Ankieta: Ankieta - Jaka jest Twoja Liczba Drogi Życia? - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
1
9.06%
47
9.06%
2
12.14%
63
12.14%
3
9.83%
51
9.83%
4
12.52%
65
12.52%
5
9.83%
51
9.83%
6
12.52%
65
12.52%
7
9.83%
51
9.83%
8
10.98%
57
10.98%
9
13.29%
69
13.29%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety


Ankieta - Jaka jest Twoja Liczba Drogi Życia?

mistrzowskie liczby mają z góry cięższe życie, bo one mają coś do przepracowania na tym świecie. Nie bez powodu nazywają sie mistrzowskie. Stoją ponad innymi
Odpowiedz

mistrzowska 11 pochodzi przecie z dodawania liczb, np 2+9, 3+8 itd, analogicznie do 22, 33, 44
np. moja 11 wywodzi się z 9 http://www.magiakart.pl/numerologiczna_2...ls,39.html i 2 http://www.magiakart.pl/numerologiczna_9...ls,46.html, jednak w mojej dacie urodzenia są 2 dwójki, suma liczb również pokazuje (obok 9) dwójkę, czyli już mam 3 dwójki, idąc dalej z 11 wychodzi znów 2, która to jednak ma największy wpływ na moja osobowość

jednakowoż (z własnego doświadczenia) dwójka kojarzy mi się z pierdołowatością życiową, żeby wybić się ponad tę przykrą przypadłość powinnam być bardziej asertywna i ...hmm..egoistyczna?

tutaj trochę o 11: http://www.magiakart.pl/numerologiczna_1...ls,47.html
i opis zgadza się 100%, łącznie z uzdolnieniami, aspekt negatywny, czyli: zbytnie idealizowanie, odczuwanie napięcia, wahania nastroju, brak wiary w siebie, niedowartościowanie nawet mimo wielu sukcesów i dokonań nie jest mi także obcy, dodałabym jeszcze ambicja, która mnie żre od środka
Odpowiedz

mumi

Wszystko się zgadza Uśmiech
Odpowiedz

ja jestem 1 - przoduję w stadzie Oczko
Odpowiedz

ja jestem 2 z 11
Odpowiedz

Jestem dziewiątką, pełna pasji i poświęceń. Krnąbrną indywidualistką nie lubiącą sprzeciwu. Mieszanką gniewu i pokory Hura
Odpowiedz

A ja jestem w mniejszości Zawstydzony jestem 7, widzę, że nas najmniej na forum.

Narazie tyle wiem o sobie.
Odpowiedz

Doria napisał(a):Jestem dziewiątką, pełna pasji i poświęceń. Krnąbrną indywidualistką nie lubiącą sprzeciwu. Mieszanką gniewu i pokory Hura
Ziomalka i też dziewiątka Kwiatek
A zaznaczyłaś w ankiecie ?
Odpowiedz

Eremit napisał(a):
Doria napisał(a):Jestem dziewiątką, pełna pasji i poświęceń. Krnąbrną indywidualistką nie lubiącą sprzeciwu. Mieszanką gniewu i pokory Hura
Ziomalka i też dziewiątka Kwiatek
A zaznaczyłaś w ankiecie ?
Jasne że zaznaczyłam Buziak
Odpowiedz

Ja jestem 4/31
Odpowiedz

Ana - to tak jak ja Oczko
Odpowiedz

1 się kłania  Hura
Odpowiedz

jestem 9 Hura
Odpowiedz

mój numer - 5
Odpowiedz

Jestem 5
Odpowiedz

Ja jestem 4/31, widzę, że nawet sporo tu 4-eczek Uśmiech
Odpowiedz

Isaura - witaj w klubie Rotfl
Odpowiedz

Helge, widziałam, że masz takie same numerki jak ja ;p
Odpowiedz

a jaki u Ciebie znak zodiaku? i jak Ci się żyje z "czwórą"? Rotfl
Odpowiedz

Mam Rybki Uśmiech A Ty? Bo ja chyba się nie doczytałam... 4...hmm...nie jest źle ale też nie tak kolorowo ;p Czytałam tu wyżej, że 4 = lenistwo ;p Chyba też po części się z tym zgodzę, bo jak mam taki leniwy dzień, to nic mnie nie zmobilizuje. Jednak wydaje mi się, że to może wynikać z tego, iż jak coś robię to porządnie, nie "po łebkach". "Porządnie" zajmuje więcej czasu, wiec zwyczajnie mi się nie chce ;p A jak jest u Ciebie?
Odpowiedz

u mnie Bliźnięta - więc ma się to do czwóry jak pięść do nosa Rotfl połączenie jest takie, że strasznie mi się chce mieć uporządkowane życie, ale jak tylko coś mi się uporządkuje, to jestem znudzona i zaraz muszę pozmieniać i znowu bym chciała stabilności - i tak w kółko do szaleństwa Rotfl też jak coś robię, to chcę już porządnie i dobrze - co w ogólności nie odpowiada znakowi zodiaku - zazwyczaj to wychodzi tak: rzucam się na wszystko na raz! i potem mam 5 rzeczy pozaczynanych i dzięki temu cała sprawa przeciąga się w czasie, bo wszystko musi być zrobione na 100% - normalnie szał Rotfl dlatego spytałam - bo u mnie kołowrotek Oczko
Odpowiedz

Też tak mam z życiem, że bym chciała mieć uporządkowane, ale kiedy się wydaje, że jest ok, to się okazuje, iż jednak nie...taki psikus Oczko Jeszcze co do stabilności, której tak niby potrzebują 4ki, to nie wiem jak się ma to, że np. uwielbiam robić przemeblowania Uśmiech Raz na miesiąc lub dwa Rotfl Najpierw dzień wcześniej i obmyślam, gdzie który mebel jeszcze nie stał, a na drugi dzień przesuwam Rotfl

Mam dwie siostry, które też są 4-mi, miesiąc temu dopiero to odkryłam. Jedna jest jak ja 4/31 - waga(sumienna, dokładna, uporządkowana, pracowita, zawsze doradzi ale też trochę szalona). Druga 4/40 - panna (zdolna bardzo pod względem artystycznym, choć ma bardzo dużo obowiązków, bardzo dobrze się uczy i jest chyba najbardziej uczuciowa z nas trzech, lenistwo u niej często daje się we znaki, ale to pewnie z nadmiaru w/w obowiązków). We trzy choć jesteśmy bardzo podobne charakterami to jednak się różnimy Oczko Wiem jak one mnie postrzegają - chodzę własnymi ścieżkami, jestem uparta, jeśli już coś postanowię to ciężko mnie od tego odwieść, różowe okulary i głowa w chmurach Rotfl
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości