Warsztat 16 - Cyfry
#1

16 dzień  .04 miesiąc , godz,21.13- tego roku

Jaki wpływ miały własnie te  podane Cyfry na to co się wydarzylo ?
gdzie? kto jeszcze mi towarzyszył? z czym było to związane? jak na mnie wpłynęło? Postarajcie się wyciagnac z kart jak najwięcej.

Zapraszam wszystkich chętnych  Oczko  Buźki
Odpowiedz
#2

Lilu kochana ...otrzywicie Buziak
  • przelozenie- As palek \Sprawiedliwosc \ Gwiazda
    • 7 palek \ Wieza \Rydwan = mialas lub uczestniczylas w wypadku samochodowym -..albo cos z kregoslupem moze sie posliznelas i walnal ci ...
  • Gdzie- Gwiazda \3 miecze \As mieczy = chyba za miastem padalo mocno wialo i moglas walnac w lampe... albo wpadlas w poslizg lub chcialas ominac sadzawke z woda
  • z kim..z czym - Kaplanka \ 9 mieczy \ Pustelnik = no niewiem .......z matka z kobieta ....bylas zalamana ..zmienilo to twoje dotychczasowe zycie......aczkolwiek moglas ty wyjsc jako Kaplanka czyli bylas sama
  • tak na szybko stawialam ...pozdrawiam
Odpowiedz
#3

Aliza -dziękuję Buziak

Zapraszam chętnych Oczko
Odpowiedz
#4

16 dzień .04 miesiąc , godz,21.13- tego roku

Jaki wpływ miały własnie te podane Cyfry na to co się wydarzylo ?
gdzie? kto jeszcze mi towarzyszył? z czym było to związane? jak na mnie wpłynęło? Postarajcie się wyciagnac z kart jak najwięcej.

co? WISIELEC - coś co było długo oczekiwane, być może rozwiązanie ciąży, być może było to samo w sobie coś ekstremalnego, jakiś wypadek, złamanie, kontuzja

gdzie? 4 denary - miasto,szpital, może na jakimś dachu, ale rozważam również pojazd - rower/samochód

kto towarzyszył? Królowa kielichów - Kobieta, blondynka, ciepła osoba, przyjaciółka albo siostra z którą bardzo dobrze się dogadujecie, a być może bardzo miła pani wcale Tobie wczesniej nie znana (położna? lekarka?pielęgniarka?), na pewno ta osoba wykazała wsparcie i ciepło,

z czym zwiazane? 3 kielichy - oj związane ze świętowaniem, albo alkohol stał się przyczyną, albo wielka uczta i świętowanie po tym wydarzeniu się odbyło, wydarzenie wiązało się z ogromną radością, wyczuwam energię kobiecą i pewien triumfalny nastrój, owoc długiego czasu, zwieńczenie czegoś, bardzo radośnie i wesoło

wpływ na Ciebie? Królowa Buław - poczułaś się kobietą, dojrzałaś w pewnym aspekcie, zatriumfowałaś, mogłaś się wykazać, poczułaś się doceniona, zostałaś czymś obdarowana co podniosło Ci samoocenę

ogólny charakter wydarzenia - 10 denarów - coś ewidentnie związane z rodziną, może zaręczyny, albo oświadczenie o ciąży, założenie rodziny, przekazanie majątku, - nowe pokolenie zajmuje miejsce starego?

powiązanie z cyframi - AS BUŁAW KOCHANKOWIE RYCERZ KIELICHÓW - te cyfry związane są z bardzo ważną dla Ciebie decyzją, którą wtedy podjęłaś i będą mieć wpływ na Twoje życie, znowu tu widzę oświadczyny

Zrobił się z tego jeden wielki misz masz, ale ćwiczę. Generalnie radość coś bardzo pozytywnego i ważnego, związanego z rodziną.
Odpowiedz
#5

dancerone -bardzo dziękuje Oczko Kwiatek

Zapraszam chętnych Oczko
Odpowiedz
#6

Liluś dzisiaj pewnie nie zdąże,ale jutro obiecuję,wezmę się do roboty,chociaż ostatnio nic nie wychodzi Uśmiech
Odpowiedz
#7

Bardzo się ciesze ayla i zapraszam wszystkich do wzięcia udzialu Oczko
Odpowiedz
#8

dopisze jeszcze oile te karty sa trafione
  • tu gdzie obecnie jestem -mam dostep do komputera z tym ze szybkosc tego dinozaura jest powalajaca..zolw przynim to sprinter
  • Kaplanka \9 mieczy \ Pustenik = mogl tam tez byc starszy meszczyzna
Odpowiedz
#9

Dziękuję aliza za dopisek Kwiatek
Odpowiedz
#10

Liluś moje karty,Księżyc,Głupiec,6 mieczy,giermek mieczy,Cesarzowa,9mieczy,Świat,6 kielichów
a teraz historyjka..
dowiedziałaś się,że babcią zostaniesz,bardzo się ucieszyłaś ale i nocy nie przespałaś,bo zaczęłaś się martwić,czy sobie poradzą,hm,tak teraz myśle,że to może już coś urodziło, Myśli ,Lila wybierz co lepsze Uśmiech
Odpowiedz
#11

Dziękuję ayla Kwiatek Oczko

Zapraszam kolejne osoby Uśmiech
Odpowiedz
#12

5 kielichów - Jakiś prezent, wynik naszych działań.
Król kielichów - spotkanie, kontakt z jakims fachowcem. Miał brodę i to ciemną?? Albo zarost dość mocny.
Eremita - chwilowa izolacja.
4 Denarów - jakiś dar, prezent.
Rycerz mieczy - nagłe zdarzenie zmieniające życie, spełnienie planów, triumf
8 buław - prędkość zdarzeń, tempo, zbierasz plony z "inwestycji" które zostały podjęte wcześniej.
Gwiazda - komuś się bobas urodził!! Była cesarka. Blondasek slodki.
Giermek kielichów - nieprzewidziany problem, chyba ta cesarka.
Rycerz denarów - chłopiec dociągnałem Umiarkowanie - Rozwój głębszych uczuć,parnerstwo wysokiego szczebla, miłość, wyważenie, takt, złoty środek no i powrót do domku, na łono rodzinne Rotfl Kotek
Odpowiedz
#13

Dzięki Jędrek Kwiatek Oczko
Odpowiedz
#14

Droga LiluUśmiech

Jaki wpływ miały miały cyfry?Nie wiem czy dobrze zrozumiałam pytanie...opiszę wszystko co siedzi mi w głowie...

Wogógle mam wrażenie ,że tego dnia nie wydarzyło się nic pozytywnego wręcz bardzo przykre wydarzenie według mnie miało tu miejsce.Podpisując karty pod datę wydarzenia,widziałąbym tu odsunięcie się jakiejś osoby z życia ...nie wiem może sie myle...możliwe ,że ktoś walczył z chorobą ,może leżał w szpitalu...no ale postawie karty....

co mi się jeszcze nasuwa patrząc tylko na datę zmiana miejsca zamieszkania,opuszczenie swojego królestwaUśmiech by zacząć zupełnie nowe życie...ale cały czas widzę tu taką izolację odsunięciesię...hmmmi zakończenie podróży,,,lub wyczekiwanie....

dobra co mi tu karty mówią:Jaki wpływ miały cyfry...

Wyczekiwanie na wiadomośc od kobiety(przerwanie milczenia)...lub możliwe ,że znalazłaś sie z jakiegoś powodu w szpitalu...

Gdzie się wydarzyło...zamkniete pomieszczenie,takie odizolowane...może samochód ,ale tu też bym się nie odczepiła od budynku-szpital-izolatka...powiedziałabym,że ktoś mógłby być tam uwięziony...tak to odbieram...chwilowe miejsce gdzie ludzie otrzymują pomoc.

Z czymm było związane to wydarzenie...

szybko mówiąc -zmiana -odejście,totalna zmiana swojej drogi życiowej,urwanie kontaktu ze starszą osobą?urwanie własnej drogi..być może podąrzałś gdzieś...i nie było ci to dane lub mogło się to wiązać z pewnej zmiany na innę tu widziałąbym taką duchową

Jak to na Ciebie wpłynęło...no tu bym powiedziała ,twoje wachania i niepewność ,które dotychczas w sobie czułaś zosatały być może w jednej chwili ucięte...być może w jednej chwili doznałaś pewnego wstrząsu...czułaś się bezsilna wobec danej sytuacji,musiałaś prawdzie spojrzeć w oczy.

Kto Tobie towarzyszył:

Widzę dojrzałego męszczyznę i kobietę-chyba ,że Ty tą kobietą byłaś...w każdym bądz razie zaznacza mi się kobieta i mężczyzna-o bardzo ciemnych włosach,możliwa miejscami siwizna może wydawać sie chłodny w stosunku do innych,możliwe,że to lekarz,osoba wyżej postawiona ,inteligentna itp.
Kobieta-ciemny bląd może w brąz wpadające ...może kasztan...nie wiem ale mam wrażenie,że jakaś samotna kobitka,wzrostem wyższa niz niższaUśmiechnależy do tych wyższychOczko9 monet-może kobitka w ciąży??? Muza

Trochę tu nacudowałam Wyśmiewacz nieco w pośpiechu Dobani
Tak jeszcze sobie pomyślałam patrząc na te karty o przeprowadzce z jednego domu do drugiego...zmiana miejsca zamieszkania,z którą mogłaś mieć wahania i zdecydowałaś się na mocny krok...zamknęłaś przeszłość...Taka nowa droga,ucięcie starych czterech kątów i wejście w nowe...tak w skrócieUśmiech

Cięzkie generalnie karty;/

4 mieczy,Sąd,Królowa mieczy
5 monet....8 mieczy 4 monet
Król mieczy 9 monet
Śmierć ,Pustelnik
2 buław,10 mieczy
Odpowiedz
#15

Zerknęłam jeszcze dziś w karty-nie wytrzymałamUśmiech...możliwe,że chodziło również o pracę...zmieniłaś pracę,zaczęłaś z kimś współpracować możliwe ,ze z mężczyzną...poszłaś zupełnie nową drogą...odcięłaś się od tego co było...możliwe,że w poprzedniej pracy nic się nie kręciło był pewien zastój....który najwyraźniej nie dawał Ci spokoju...działania w tym kierunku dają Ci zupełnie nowe doświadczenia i myślę,że na plus....
Odpowiedz
#16

A rycerz mieczy( u mnie Rotfl ) mówi, że poprzez odcięcie rozumieć można,że wpadła niechcąco na kogoś ze sztyletem w ręku. I tak osiem razy Boi się
Odpowiedz
#17

Cytat:Cięzkie generalnie karty;/

4 mieczy,Sąd,Królowa mieczy
5 monet....8 mieczy 4 monet
Król mieczy 9 monet
Śmierć ,Pustelnik
2 buław,10 mieczy

sarna1

Skorzystam z twych kart i spróbuje zinterpretować choć dziś Niedziela Stres

4 mieczy - XX Sąd - Królowa Mieczy

Konflikt z kimś z przeszłości został zażegnany a wojna z tą osobą oddalona za sprawą ważnych decyzji które podjęte zostały na odległość. Widzę Przeszłość odciskającą piętno na te relacje.

5 monet....8 mieczy 4 monet

Straty zostały zwrócone poprzez nieoczekiwaną zmianę Losu przynosząc stabilność i trwałość.

Król mieczy 9 monet

Widzę Faceta surowego w swych osądach i komunikacji z innymi ludźmi który chroni swej prywatności i dba o to by nikt nie ingerował w jego światopogląd oraz opinie który myśli o Biznesie - interesie. Do kobiet odnosi się brzydko traktuje je jak "prostytutki" .. rzeczy materialne pozbawione duszy.

Śmierć ,Pustelnik

Defnitywne zerwanie z przeszłością i poczucie samotności wprowadzające Człowieka na drogę prowadząca do poszukiwania swego miejsca w Teraz ! i odpowiedzi na pytanie : co dalej ? to też możliwe problemy starszego Faceta który doświadcza traumatycznych wydarzeń w życiu transformujących jego charakter i podejście do wielu spraw w życiu.

2 buław,10 mieczy

Koniec bliskich relacji , przyjaźni która mogła nosić znamiona "związku". To również początek nowej drogi w życiu poprzez odrzucenie tych relacji z własnego życia.

nie wiem ile w tym prawdy ... cholernie ciężkie dzień mam bynajmniej ot tak postanowiłem parę groszy od siebie wrzucić
Odpowiedz
#18

Rycerz Monet Diabel 5 Monet Paź Pucharow(-) As Pucharow(-) Kaplanka (-) 6 Monet 9 Pucharow Mag(-) Sprawiedliwosc

Tego dnia moglas byc poza domem na jakims wyjezdzie, zwiazanym z przyszloscia zawodowa lub finansami, moglas tez wyjechac do kogos znajomego. Byc moze ktos Cie poprosil o wsparciem bylas tej osobie potrzebna lub Ty potrzebowalas dodatkowego zastrzyku energii lub wsparcia. Sytuacja byla trudna bo towarzyszyly jej czyjes manipulacje i klamstwa i trzeba bylo stawic im czola. To mogla byc sytuacja , ktora zupelnie Cie zaskoczyla, jakas tajemnica nagle ujrzala swiatlo dzienne, cos poszlo nie tak jak to bylo wczesniej przewidywane, sytuacja wymknela sie spod kontroli i nalezalo jej zaradzic. Komplikacje i utrudnienia byly powazne i wymagaly natychmiastowej interwencji. Suma sumarum jakos udalo sie jej zaradzic ale kosztem zaplacenia za cos. Sprostalas tej sytuacji ale uszczknela ona z Ciebie sporo zdrowia a moze nawet i pieniedzy. Moze musialas zaplacic za cos? Jakis mandat albo podpisac inny dokument ktory okazal sie istotny w tej sprawie? W tej sytuacji oprocz Ciebie uczestniczyl jeszcze ktos Ci bliski, to mogla byc przyjaciolka. Jakas role odegral pewny siebie mezczyzna, czlowiek o wysokim mniemaniu o sobie, byc moze jakis urzedasOczko
Odpowiedz
#19

Dziękuje Wam za wzięcie udziału i zapraszam kolejne osoby. 21 rozwiązanie ,wiec jeszcze trochę czasu zostało Buźki
Odpowiedz
#20

chyba zaspała Rotfl
Odpowiedz
#21

Kochani przepraszam za zwlokę ,ale net wczoraj padł i nie miałam jak napisać,ale do rzeczy Oczko
Tego dnia byłam u znajomych z mężem,wracając o godz.21. 13 doszło do potwornego wypadku samochodowego ,gdzie wszystko rozegrało się na naszych oczach.
Ulica dwu pasmowa lecą dwa auta ,prędkość dość duza ,stanęłam jak wryta kiedy kilku mężczyzn zjechało na przeciwny pas pędząc prosto na drugi samochód.Huk okropny,szyby potłuczone ,poduszki wyskoczyły z każdej strony ,auto obróciło się kilka razy i po chwili okropny krzyk,pisk faceta ,który jechał z małym sześciomiesięcznym dzieckiem,niestety dziecko nie przeżyło tego wypadku ,ale ten krzyk i obraz tego wypadku nadal mam przed oczami ,przez dwa tygodnie nie mogłam wsiąść za kierownico,każdego dnia słyszałam ten przeraźliwy płacz mężczyzny było to dla mnie okropne przeżycie,nie życzę nikomu takiego widoku Smutny

Gratuluje Aliza pomimo króciutkiego opisu byłaś najbliższa tematu.
Odpowiedz
#22

Dziękuje Wszystkim osobom za udział w warsztacie i ogromne Oklaski Oklaski Oklaski
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości