Warsztat 15 - Moja przyjaciółka
#1

Pomyslalam, ze pocwiczymy sobie w tym tygodniu charakterystyke osob .
Odpowiedzcie mi na na pytania prosze;

1. Jak wyglada moja przyjaciolka?
2. W jakim jest wieku?
3. Spod jakiego jest znaku?
3. Jakiego jest stanu? (mezatka, rozwiedziona, panna) ?
4. Czym sie zajmuje?Jaki ma zawod?(to co robi jest zgodne z jej wyksztalceniem)?
Odpowiedz
#2

1. Jak wyglada moja przyjaciolka?- Cesarzowa. Pustelnik
2. W jakim jest wieku?9 Kielichów,2 Mieczy
3. Spod jakiego jest znaku?6Mieczy ,3Kielichów
3. Jakiego jest stanu? (mezatka, rozwiedziona, panna) ?5Mieczy,7Monet
4. Czym sie zajmuje?Jaki ma zawod?(to co robi jest zgodne z jej wyksztalceniem)?Swiat,2 Kielichów

Twoja przyjaciółka to kobieta o wyjątkowej urodzie ,z dużym życiowym doświadczeniem. Włosy raczej farbowane , brąz ,kasztan lub blond
ale ciemniejszy , ,oczy niebieskie lub brązowe,cera raczej delikatna,sylwetka kobiety dobrze zbudowanej ,o mocnych kościach. To kobieta ,która świetnie łączy obowiązki zawodowe z rodzinnymi ,oraz jest dobra matka jak i kochanka.Jest życiowo dojrzała ,doskonale dogaduje się z ludźmi,potrafi zarobić pieniądze , zatroszczyć się o swój wygląd,ale tez o swoje mieszkanie ,która może sama urządzić a nawet pomalować ,czy położyć tapetę Rotfl Wszystko potrafi zaplanować i zorganizować,lubi być doceniana Oczko może kochać przyrodę i mieć rękę do roślin,jak i do urządzania wnętrz. To serdeczna przyjaciółka, można na niej polegać Tak pewna siebie i zdecydowana.
Wiekowo zbliżony do Ciebie ,,ale może młodziej wyglądać niż ma lat Oczko
Znak zodiaku-powietrzny z wodnym Myśli skorpion,ryby,rak lub wodnik,waga , bliźnięta raczej któryś z tych,ale to strzał Oczko
Mężatka, ale może być po przejściach i rozwód bardzo możliwy lub w przeszłości był w planach.
Zawodowo może pracować w przedsiębiorstwie międzynarodowym, firmie komputerowej,telefonicznej ,elektronicznej , również może być coś związanego z podróżami,malarstwem ,ekonomika, na-pewno ma kontakt z drugim człowiekiem, może prowadzić własną firmę bądź biuro.
Jak coś jeszcze przyjdzie mi do głowy to dopisze Myśli
Odpowiedz
#3

Bardzo dziekuje za pierwszy wpis Kwiatek

Zapraszam kolejne osoby Kwiatek
Odpowiedz
#4

podkowa - królowa denarów,2 buław, As mieczy, księżyc,5 mieczy, król buław, władczyni.
1. Jak wyglada moja przyjaciolka?- Jasne włosy, albo ciemny blond,nie krótkie, ale nie długie. Lekko kręcone. Chyba woli chodzić w sukienkach, albo w spudnicy.
2. W jakim jest wieku? - Tu mam problem więcej niż 38 lat, (choć dociągnąłem do królowej 7 kielichów-a królowa i siódemka, to młoda panna...
3. Spod jakiego jest znaku?- Byk, panna, koziorożec. ( ale możliwe,że jest jednym z żywiołow powietrz, stawiam jednak na to pierwsze )
3. Jakiego jest stanu? (mezatka, rozwiedziona, panna) ? Rozwódka pokazuje mi się,tez ktoś zły,meżczyzna. Uwolniła się od klopotów.
4. Czym sie zajmuje?Jaki ma zawod?(to co robi jest zgodne z jej wyksztalceniem)?-Doradca jakiś? Podpisywanie umów itp. Pracuje gdzieś gdzie pojawiają się ciągle nowe twarze. Mozliwe,że podróżuje.( może też być kierowniczką, lub miec własna firmę ) Ludzie ją szanują z racji wykonywanej pracy, jednak, nie pracuje zgodnie z wykształceniem, co jej doskwiera. Widze, tez jakiś nieuczciwych ludzi wokół niej !
Ma dzieci, chyba dziewczynkę, a raczej dziewczynki.
Ktos próbuje jej utrudniać życie...
Zdrowie-reumatyzm i problemy dermatologiczne. Troszke brak jej energii. Możliwe,że puchną jej stopy Załamka Niech troszke zadba o siebie. Jeśli jest czyjąś kochanką, a obietnice sa bez pokrycia, niech ćwoka zostawi, bo ją to męczy.
Odpowiedz
#5

Uzupełniając moja interpretacje przyjaciółka może być uduchowiona i posiadać jakiś dar jasnowidzenia bądź przewodnictwa,przy Pustelniku jest to bardzo prawdopodobne.W swoim życiu przeszła wiele porażek , również mogła się podnieść z upadku psychicznego o czym świadczy 5 mieczy oraz zagranica mogła być jej nie obca lub marzy jej się wyjazd takowy. Pokazuje mi się wizja ze marzy się jej podróż do ciepłego kraju i piękny dom z tarasem Oczko
Odpowiedz
#6

Witam kolejnego uczestnika i dziekuje za interpretacje Kwiatek

Kto nastepny? Serdecznie zapraszam. Kazda odpowiedz jest dla mnie niezwykle istotna a Wam cwiczy intuicje , wiec nie krepujcie sie i nie wstydzcie bo nie ma czego. Nie od razu Krakow zbudowano
Zapraszam Kwiatek
Odpowiedz
#7

Lilu dziekuje za Twoja wizje i za dopisek... Kwiatek
Odpowiedz
#8

Warsztat 15- Moja przyjaciółka

Postautor: Lady of dreams » niedziela 12 maja 2013, 21:03
Pomyslalam, ze pocwiczymy sobie w tym tygodniu charakterystyke osob .
Odpowiedzcie mi na na pytania prosze;

1. Jak wyglada moja przyjaciolka?
2. W jakim jest wieku?
3. Spod jakiego jest znaku?
3. Jakiego jest stanu? (mezatka, rozwiedziona, panna) ?
4. Czym sie zajmuje?Jaki ma zawod?(to co robi jest zgodne z jej wyksztalceniem)?
  • Uśmiech
    • ale mi karty wyszly - polozylam i leze Myśli Szok
  • 1- Q palek = jest z pewnoscia osoba bardzo atrakcyjna , wlosy ciemne ogniste moze rudy braz , oczy szare -zielone
  • 2- Smierc = dojrzala kobieta , w czasie menopauzy
  • 3- Swiat = Wodnik z domieszka ( skorpion koziorozec)
4- Pz monet = pani z dzieckiem chyba corka ( choc w mojej talji pazie sa plci meskiej....niewiem jakiego stanu ,rownie dobrze moze byc panna z dzieckiem jak i po rozwodzie
  • 5- Gwiazda = osoba ktora cos tworzy , zwiazane z pieknem i duchem ..muzeum , teatr..oraz jak i salon pieknosci fryzjer ,kosmetyczka ,paznokcie , o moze salon wrozb Myśli
Odpowiedz
#9

Kwiatek Dziekuje slicznie Alizo za Twoja interprertacje

Czekam z niecierpliwoscia na kolejnych uczestnikow Uśmiech
Odpowiedz
#10

gratulacje Lady Kwiatek
a teraz bierzemy się za przyjaciółke
ja k wygląda-4 denary-brunetka,nie za chuda,trochę okrągła
w jakim jest wieku-Świat-osoba,która już coś przeszła,czyli starsza
spod jakiego znaku-as denar-znak powietrza,byk panna lub koziorożec,po głowie chodził koziorożec,daje byka Bezradny
jakiego jest stanu-7 buław-może i jest mężatką ale związek ten przechodzi kryzys,tak jaby była samotna
czym się zajmuje-3 miecze Kapłanka-hmm leczy zranione serca,kapłanka mogłaby sugerować,że coś z ezoteryką też
Odpowiedz
#11

1. Jak wygląda? Król denarów
2. W jakim jest wieku? Królowa denarów
3. Spod jakiego jest znaku? Rycerz denarów
4.Jakiego jest stanu? Paż buław
5. Jaki ma zawód? Czym się zajmuje? Paz denarów i dociągnęłam Sprawiedliwość.

Wysoka, pewna siebie szatynka, krótkowłosa, chłopczyca? Regularne rysy twarzy. przystojna?Uśmiech
Wiek: 35+
Znak zodiaku: Koziorożec
Stan cywilny: panna
Zawód: farmaceuta - takie miałam pierwsze skojarzenie, ale może prawnik, urzędnik skarbowy, jakiś kontroler.I ostatnie piknięcie intuicji: nauczyciel, moze pracownik naukowy na uczelni wyższej.

O charakterze tez piszemy?
Bo dla mnie to kobieta zamożną, dobrze ubrana, wyglądająca jak milion dolarów, pewna siebie,ale ciepła, macierzyńska, subtelna i otwarta na duchowość. U mnie na karcie wygląda jak rozsiewająca blask, takie wewnętrzne światło.
Odpowiedz
#12

1. Jak wyglada moja przyjaciolka? PUSTELNIK
Nie dba szczególnie o wygląd, bardziej interesuje ją rozwój wewnętrzny, niż przejmowanie się tym co nosi i jak wygląda. Jeśli chodzi o ubiór - prostota. Siwe/bląd włosy? Szczupła i wysoka.

2. W jakim jest wieku? CESARZ
Ma (ok.) 40 lat.

3. Spod jakiego jest znaku? KRÓLOWA MIECZY
Bliźniak

3. Jakiego jest stanu? (mezatka, rozwiedziona, panna) ? GŁUPIEC
Jest wolna, czuję że rozwiedziona lu po rozstaniu niedawnym.

4. Czym sie zajmuje?Jaki ma zawod?(to co robi jest zgodne z jej wyksztalceniem)? AS MIECZY
Jej praca wiąże się z pracą umysłową, analityczną, może gdzieś pisze, albo jest nauczycielką. Jest to praca z powołania - jest na właściwym miejscu i spełnia się. Wydaje mi się, że nie jest to zgodne z jej wykształceniem. Jest to natomiast praca dochodowa i przynosi jej wiele satysfakcji. Skłaniałabym się też ku stwierdzeniu, że sama jest sobie szefem, albo jest na jakimś kierowniczym stanowisku.

Tak ogólnie - obraz który mi się tutaj pięknie utworzył - kobieta samotna, silna i zdecydowana, perfekcjonistka, obecnie postawiła na spontaniczność, rozpoczęła nowe życie nowy jego etap. Może wydawać się chłodna i władcza, ludzie nie znając jej dobrze mogą się jej bać, ale w jej sercu drzemie ciekawość świata i pogoda ducha. Jest niezmiernie inteligentna, lubi planować, jest zorganizowana i lubi postawić na swoim. Jest też osobą bardzo dojrzałą emocjonalnie, być może po trudnych przejściach. Świeża singielka gotowa iść dalej, czy to w pojedynkę czy w parze - otwarta na to co przyniesie los - mimo jej perfekcjonistycznej i planującej natury.
Odpowiedz
#13

Doczytałam Lilę i mnie się tez wydaje ze ona może mieć dar jasnowidzenia, czy coś podobnego. U mnie na karcie ma takie promienie od czoła co mi się z tym bardzo kojarzy.
Odpowiedz
#14

Dziekuje bardzo za kolejne wpisy Kwiatek

Zapraszam kolejne osoby Kwiatek
Odpowiedz
#15

Witaj Lady już odpisujęUśmiech
Odpowiedz
#16

Teraz mam chwile to dam Wam odpowiedz bo za chwile bede miala gosci

1. Jak wyglada moja przyjaciolka?- to wysoka szatynka, ktora teraz ma wlosy blond, przed farbowaniem krecace sie, niebieskie oczy. Budowa dosc ciezka, do delikatnych nie nalezy
2. W jakim jest wieku?- ma 36 lat
3. Spod jakiego jest znaku?- spod znaku Raka
3. Jakiego jest stanu? (mezatka, rozwiedziona, panna) ?- Jest mezatka , ma dwie coreczki(roczna i trzylatka)
4. Czym sie zajmuje?Jaki ma zawod?(to co robi jest zgodne z jej wyksztalceniem)?- Skonczyla filologie angielska i ma szkole jezykowa nastawiona przede wszystkim na zajecia grupowe w firmach i szkolach
Odpowiedz
#17

Sarenko juz napisalam odpowiedz wiec znowu spoznilas sie, przykro mi....Nie zostawiaj tego na ostatnia chwile.. Naprawde bardzo mi przykro bo w tym samym momencie pisalysmy
Odpowiedz
#18

Troszkę sie rozpisałem. Następnym razem podejdę z pokorą Rotfl Kotek Boi się
Odpowiedz
#19

lila napisał(a):1. Jak wyglada moja przyjaciolka?- Cesarzowa. Pustelnik
2. W jakim jest wieku?9 Kielichów,2 Mieczy
3. Spod jakiego jest znaku?6Mieczy ,3Kielichów
3. Jakiego jest stanu? (mezatka, rozwiedziona, panna) ?5Mieczy,7Monet
4. Czym sie zajmuje?Jaki ma zawod?(to co robi jest zgodne z jej wyksztalceniem)?Swiat,2 Kielichów

Twoja przyjaciółka to kobieta o wyjątkowej urodzie ,z dużym życiowym doświadczeniem. Włosy raczej farbowane , brąz ,kasztan lub blond
ale ciemniejszy , ,oczy niebieskie lub brązowe,cera raczej delikatna,sylwetka kobiety dobrze zbudowanej ,o mocnych kościach. To kobieta ,która świetnie łączy obowiązki zawodowe z rodzinnymi ,oraz jest dobra matka jak i kochanka.Jest życiowo dojrzała ,doskonale dogaduje się z ludźmi,potrafi zarobić pieniądze , zatroszczyć się o swój wygląd,ale tez o swoje mieszkanie ,która może sama urządzić a nawet pomalować ,czy położyć tapetę Rotfl Wszystko potrafi zaplanować i zorganizować,lubi być doceniana Oczko może kochać przyrodę i mieć rękę do roślin,jak i do urządzania wnętrz. To serdeczna przyjaciółka, można na niej polegać Tak pewna siebie i zdecydowana.
Wiekowo zbliżony do Ciebie ,,ale może młodziej wyglądać niż ma lat Oczko Jest ode mnie 5 lat mlodsza
Znak zodiaku-powietrzny z wodnym Myśli skorpion,ryby,rak lub wodnik,waga , bliźnięta raczej któryś z tych,ale to strzał Oczko
Mężatka, ale może być po przejściach i rozwód bardzo możliwy lub w przeszłości był w planach.
Zawodowo może pracować w przedsiębiorstwie międzynarodowym, firmie komputerowej,telefonicznej ,elektronicznej , również może być coś związanego z podróżami,malarstwem ,ekonomika, na-pewno ma kontakt z drugim człowiekiem, może prowadzić własną firmę bądź biuro.
Jak coś jeszcze przyjdzie mi do głowy to dopisze Myśli

Super opis! Gratuluje!
Odpowiedz
#20

tarocista_jedrek napisał(a):podkowa - królowa denarów,2 buław, As mieczy, księżyc,5 mieczy, król buław, władczyni.
1. Jak wyglada moja przyjaciolka?- Jasne włosy, albo ciemny blond,nie krótkie, ale nie długie. Lekko kręcone. Chyba woli chodzić w sukienkach, albo w spudnicy.
2. W jakim jest wieku? - Tu mam problem więcej niż 38 lat, (choć dociągnąłem do królowej 7 kielichów-a królowa i siódemka, to młoda panna...Ma 37 lat wiec bardzo blisko!
3. Spod jakiego jest znaku?- Byk, panna, koziorożec. ( ale możliwe,że jest jednym z żywiołow powietrz, stawiam jednak na to pierwsze )
3. Jakiego jest stanu? (mezatka, rozwiedziona, panna) ? Rozwódka pokazuje mi się,tez ktoś zły,meżczyzna. Uwolniła się od klopotów.
4. Czym sie zajmuje?Jaki ma zawod?(to co robi jest zgodne z jej wyksztalceniem)?-Doradca jakiś? Podpisywanie umów itp. Pracuje gdzieś gdzie pojawiają się ciągle nowe twarze. Mozliwe,że podróżuje.( może też być kierowniczką, lub miec własna firmę ) Ludzie ją szanują z racji wykonywanej pracy, jednak, nie pracuje zgodnie z wykształceniem, co jej doskwiera. Widze, tez jakiś nieuczciwych ludzi wokół niej !
Ma dzieci, chyba dziewczynkę, a raczej dziewczynki.

Ktos próbuje jej utrudniać życie...
Zdrowie-reumatyzm i problemy dermatologiczne. Troszke brak jej energii. Możliwe,że puchną jej stopy Załamka Niech troszke zadba o siebie. Jeśli jest czyjąś kochanką, a obietnice sa bez pokrycia, niech ćwoka zostawi, bo ją to męczy.

Bardzo duzo trafien! Gratuluje!
Odpowiedz
#21

lila napisał(a):Uzupełniając moja interpretacje przyjaciółka może być uduchowiona i posiadać jakiś dar jasnowidzenia bądź przewodnictwa,przy Pustelniku jest to bardzo prawdopodobne.W swoim życiu przeszła wiele porażek , również mogła się podnieść z upadku psychicznego o czym świadczy 5 mieczy oraz zagranica mogła być jej nie obca lub marzy jej się wyjazd takowy. Pokazuje mi się wizja ze marzy się jej podróż do ciepłego kraju i piękny dom z tarasem Oczko


Tak marzy o cieplych krajach!
Odpowiedz
#22

aliza napisał(a):Warsztat 15- Moja przyjaciółka

Postautor: Lady of dreams » niedziela 12 maja 2013, 21:03
Pomyslalam, ze pocwiczymy sobie w tym tygodniu charakterystyke osob .
Odpowiedzcie mi na na pytania prosze;

1. Jak wyglada moja przyjaciolka?
2. W jakim jest wieku?
3. Spod jakiego jest znaku?
3. Jakiego jest stanu? (mezatka, rozwiedziona, panna) ?
4. Czym sie zajmuje?Jaki ma zawod?(to co robi jest zgodne z jej wyksztalceniem)?
  • Uśmiech
    • ale mi karty wyszly - polozylam i leze Myśli Szok
  • 1- Q palek = jest z pewnoscia osoba bardzo atrakcyjna , wlosy ciemne ogniste moze rudy braz , oczy szare -zielone
  • 2- Smierc = dojrzala kobieta , w czasie menopauzy
  • 3- Swiat = Wodnik z domieszka ( skorpion koziorozec)
4- Pz monet = pani z dzieckiem chyba corka ( choc w mojej talji pazie sa plci meskiej....niewiem jakiego stanu ,rownie dobrze moze byc panna z dzieckiem jak i po rozwodzie
  • 5- Gwiazda = osoba ktora cos tworzy , zwiazane z pieknem i duchem ..muzeum , teatr..oraz jak i salon pieknosci fryzjer ,kosmetyczka ,paznokcie , o moze salon wrozb Myśli


Dziekuje bardzo!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości