Rytuał Miłosny
#1

Cześć,

Potrzebuje waszej Pomocy!
Wierzę, że jesteście wstanie mi pomóc. 
Potrzebuję skuteczny rytuał -urok  rzucić, skutecznego rytualisty który pomoże mi z odzyskaniem drugiej połówki.
W Internecie rzucają się dwie osoby które go wykonują. Skorzystałem z jednej z nich - niepokoi mnie, że chciała ona tylko imię moje oraz byłej partnerki, daty urodzenia. Czy tylko na podstawie tych danych można rzucić skuteczny urok?
Jeżeli macie kogoś godnego polecania a wierzę, że macie to kogo? Jak wygląda rytuał z krwi na odzyskanie ex?
Dziękuje wam za pomoc!
Odpowiedz
#2

Zastanów się o co prosisz. Chcesz rzucać uroki, robić rytuały krwi? Tego w ogóle się nie powinno robić, nawet wrogowi, więc tym bardziej nie rozumiem jak możesz mieć taki zamiar wobec osoby którą darzysz uczuciami. Nie można chcieć ograniczać wolnej woli drugiego człowieka. 
A gdybyś to Ty znalazł nową miłość, to chciałbyś żeby ktoś się bawił Twoją wolną wolą i życzył Ci by ten związek się rozpadł?

Nie można być z kimś na siłę. Trudno, takie jest życie... minie czas, przebolejesz... a zaklęcia zostaną. Jeżeli życzysz dobrze swojej byłej dziewczynie, to nie baw się w takie rzeczy.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#3

Decyzje podjąłem na spokojnie, zastanawiałem się nad nią długi czas. Powód rozpadu związku to sprawa skomplikowana, można by-było napisać o niej kilka tomów. Każdy ma własne sumienie, każdy ma własne przekonania, każdy ma prawo robić to co uważa za słuszne. Szanuje wasze zdanie, jednak uszanujcie moje i pomóżcie mi bym nie trafił na oszusta. Pomożecie mi samemu wykonać taki rytuał albo kogoś polecicie godnego będę wdzięczny. Dobro wraca moi drogi, następnym razem jak będę mógł pomóc pomogę.

Wiele osób pisze tutaj, że rytuały działają. Tylko trzeba mieć dobrego rytualistę.
O co chodzi z tym rytuałem z krwi, może mi ktoś wyjaśnić? Czy to prawda, że taki rytuał jest najmocniejszy?
Bardzo was proszę polećcie mi rytualistę, który zna się na tym co robi i mi pomoże. Szukałem na forum, czy polecacie kogoś. Widziałem tylko wpisy, że ,,porządnych". Tylko ktoś taki jak ja, nie znający się na magii nie wie kto jest warty zaufania. Widzę tylko strony Internetowe różnych osób, ładna strona jednak to nie wszystko.
Odpowiedz
#4

Chyba nie bardzo uwaznie przeczytałeś, co LeCaro napisała...
na Fo rum nie wykonujemy takich rytuałów...
Mozemy Ci tylko  zaproponować przejrzenie  w tym dziale, watków na ten temat, rownież opinii innych osób, które wypowiedziały sie w tej tematyce...
Nie bawimy sie równiez w polecanie innych osób, rytualistów...szukaj poza naszym Forum, na własna odpowiedzialność...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#5

(09-11-2019, 18:56)jasmagiczny23 napisał(a):  Decyzje podjąłem na spokojnie, zastanawiałem się nad nią długi czas. 
O co chodzi z tym rytuałem z krwi, może mi ktoś wyjaśnić? Czy to prawda, że taki rytuał jest najmocniejszy?

Bardzo was proszę polećcie mi rytualistę, który zna się na tym co robi i mi pomoże. 

Mówisz, że zastanawiałeś się długo, a nawet nie sprawdziłeś o co prosisz. Dobani
Magia krwi nie jest tu najmocniejsza, możesz sobie darować. Magów ogłaszających się w internecie też sobie odpuść, szkoda kasy i czasu. 
Magia usidlania cudzej wolnej woli to jedna z najczarniejszych i najpodlejszych moralnie rodzajów magii jaką można się parać. Nie wiem jak bardzo trzeba daną osobę nienawidzieć, żeby zastosować wobec niej coś takiego. Z drugiej strony patrząc, siłą napędową czarnej magii nie będzie prawdziwa miłość. Jeśli jakimś cudem znajdziesz osobę, która umie wykonać technicznie to o co prosisz i wyjaśni Ci na czym to tak na prawdę polega( i wciąż będziesz chciał to zrobić), to będziesz miał kolejną przeszkodę. Twoje uczucia mogą być barierą nie do przebicia dla mocy rytuału.
Odpowiedz
#6

Widzę dość dusza krytyka na moją osobę spada tutaj. Jak wspomniałem wszyscy mamy swoją moralność, ja mam swoją.
Szukałem szerszego opisu o magii krwi = próżno takową znaleźć, gdyby to było proste jak i oczywiste to bym was nie prosił o pomoc. 
W jaki sposób znaleźć dobrego maga? W takim razie to jest pytanie klucz pytanie!
Jeszcze sporo piszą o rytuał egipski też podobno skuteczny
Odpowiedz
#7

Odpowiedz sobie na pytanie dlaczego rozpadł a się wasza relacja,jaka była przyczyna?Czy w ogóle rozmawialiście ze sobą ten temat?
Nie szukaj w necie żadnych rytuałów szkoda czasu.
Odpowiedz
#8

Tak, może i krytyka, jak pisałeś każdy ma prawo do swojego zdania, nawet jeżeli zdanie nie będzie dla ciebie miłe. Uszanuj to!

Rytuały są skuteczne, działają i mają dużą siłę oddziaływania. Tobie nie jest potrzebny rytuał tylko wgląd w samego siebie. Nie będę tu rzucał jakiś moralizatorskich sentencji bo i tak nie pomoże. Jesteś na razie zaślepiony to z czasem przejdzie. Dam ci jedną wskazówkę

Zanim coś przemyślisz, najpierw sprawdź samego siebie. Sprawdź czy siebie kochasz prawdziwie, czy tylko ego porzuca ci "coś" co wydaje ci się atrakcyjne i dobre, a to tylko sztuczka zamydlająca ci oczy (zakamuflowana złość, gniew, zazdrość nienawiść itd). Zanim zrobisz jakikolwiek rytuał sprawdź czy wiesz co to jest bezwarunkowa miłość, czy w tym monecie jej doświadczasz i jesteś w tym stanie.
Jeżeli nie to nic ci nie pomoZe, rytuał nawet jak będzie dobrze wykonany i skuteczny to obróci się przeciw tobie w sposób jaki sobie nawet nie wyobrażasz. Jesteś odpowiedzialny za swoje życie zrobisz co będziesz chciał, dlatego z pokorą przyjmij skutki swoich decyzji.
Odpowiedz
#9

Ja bym uważała z takim rytuałem. Może nie zadziałać na dziewczynę, ale na Ciebie. Tzn może być tak, że druga połówka nie wróci a Ty nie będziesz mógł się związać z kimś innym.  Bardzo łatwo o taki efekt, także zastanów się bo później będziesz dłuuuugo żałował.
Odpowiedz
#10

jasmagiczny23
możliwe, że za chwilę posypią się na mnie grom, ale ... Rozumiem Twoje położenie, rozumiem Twój żal i emocje, które buzują jak gejzer, odbierają racjonalny ogląd sytuacji. Wiem, że najprościej jest mówić "uspokój się, tego jest pół świata, nie ta to inna". Mnie pocieszano tak samo. Mój świat zawalił się 3 miesiące temu. Od tego czasu przeszedłem drogę od samobiczowania do zrozumienia. Każdego dnia serce walczy we mnie z rozumem Uśmiech Dodam, że wykonałem jeden rytuał. Czy się powiódł? Nie wiem, może czas pokaże, ale to była magia świec. Spróbuj przemyśleć, czy aby nie będzie Wam lepiej osobno. Jeśli bardzo kochasz to rozumiem, sam oddałbym życie dla mojej ex i dla niej mógłbym je nawet komuś zabrać. Póki co, zabieram je sobie. Przestań mścić się na sobie samym i postaraj się wybaczyć, sobie samemu i jej. Postaraj się zrozumieć. Przemyśl, czy na pewno była to miłość. Ja podejmę jeszcze jedną próbę i zawalczę, jednak raczej konwencjonalnie. Kochać to nie chcieć zła i krzywdy a dobra i miłości. Efekt? No cóż, zobaczymy Uśmiech Porada, nie szukaj na forach, kafeteriach, gazetach itp.
Odpowiedz
#11

Zwracam się z wielką prośbą o pomoc kogoś kto zna osobę z takim darem by zdjąć klątwę - proszę o osobę realnie znająca się na rzeczy a nie naciągaczy. Prosiłbym o kontakt do takiej osoby najlepiej w wiadomości priv, z góry bardzo dziękuję bo szukam w internecie i to szukanie po omacku tym bardziej że najczęściej ciężko znaleźć namiary na odpowiednie osoby (nie naciągaczy) w internecie.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości