Imterpretacja daty urodzenia.
#1

Witam prosze o interpretacje mojej daty urodzenia,Kamil, 03.10.1994r.
Z góry dziękuje za odpowiedzi..Uśmiech
Odpowiedz
#2

Jesteś osobą pozytywnie nastawioną do świata, pełną pasji, chętną pomagać innym. Cechować Cię może życzliwość, bezinteresowność ale również impulsywność.Jesteś także człowiekiem pełnym dynamizmu, potrafisz być wybuchowy, gwałtowny i niezwykle uparty. Masz tendencje do dominacji, cechuje Cię nadopiekuńczość i możesz mieć skłonność do uszczęśliwiania innych na siłę. Jesteś trochę oderwany od rzeczywistości, za bujający w obłokach, zbyt idealistycznie patrzący na świat. Źle znosisz rutynę, lubisz być w ciągłym ruchu, masz wiele pomysłów.
W miłości jesteś oddany i wierny, ale odczuwasz jednocześnie wielką potrzebę niezależności, co może utrudniać Ci utrzymanie związku i to może być przyczyną konfliktów. Twoimi słabymi stronami może być też dosyć zmienne usposobienie, huśtawki nastrojów, neurotyczność, nadwrażliwość i zgryźliwość.Jesteś bardzo wymagający względem partnerki, Twoje idealistyczne podejście do miłości, może sprawić, że ciężko będzie jej sprostować Twoim oczekiwaniom.
Rok 2013 będzie dla Ciebie rokiem zmian może to być mieszkania lub pracy, czy też rozpoczynanie nowych przedsięwzięć(nowy kierunek nauki,praca, własny biznes). Niektóre decyzje podjęte w tym roku mogą być już nie odwracalne. W tym okresie poczujesz największy przypływ energii, który przepełni Cię entuzjazmem i optymizmem. Wiele dróg, drzwi, które wcześniej były zamknięte dziś staną dla Ciebie otworem. Pojawią się też możliwości rozpoczęcia czegoś od podstaw, więc musisz się teraz otworzyć na propozycje, być kreatywnym i zdecydowanym.W tym okresie masz także szansę na spotkanie miłości, a rok następny potwierdzi, czy była to prawdziwa miłość.
Czekają Cię ważne wydarzenia w kręgu rodzinnym, może też jakieś obowiązki związane z kimś z rodziny.
Pamiętaj, że w tym roku zaczynasz budować swoją przyszłość, a sprawy rozpoczęte teraz, znajdą swój finał za parę lat, dlatego postaraj się aby wykorzystać szanse, które przyniesie Ci ten rok.
Odpowiedz
#3

Dziękuje ci pięknie,wszystko sie zgadza,gdybyś potrzebowała tarotowej pomocy ode mnie pisz smiało,chętnie pomoge,mozesz tez pisać do mnie na PW.Uśmiech
Odpowiedz
#4

Cieszę się,że się zgadza.Miło mi to słyszeć. Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#5

Cześć Oczko

nie wiem jak tu trafiłam ale jestem i zaciekawiła mnie ta interpretacja daty urodzenia

moge Cie prosić ?

pozdrawiam Kwiatek
3-maja
Odpowiedz
#6

3-maja...napisz prośbę o interpretacje w nowym wątku, podając datę urodzenia...wtedy olalola1988 na pewno tu zajrzy...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#7

Krystyna ma racje, 3-maja musze znac twoja date urodzenia zeby moc cokolwiek o Tobie napisac wiec podaj ja tu lub napisz mi w prywatnej wiadomosci a ja z mila checia postaram sie zrobic Twoj portret numerologicznyUśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości