Ankieta: Ankieta - Jaka jest Twoja Liczba Drogi Życia? - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
1
9.06%
47
9.06%
2
12.14%
63
12.14%
3
9.83%
51
9.83%
4
12.52%
65
12.52%
5
9.83%
51
9.83%
6
12.52%
65
12.52%
7
9.83%
51
9.83%
8
10.98%
57
10.98%
9
13.29%
69
13.29%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety


Ankieta - Jaka jest Twoja Liczba Drogi Życia?

7/34 chociaz nie chcialbym
Odpowiedz

Ja natomiast 2/11/29.

Poszukuję i znajd(uj)ę!
Odpowiedz

jestem 6 Uśmiech
Odpowiedz

Rotfl Jestem tez 4/31 Widze ze duzo nas tu jest superb. No ciezki charakterek o dobrym serduchu ,chadzajacy swoimi drogami nieznoszacym sprzeciwu o cietym jezyku, rzadzacym wszystkimi dookola Szok
Odpowiedz

To, że jestem 8, wiem od kilkunastu lat, ale nie miałam pojęcia, że liczy się też to, z jakich cyfr Myśli
Odpowiedz

jestem numerologiczna 9 i dobrze mi z tym choc nie wiem jaka jest charakterystyka takiej drogi zycia, moze ktos kto tez ja ma podzieli sie ze mna swoja wiedza na ten temat ?Uśmiech
Odpowiedz

Ja jestem niestety czwóreczką :>
Odpowiedz

Heh ja też jestem 9-tką , 9/27.

Co mogę napisać o ludziach z tą wibracja (szczególnie mężczyznach, bo niestety kobiet znam mało..) to to, że zawsze mają do opowiedzenia jakąs historię ''nie z tej ziemi" co mi jako drugiej 9-tce bardzo się podoba, ale wielu ma ich trochę za mitomanów ;p.
Odpowiedz

no pięknie ... 2ki , 8ki i 9ki prowadzą - idą łeb w łeb! Ok
Odpowiedz

Jestem 8 Uśmiech
Odpowiedz

a wpisałaś się w ankietę ??? ty mi tu teraz klasyfikacji nie zmieniaj Paluszkiem
Odpowiedz

no oczywiście ze takUśmiech
Odpowiedz

Proszę Państwa ... ciągle bez zmian ... idą łeb w łeb ... 2ki, 8ki i ... 9ki! dawno już nie było tak wyrównanych pozycji ... zobaczymy kto będzie następny kto wyprzedzi? ... przez długi czas prowadziły 2ki ... ale jak widać ten czas już minął ... Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski
Odpowiedz

Mało jest coś siódemek, co jest takim troszeczkę jak dla mnie zaskoczeniem, no chyba, że nie wszystkie się jeszcze ujawniły.
Odpowiedz

Hm to zadziwiające, że tyle 8-ek interesuje się ezoteryką... Oczko
Odpowiedz

I ja jako kolejna 9/27 Uśmiech
Odpowiedz

Proszę państwa ... stało się ... 9ki wysunęły się na prowadzenie ... czy ktoś się spodziewał ?! Hura
Odpowiedz

Ja jestem w miejszosci Uśmiech wiec sie dopisuje jestem 33/ wiec 6
Odpowiedz

Ja jestem 1

M
Odpowiedz

Kasha40 napisał(a):Proszę państwa ... stało się ... 9ki wysunęły się na prowadzenie ... czy ktoś się spodziewał ?! Hura
Hura Hura
Odpowiedz

Hura Hura ... Hura
Odpowiedz

Ja tez odpisuje sie do ankiety bo widze ze 6 małoOczko Jestem 6/42
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości