Ankieta: Ankieta - Jaka jest Twoja Liczba Drogi Życia? - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
1
9.06%
47
9.06%
2
12.14%
63
12.14%
3
9.83%
51
9.83%
4
12.52%
65
12.52%
5
9.83%
51
9.83%
6
12.52%
65
12.52%
7
9.83%
51
9.83%
8
10.98%
57
10.98%
9
13.29%
69
13.29%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety


Ankieta - Jaka jest Twoja Liczba Drogi Życia?
#89

Lol tylko dlatego, że nie chce Ci się?
mam w domu dwa bliźniaki, więc ich kreatywność (nie napiszę przecież, że kłamstwa Rotfl ) mnie przerasta :roll:
no taki joke z rana, uśmiechnij się Dance
Odpowiedz
#90

nie chce mi się śmiac..
wróciłem właśnie z uczelni i od nowa zatyr naukowy teraz.
Odpowiedz
#91

bliźniaki są niemożliwie zdatne do nauk wszelakich. Nie psuj statystyk i zakuwaj! A jaki kieruek konkretnie, jeżeki to nie tajemnica?
Odpowiedz
#92

resocjalizacja i profilaktyka społeczna.
Odpowiedz
#93

kochany ja pracowałam, wychowywałam sama 2 dzieciaków + dom i studia (+ nowy związek :oops: ), więc wiem, co to ciężka praca Rotfl
dasz radę! zepnij poślady i do dzieła! przecież bliźniaki mają mega chłonny umysł - uwierzysz mi na słowo? :mrgreen:
nawet ewa tak samo pisze!
w wolnych chwilach nie imprezuj, tylko zakuwaj, daj sobie też czas na odpoczynek i relaks, bądź też dla siebie łaskawy
Odpowiedz
#94

w sumie coś chyba w tym jestOczko skończyłem dość trudną ustawę analizować i nawet szybko mi to poszło Rotfl jutro rano powtórka i na zajęciaOczko
Odpowiedz
#95

idziesz w kierunku więziennictwa? czy jak to się zwie, a może dzieci z dysfunkcyjnych rodzin?
Odpowiedz
#96

osobiście to chciałbym doktorat i na uczelnie, mam też na celu terapie itd.
Odpowiedz
#97

Sluchajcie ...ta dyskusja jest chyba nie adekwatna do tytulu watku. Przestancie, albo zaluzcie nowy watek na temat wyksztalcenia oddo...
Odpowiedz
#98

oj tam, oj tam, przecież analizujemy predyspozycje życiowe pana o drodze nr 4 :mrgreen: że tak powiem, jesteśmy w temacie. Czwórki mają łeb i zdolności pedagogiczne, no nie? Sama byłam 2 lata wychowawczynią w przedszkolu. A jestem 22/4.
Niestety trzeba bardzo uważać, bo lenistwo to jeden z negatywnych aspektów czwórki . No ale skoro praca na uczelni... Zawsze to spokojniej niż w penitencjarni , hehehe. Popieram.
Odpowiedz
#99

Wlasnie niedawno wyczytalam u Jozwiaka, ze 4 = lenistwo. Ale to i tak off-top , ewka, wiec robmy rzad i wypadajmy stad. Brian jest 4ka.
Odpowiedz

zgodzę się, że dominuje aspekt lenistwa, bo sprawa "musi dojrzeć'
nie ważne, że za rok, ale musi chęci są wielkie ale to "musi" ich trzyma
Odpowiedz

Ja też czwóreczka i niestety to prawda, że jestem leniem ;<
"Co masz zrobić dziś, zrób jutro" Rotfl

Fortunae filius
Odpowiedz

a ja jestem 3 Uśmiech
Odpowiedz

jestem 11/2
Odpowiedz

Ja 5 Uśmiech
Odpowiedz

ja 7/34 Rotfl
Odpowiedz

Ja 1.
MUśmiech
Odpowiedz

Dołaczam do klubu 2 z 11

czy ktos wie jak to z nimi w zyciu?
Odpowiedz

rozi napisał(a):No cóż, jestem 11/2, więc Dwójeczka, moi drodzy, dwójeczka !

rozi nie jesteś 2 tylko 11 - a jest to mistrzowska liczba i nie wolno jej już dalej modyfikować. Poczytaj sobie coś o mistrzowskich liczbach to zrozumiesz o co chodzi Uśmiech
Odpowiedz

Nie ma w ankiecie mistrzowskich Smutny
Ja też nie 2 a 11/29
Odpowiedz

k_ella_k napisał(a):Dołaczam do klubu 2 z 11

czy ktos wie jak to z nimi w zyciu?

W moim makabrycznie Smutny Wszystko pod górkę...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości