"Nawet jeśli to nie to
Usiłuję uwierzyć w coś"
Odpowiedz

mi wyszło 4 Uśmiech tylko nie wiem czy dobrze policzyłam. liczby nigdy nie były moją mocną stroną Głupek
Odpowiedz

ja jestem 7 Kwiatek
Odpowiedz

jestem 5. Uśmiech
Odpowiedz

8 (26/17) Sporo ósemek jest Oczko
Odpowiedz

1 Rotfl
Odpowiedz

3... a i tak nie wiem co to oznacza..
Odpowiedz

małgośka rusz głową i użyj szukaj na naszym forum, lub zerknij do działu numerologia ewentualnie spytaj google Język
Odpowiedz

oki doki Oczko leniwa się zrobiłam hi hi
Odpowiedz

o rety..! coś w tym jest.. Rotfl
Odpowiedz

7 Uśmiech
lecę poszukać w innych działach forum bo numerologia nie jest moja mocna stroną
Odpowiedz

Ja 9/27
Odpowiedz

Wygląda na to, że póki co czwórek jest najwięcej! Uśmiech Ja też nią jestem Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości