Warsztat 13 - Tajemnicze smsy [rozwiązane]
#23

Le Stelle napisał(a):Uśmiech no to i ja, i moja wizja
Skąd numer tej osoby: Król Monet, 5 Kielichów, Księżyc +Mag
Ta osoba – ogólnie: Mag, 6 Kielichów; Zawodowo: 3 Monet, Cesarzowa, 4 Mieczy; Cechy charakterystyczne: 6 Monet, 3 Kielichów, Giermek Mieczy
Dlaczego kontakt się urwał: 5 Kielichów, Królowa Mieczy, 9 Kielichów

Myślę, że nie zdobyłaś go od nikogo Ci bliskiego, znajomego. Być może pomyliłaś się wprowadzając numer, i w ten sposób zaczęliście ze sobą pisać, może miałaś go z jakiegoś spisu, do którego miałaś wgląd, np. ktoś Ci coś zlecił innego, i przy okazji spisałaś sobie ten numer... Raczej weszłaś w jego posiadanie z innego powodu niż typowa towarzyska wymiana.

Pokazał się Mag, więc myślę, że był to młody mężczyzna, mógł być niewiele starszy od Ciebie, do 6 lat. Lub też starsza osoba o młodym wyglądzie, energiczna, przedsiębiorcza. Osoba wygadana, komunikatywna, społecznie lubiana lub nawet podziwiana. Możliwe, że miał „talent pisania smsów”. Co do pracy – może pracował w rozrywce, może jakaś lokalna kapela? Może był odpowiedzialny za organizowanie imprez różnego typu... W swojej pracy mógł być zależny od jakiejś kobiety. Być może był czyimś przedstawicielem. Mógł to być ktoś, kto ma „dużo spraw na głowie”.

Tu mi przychodzi ma mysl ze opisalas menagera, wiec istotrtnie mial wielki wplyw na jej zycie i calkowicie je kontrolowal. Ciekawie Ci sie pokazalo, tak jakby jej telefon byl skonfigurowany z jego i on calkowicie wiedzial co do niej pisalam. Brawo bo wyczulas rozrywke, kapele! Bingo po prostu


Myślę, że urwanie kontaktu było związane być może z wyjazdem tej osoby lub z realną odległością, jaka was dzieliła. Być może w podobnym czasie poznałaś kogoś interesującego, i pisanie z osobą, o którą pytasz, przestało być dla Ciebie ważne.

W jednej z koncepcji miałam myśl, że może to ktoś znany, popularny Oczko ale pewnie jak zwykle fantazja mnie ponosi.
Nie ponosi nie ponosi! Istotnie to ktos znany bardzo!

Ciekawa jestem prawdy Uśmiech Pozdrowienia!

Wielkie brawa i dziekuje!
Odpowiedz
#24

aliza napisał(a):Lady of dreams ....niewiem oco chodzi nieczuje kart tym razem, od paru dni nieudaje mi sie rozwiazac twojej zagadki , ale zebys niemyslala ze niechce wziac udzialu to cos napisze Myśli
  • 7 mieczy / ksiezyc /Q puch /5 mieczy /2 mieczy - ten numer jak bys otrzymala w tajemnicy od kobiety....jak byto by byl podstep wrecz
  • 2 puch / 4 puch / 7 puch / Ry mieczy /Q mieczy - no tu wyglada jak by ten ktos byl po rozstaniu i chcial sie wyzalic ...rozczarowanie cos niespelnilo oczekiwan[/list:u]
    • 3 mieczy /Glupek /Sad /Ry monet /As mieczy - rozstanie ze zgledu na wyjazd tego meszczyzny ,powrot do pracy lub domu
    • mnie to sie jeszcze skojarzylo z randka w ciemno ...ale ty sie rozczarowalas ...i kazdy powrocil do swojego dawnego zycia Bezradny

Tak tutaj Kasia byla w trakcie rozwodu i o ty rowniez klikalysmy. Brawo!
Odpowiedz
#25

rudalila napisał(a):
Lady of dreams napisał(a):Okolo dziesieciu lat temu smsowalam z pewna osoba. Ten kontakt wryl mi sie na tyle w pamiec , ze stanowi wazne wspomnienie w moim zyciu. Sprobujcie okreslic:
1. Skad mialam numer do tej osoby?
2. Kim byla ta osoba (plec, zawod, jakies cechy charakterystyczne)
3. Z jakiego powodu kontakt sie urwal?
1. Rycerz mieczy , 6 mieczy - numer do tej osoby miałaś dlatego , że ten ktoś zmienił nagle miejsce(zamieszkania, pracy) , bo musiał wyjechać i ty byłaś punktem kontaktowym.
Znajomy przyjechal z Krakowa na kawe ze mna, mial tez do zalatwienia jakies interesy w Olsztynie, wiec mozna nazwac ze bylam jakims punktem kontaktowym
2. Tu mam dylemat, bo wyciągnęłam 9 pentakli, z kobietą na głównym planie i Króla buław...Jednak stawiam na to ,że to był mężczyzna( Nie byl mezczyzna Kr.buław), bo ta kobieta na karcie 9 pentakli z Pictorial Key Tarot wygląda jak ty. Król buław to taki facet , którego nigdy nie ma w pobliżu. Często wyjeżdża...buławy,oprócz nieruchomości, kojarzą mi się z rozmowami, konferencjami...więc może to tłumacz... Myśli . Najbardziej skrótowo określiłabym go jako osobę bardzo praktyczną , rosądną i prostolinijną.
3. 5 mieczy, 3 kiel.,DIABEŁ - zupełnie nie mam pojęcia dlaczego przyszło mi do głowy , że postanowił zostać księdzem...ale druga wersja to, że smy do ciebie zaczęły go uzależniać, a ty właśnie wychodziłaś za mąż i znajomość się urwała.
Managetr jej bal sie ze Kasia uzalezni sie od tych smsow stad Ci tak wyszlo

No to nawymyślałam.... Głupek Myślę ,że na dzisiaj starczy... Wyśmiewacz

Dziekuje Rudi i brawa!
Odpowiedz
#26

Akante napisał(a):1. Skad mialam numer do tej osoby?2 monet-Giermek Monet-3 mieczy
Przez tą dwójkę mam jakieś skojarzenie z morskimi wyprawami, moze poznałaś tego kogoś nad morzem, może w trakcie rejsu, podróży, na wyjezdzie... takby mogła ta 2 monet wskazywać, chociaż mi się kojarzy też z jakąś grą przypadku. Chyba okoliczności jakie temu towarzyszyły to jakieś przykre wydarzenie w Twoim życiu. Sądze, że coś się wydarzyło, a ty postanowiłaś odreagować nawiązując taki kontakt albo ta osoba była w takim przykrym położeniu... Możliwe, że byłaś w jakiejś stagnacji, lekko zraniona (3 mieczy)?
Kasia byla w trakcie rozwodu

2. Kim byla ta osoba (plec, zawod, jakies cechy charakterystyczne) SŁOŃCE-3 monet-7 kiel-3 bulaw
Ta osoba była prawdopodobnie dla ciebie przyjacielem albo była po prostu bardzo młoda (Słońce), może było to nawet dziecko, choć nie czuję, aby miało tak być, z pewnością ktoś młody w sile młodości (Słońce). Myślę, że ktoś kogo słuchałaś jak wzoru, jak kogoś mądrego, może był to ktoś będący z zawodu nauczycielem, pedagogiem albo po prostu kimś kto potrzebował bardzo bycia wysłuchanym, prowadzil jakies wyklady, konferencje, spotkania. To był ktoś przebojowy, wszędzie go było pełno, prawdopodobnie stanął przed koniecznością ważnych decyzji, przedsięwzięć życiowych, decydował o przyszłości, pracował albo planował podróż gdzieś daleko, dostał jakąś porpozycję pracy albo pracował gdzieś 'w pewnej odległości'. Stawiałabym ze to jednak mężczyzna z kart raczej meżczyznę tu widać, szczególnie, że pod koniec rozkłądu na pyt 3 także jest facet, jakby antagonista do tego.

To byla kobieta ale pieknie wyczulas jej sytuacje zyciowa

3. Z jakiego powodu kontakt sie urwal? - 8 bulaw-4 kielichow-Krol Monet
Sądzę, że kontakt (8 bulaw) urwał się ponieważ ktoś z Was nie chciał w pewnym momoencie pisać albo się obraził lekko, może ktoś czekał na kontakt ale on nie nadchodził i to dlatego, końcowo w rozkładzie jest Król Monet - myślę, że to "zasługa" obecności jakiegoś zdecydowanego mężczyzny z kasą albo faceta gwarantujacego jakąś stałość, przyszlosc. Możliwe, że to ten ktoś tej kasy się dorobił i o kontakcie zapomniał? Sądzę, że sprawa mogła rozejśc się po kościach po prostu bo ty mogłaś zainteresować się kontaktem po prostu z kimś innym i to on byl priorytetem. Ten siedzial chyba z zalozonymi rekami i czekal. Oczko

Bardzo ladnie wyczulam menagera. Brawo!
Odpowiedz
#27

no prosze ile to sie naucze - czyli ten Ry monet ideanie pasuje na menadzera - facet zarzadzajacy
  • Buźki
Odpowiedz
#28

Moje Drogie,
wszystkie bylyscie niezwykle i naprawde trudno jest mi wylonic zwuciezce bo kazda z Was miala trafienia. Naprawde mam trudny orzech do zgryzienia ale po zastanowieniu wybieram Le Stelle bo wyczula , ze to osoba pracujaca w rozrywce a nawet jest zwiazana z kapela i jest popularna!
Wielkie brawa dla zwyciezczyni i dla pozostalych uczestniczek! Jestescie wielkie! Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski
Odpowiedz
#29

aliza napisał(a):no prosze ile to sie naucze - czyli ten Ry monet ideanie pasuje na menadzera - facet zarzadzajacy
  • Buźki

Tak, na to wyglada Uśmiech
Odpowiedz
#30

Świetny!!!! warsztat!!!!

LaStelle ale miałaś czuja z tą rozrywką!
Gratulacje dla zwyciężczyni!
Odpowiedz
#31

Le Stelle ; gratuluje Oklaski
Odpowiedz
#32

Dziekuje Akante, tez bylas swietna! Buziak
Odpowiedz
#33

Ojej.... Bardzo się cieszę... chociaż byłam tak samo blisko jak i daleko Uśmiech Na pewno powinno być co najmniej kilkoro zwycięzców tego warsztatu Uśmiech Chyba rzeczywiście opisałam menagera - a raczej wszystkie karty odniosłam do jednej osoby...
Na pewno pouczający warsztat...
Lady, nic dziwnego, że tamto smsowanie pozostało Ci w pamięci Oczko

Dziękuję za gratulacje, i również gratuluję pozostałym uczestnikom....!!! Buziak
Odpowiedz
#34

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Le Stelle...gratulacje... Kwiatek
Wielkie brawa dla wszystkich, ktorzy brali udzial w Warsztacie... Oklaski

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#35

To ja dziekuje. Czuje sie zaszczycona, ze moglam dla Was poprowadzic ten warsztat Buziak
Odpowiedz
#36

Krysiu, śliczny bukiet, dziękuję Uśmiech

Drodzy tarociści, jutro po południu nowy warsztat, więc nowa okazja dla chętnych do potrenowania Uśmiech
Odpowiedz
#37

Bardzo fajny warsztat LoD ... to ta babeczka z karty 9 monet Pict.Key T. to jednak była Kasia ...a ja myślałam, że to ty , bo taka podobna...ale ona też bardzo podobna. Wogóle to większość z nas miała świetne karty...ja też...
Brawo Le Stelle...[Obrazek: c0136.gif] Gratulacje !!!
Odpowiedz
#38

Brawa ,Brawa kobitki!!!! Oklaski Oklaski Oklaski

Le Stelle Gratulacje!!!! Oklaski Oklaski
Odpowiedz
#39

rudalila napisał(a):Bardzo fajny warsztat LoD ... to ta babeczka z karty 9 monet Pict.Key T. to jednak była Kasia ...a ja myślałam, że to ty , bo taka podobna...ale ona też bardzo podobna. Wogóle to większość z nas miała świetne karty...ja też...
Brawo Le Stelle...[Obrazek: c0136.gif] Gratulacje !!!

Rudi no wlasnie znajomi mowia ,ze jestem czasami podobna do Kasi ale ja uwazam, ze to tylko kokieteria z ich stronyOczko Najlepszy jest moj znajomy z Krakowa, od ktorego dostalam ten numer. On twierdzi ze jestem od niej ladniejsza Zawstydzony Zawstydzony I mysli ,ze w to uwierzeOczko Oj Ci mezczyzni, czego to nie powiedza aby zrobic kobiecie przyjemnoscOczko
Odpowiedz
#40

Lady warsztat super..tym razem musiałam być obok waszych zmagań..tak wyszło Uśmiech Historia warsztatu niesamowita Lady...


Jeszcze raz gratulacje !!!
Odpowiedz
#41

Dzieki Sarenko! Dzieki wszystkim uczestnikom! Teraz czekamy na kolejny warsztat Le Stelle!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości