Proszę o interpretacje daty urodzenia
#1

proszę o interpretacje daty urodzenia dane podam na pv z góry dziękuje
Odpowiedz
#2

Zależy jaką chcesz tę interpretację? Czy pełny szczegółowy opis - wyliczenie wszystkiego i opis, czy tylko wyliczenie? Jeżeli tylko wyliczenie, to mogę rozpisać, jeśli chodzi o opis, to niestety nie podejmę się, bo trochę pracy jest Smutny Ale jeżeli np. chcesz poznać swoje długi karmiczne lub liczby mistrzowskie, to chętnie pomogę Uśmiech
Odpowiedz
#3

wystarczy tylko wyliczenie
Odpowiedz
#4

Przesyłam wyliczenie:

DŻ (Droga Życia) 3/12,21,30

CYKLE ŻYCIA.
Cykle dzielą nasze życie na trzy zasadnicze części. Znajomość czasu ich trwania i odpowiadających im wibracji pomaga nam wykorzystać nasze możliwości w danym okresie życia.
Każdy cykl podsuwa lekcję do nauczenia i podpowiada jak z nich skorzystać w sposób pozytywny.

I Cykl CF - 1/10
I CYKL – FORMUJĄCY OSOBOWOŚĆ – wskazuje na charakter naszego dzieciństwa i wczesnej młodości, kształtuje naszą osobowość. Ten okres jest źródłem naszych głębokich przeżyć, wokół których gromadzą się nasze zahamowania i lęki. Z jego energią stykamy się w momencie naszej największej niewinności, czystości, niezaznaczeni jeszcze żadnymi uprzedzeniami – „przesiąkamy” jego energią. Okres dzieciństwa i młodości, od urodzenia do około 28 roku życia.

I okres przejściowy między I a II cyklem:
od 6.02.2005 do 1.01.2010

II Cykl CP - 6
II CYKL – TWÓRCZY(produktywny) – przede wszystkim informuje o naszych predyspozycjach zawodowych i naszym miejscu w społeczeństwie – określa charakter sytuacji, w których możemy uruchomić nasz potencjał i twórczą postawę wobec życia i innych ludzi. Jego wibracji możemy już użyć jako „narzędzia” (to nasza indywidualna pamięć doświadczeń na dany temat, nasze umiejętności), którym posługujemy się tym razem w nowych warunkach na drodze naszego życia. Okres dojrzałości, od 28 roku życia do 56-58 lat.

II Okres przejściowy między II a III cyklem:
od 6.06.2033 do 1.01.2037

III Cykl CZ - 5/23
III CYKL – WSPÓŁPRACY(żniwny) – mówi o rodzaju „satysfakcji”, jaką będziemy czerpać z plonów naszego życia. Jesteśmy wówczas dojrzali, świadomi siebie i własnych talentów – możemy włączyć się do współpracy nad wspólnym celem, z osobami realizującymi podobne zadania. Czas odpoczynku, od 57 - 60 roku życia do śmierci...

WARUNKI ŻYCIA (PUNKTY ZWROTNE)
I WARUNKI ŻYCIA to moment urodzin, a jego wibracja ma wpływ na nasz rozwój od urodzenia do w Twoim przypadku 33 roku życia. Podczas trwania I Warunków Życia rozszyfrowujemy sens i cel naszego obecnego wcielenia. Jeśli się nam to uda-uzyskamy solidną bazę do świadomej pracy nad sobą z kolejnych fazach życia.
Jeśli liczba określająca dane Warunki Życia pokrywa się z Liczbą Drogi Życia to przynosi ułatwienia i nowe możliwości. Natomiast jeśli liczba Warunków Życia pokrywa się z liczbą Cyklu , przynosi to pewną dwuznaczność i rozdźwięk. Podaję obydwie energie.

I Warunki Życia 7/16

Zmiana I Warunków na II Warunki Życia nastąpi: 6.10.2009

II Warunki Życia 6/33 i 2/11,29

Zmiana II Warunków na III Warunki Życia nastąpi: 6.10.2018

III Warunki Życia 4/13,22,40 i 9/18,27,36

Zmiana III Warunków na IV Warunki Życia nastąpi: 6.10.2027

IV Warunki Życia 2/11,29 i 6/33

Z Drogi Życia jesteś 3 a w I Warunkach Życia masz 7, oto jak te dwie liczby ze sobą współgrają:
3 – to nie jest tym, na co wygląda. Z jednej strony osoba jest bardzo towarzyska, ale 7 może powodować pewien rodzaj powierzchownych kontaktów. Osoba rozprasza swoje emocje i tak naprawdę nie chce wpuścić nikogo do swojego życia ( mam ogromną ilość znajomych, natomiast nikt nie jest moim znajomym; jestem przyjacielem wielu osób, ale sam nie mam przyjaciół ).
7 przy 3 jest genialna wibracją dającą możliwość realizowania się we wszelkiego rodzaju działaniach reporterskich: umiejętność obcowania z ludźmi na moich zasadach, bo nie tłumaczę, po co tu przyjechałem; ponieważ jestem przez innych odbierany jako osoba komunikatywna, konstruktywna i frywolna, to mogę uzyskać bardzo wiele informacji prowadząc swojego rozmówcę dokładnie w tym kierunku, w którym chciałem się zrealizować.

WYZWANIA ŻYCIA.
Ogólnie: Wyzwania przedstawiają ewentualne przeszkody do pokonania, sytuacje przychodzące po to, by poddać nas próbie, która zmusza nas do znalezienia odpowiedniego sposobu na wyjście z impasu, rozwiązanie konfliktu czy problemu. Liczby oznaczające Wyzwania zawierają informację, jakiego rodzaju test sobie zaprogramowaliśmy. I ten test będzie się powtarzał przez pewien czas w różnych dziedzinach życia, dopóki nie zrozumiemy istoty mechanizmu, który pozwoli na odwrócenie negatywnego potencjału w pozytywny. Inaczej mówiąc nasze problemy odpowiadają naszym wewnętrznym słabościom "niedouczeniu" lub brakom pochodzącym z poprzednich wcieleń. teraz dajemy sobie szansę na powtórny egzamin, ucząc się na praktycznych przykładach w ogniu codziennych zmagań.
Najlepiej jest więc zaakceptować te wymagania, podjąć wyzwania i starać się im sprostać, gdyż jest to jedyny sposób, by się od niego uwolnić.
Są trzy podstawowe Wyzwania na Drodze Życia: I Wyzwanie, które obejmuje pierwszą połowę życia (do ok. 40 roku życia), II Wyzwanie, które wkracza na miejsce I wyzwania mniej więcej po czterdziestych urodzinach. Trzecim Wyzwaniem jest Wyzwanie Główne, które dotyczy całego naszego życia i którego wpływ jest najsilniejszy.
Wyzwania życia
1. Jeżeli liczba Wyzwania pokrywa się z liczbą naszej Drogi Życia – pokonanie przeszkód jest szczególnie utrudniane.
2. Jeżeli liczba Wyzwania jest identyczna z liczbą któregoś z Cykli lub Warunków Życia, to Wyzwanie należy przyjąć w sposób szczególnie świadomy w czasie trwania tego Cyklu czy Warunków Życia.

I Wyzwanie 5
5 – Służy zrozumieniu granic swojej wolności i korzystania z niej tak, aby nie naruszać intymnego terytorium innych – szanować ich odrębność i nie ranić otoczenia swym zachowaniem. Nie ulegać potrzebom zmysłowym i złudzeniom. Uwaga na nadmierne ryzyko – nie ryzykować nadmiernie, adaptować się do zmian i szukać oparcia we własnym wnętrzu – nie na zewnątrz.
NAUCZ SIĘ: KIEDY NALEŻY IŚĆ –
NIE KRĘCĄC SIĘ W KÓŁKO TYCH SAMYCH PROBLEMÓW
UNIKAJ IMPULSU, ABY WSZYSTKO WYPRÓBOWAĆ CHOĆ RAZ
WYWIĄZUJ SIĘ Z WŁASNYCH OBOWIĄZKÓW
Mając takie wyzwanie: można zajść bardzo wysoko, albo upaść bardzo nisko. Z jednej strony wszystko odnosisz do uczuć, z drugiej dajesz ludziom i sprawom pełną wolność. Tutaj są bardzo silne uczucia.

II Wyzwanie 1
1 – Służy odnalezieniu własnej indywidualności – samopoznaniu. Wymaga wykształcenia silnego poczucia własnej wartości. Należy podejmować przedsiębiorcze działania, rozwijaj własną niezależność i samostanowienie – bez nadmiaru ambicji, egocentryzmu i tyrani.
PRACUJ NAD WŁASNĄ WOLĄ
Wnosi skłonność w kierunku negatywnego przeciwstawiania się, a wydarzenia życiowe, jakich doświadczasz, mogą stać się przeszkodą do realizacji Twoich własnych marzeń. Nie zapominaj – nie jesteś w stanie wszystkich zadowolić.

Wyzwanie Główne 4
4 – Wnosi konieczność regularnej i metodycznej pracy. Uczy umiejętności rozpoczynania działań od podstaw po załamaniu się istniejącej sytuacji – wypracowaniu systematyczności i metodycznej pracy w dążeniu do określonego celu, bez zachowawczości i nieustępliwości. Koniecznie należy zrozumieć, a następnie zaakceptować wymagania życia i zawsze być zorganizowanym.
STAWIAJ KAŻDĄ RZECZ NA SWOIM MIEJSCU –
ŻYJ Z PROGRAMEM W RĘKU I UNIKAJ LENISTWA.
Pojawia się możliwość zagubienia się w detalach. Uwaga na zbytni konserwatyzm. Lenistwo i brak ostrożności dają uczucie zagubienia w ślepej uliczce.


LICZBY KARMICZNE: Długi Karmiczne
Liczby karmiczne wyrażają tzw. karmę czyli prawo przyczyny i skutku, które rządzi światem materialnym. Każda nasza myśl, każde nasze słowo czy uczynek stanowi przyczynę wywołującą określony skutek, rozciągający się na wiele kolejnych wcieleń.
Karma jest konsekwencją naszych wyborów, a ponieważ rozwój świadomości przekracza granice jednostkowego życia ludzkiego, używa ona wielu ciał i dusz, by osiągnąć swój cel.
Nasze obecne życie jest wynikiem naszych doświadczeń, czynów i zamiarów z poprzednich wcieleń.
-jeśli pojawi się w naszym programie drogi życia (Droga Życia, dzień urodzenia, Cykle, Warunki) – utrudnia nasze życie do momentu, gdy LEKCJA ZOSTANIE ZROZUMIANA !! Nie musi trwać przez cały okres danych Warunków np. i to bardzo ważna informacja. Karma nie jest naszym „dozgonnym” naznaczeniem, to tylko i wyłącznie energia i w każdym momencie życia możemy wszystko zacząć od nowa, transformując w sobie energie, która mogła być przyczyną naszych „niepowodzeń” czy smutków. Ktoś, kto kieruje całym wszechświatem jest wyjątkowo „Kimś Dobrym”.

Liczby Karmiczne zaznaczyłam na czerwono.

LICZBY MISTRZOWSKIE:
Ponieważ liczby te wibrują na wysokiej częstotliwości i posiadają ogromną moc, Ci, których one dotyczą, otrzymują trudne zadania w życiu, między innymi konieczność ścisłej samokontroli, dyscypliny i oczyszczenia świadomości zewnętrznej czyli Osobowości. W wielu przypadkach osoba posiadająca Liczbę-Mistrza (jedną lub więcej) w dacie urodzenia budzona jest przez objawienie, olśnienie, iluminację. Często jednak zdarza się, że nie korzysta ona ze swojego daru i nie podejmuje świadomej dyscypliny wewnętrznej, rezygnując z nauki praw kosmicznych w obecnym życiu. Zwykle jednak osoby, których daty urodzenia posiadają Liczbę-Mistrza, mają specyficzną siłę osobowości, rodzaj charyzmy, która przynajmniej zapewnia im wyjątkowe miejsce w społeczeństwie.

Liczby Mistrzowskie zaznaczyłam na niebiesko.

Liczby szczególne zaznaczyłam na zielono.
Odpowiedz
#5

dziękuje choć słabo to rozumie ale jeszcze raz dzięki
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości