Warsztat 17 - Przedmiot
#1

W moim salonie na polnocnej stronie sciany jest umieszczony pewien przedmiot
  • 1- co jest tam umieszczone
  • 2-co jest glownym tematem co przedstawia , jakie elementy i kolory tam występują
  • 3-  kto moze byc wykonawca tego przedmiotu
  • serdecznie zapraszam -nauka w las nie idzie  Oczko
Odpowiedz
#2

1- co jest tam umieszczoneia- "cesarz" - jakiś posążek. Może odpowiada za dobre finanse, albo uczucia.
2 jakie elementy i kolory tam występują-"koło fortuny"- Elementy-może rogi, skrzydła .Jestem mężczyzną, kolory widzę, ale nie potrafie ich nazwać...złoty, niebieski, zielony...
3- kto moze byc wykonawca tego przedmiotu-Mężczyzna,jasnosiwe włosy, zaros mocny.
Odpowiedz
#3

portet króla który jest w trakcie pdoboju nowego państwa hahha to tak z odkoczni Język
Odpowiedz
#4

Dziekuje Jedrek i Aurelin
  • zapraszam zapraszam do udzialu Hejka
Odpowiedz
#5

Co to za przedmiot?- 2 Bulawy(-) Mag

Jest to jakies rekodzięlo. Przedmiot ma sluzyc dekoracyjnie i cieszyc oko swoja uroda. Tak sobie mysle ze moze byc za szklem, stanowi calosc ale moze zrobiony byc z dwoch roznych materialow. To moze byc cos oprawione w jakis sposob, czyli dzielo w opakowaniu np w ramach za szklem. Moze zdjecie...

Co przedstawia ta rzecz?- 3 Puchary(-) Gwiazda

Ta rzecz przedstawia jakas postac, znana i wazna osobe..lub ogolnie jakies piękno czegos, naturę..-

Jakie kolory tam wystepuja?-Sprawiedliwosc

Jakies kontrastujace ze soba kolory...moze to fotka czarno-biala?

Kto moze byc wykonawca tego przedmiotu?- Wieża(-)

Wykonawca jest jakis mezczyzna, byc moze juz nie zyjacy...
Odpowiedz
#6

Lady, też mi wieża wyszła...ale nie chcę na głos tego pisac :-/ To nie na moje nerwy po ostatnim warsztacie grrrrr Kotek
Odpowiedz
#7

Dziekuje Lady of dreams
  • zapraszam kolejnych odwaznych
Odpowiedz
#8

Przy tasowaniu wypadły mi dwa miecze,więc pomyślałam,że rzeczą która może być umieszczona na ścianie może mieć związek z samymi mieczami lub rzeczą związana ze sztuką walki,ale z racji tego,że doszły mi gwiazda ni as pucharów...pomyślałam sobie,że ma to związek z Kobietą ktoś najwyraźniej inspirował się kobietą tworząc to dzieło...Może mieć to związek z kobietą,która może być powszechnie nam znana i piękna hmm...możliwe kobiece kształty...myśląc o tej kobiecie nie widzę w niej uczuć...coś na kształt pozbawienia uczuć...może ...wycofania i też niedostępna.As pucharów niestety nie daje mi tu spokoju...może chodzi o akt kobiety uchwyconej w swej seksualności ...czyżby miało to też związek również z mężczyzną..hmmm?Elementy,które mogą być tam zawarte...ze względu na to,że mam tu 7 monet myślę,ze może być to bardzo pracochłonne i długoterminoweUśmiech,że tak się wyrażę dzieło...rękodzieło...czy to obraz,bądź rzeźba jakiś może witraż,mozaika elementami mogą być drobne elementy z jakiegoś tworzywa...metal-metalo podobne..może złoto w połączeniu z drewnem,zdobienia jakiś brąz...możliwy niebieski.Myślę,że dzieło to stworzył mężczyzna,dojrzały...mąż,ojciec inteligentny,władczy,doświadczony,...być może ma brązowe krótkie włosy-możliwa zarysowana broda...być może ktoś na wysokim stanowisku.

2 miecz,gwiazda,As buław
2 puchary,5 monet
9 monet,Paź buław
7 monet,Cesarz
Pozdrawiam ciepło.Uśmiech
Odpowiedz
#9

Sarenko Tobie wypadly 2 Miecze a mnie 2 BulawyOczko ciekawa jestem co to jestOczko

Jedrku zobaczymy co znacza nasze WiezeOczko
Odpowiedz
#10

Śmierć,Rydwan 7 Monet ,3 Monet

Pierwsze moje skojarzenie obraz ,lub krzyż z Jezusem i matka boska ,tematyka religijna ,a zarazem dramatyczna przedstawiającą ukrzyżowanie , zmartwychwstanie,ostatnia wieczerza lub z polem bitwy ,morderstwem,polowaniem .Obraz pierwszej komunii świętej,jakaś zbroja,łeb zwierzęcia Oczko
Drugi aspekt jakaś bron np.kusz ,pistolet,strzelba lub katana ,wszystko pięknie rzeźbione ,może być tez figurka,rzeźba ,może konie i jakiś wojownik .Również dobrze
może być to jakiś budda ,mnich przedmiot związany z ezoteryka.
Kolory-brąz,złoto,niebieski ,zieleń,czerwień,biały,fiolet i pomarańcz-dałam wszystkie jakie były na kartach Oczko
Wykonawca jest kobieta lub młody chłopiec,bądź mężczyzna.

Mam tylko nadzieje ze nie chodzi o stary zegar Oczko
Odpowiedz
#11

Lady...ja też jestem ciekawa...niebawem się dowiemy co też ta nasza Aliza ma na swej ścianieOczko Uśmiech
Odpowiedz
#12

dziekuje kochani po 21 oglosze wyniki
Odpowiedz
#13

wcielo mi calego posta niemam juz sily pisac od nowa a dotego niemoge wstawic image obrazku
  • w moim salonie wisi kompozycja kwiatowa w postaci obrazu kwiaty sa zrobione z materialu o bialo -czarno- niebieskim kolorze , tlo obrazu jest w kolorze blado niebieskim rowniez
    • a autorem tego jestem Ja
  • Jedrek- Aurelian -Lady -Sarna- Lila
dziekuje wam za udzial jutro wybiore jednego z was dzis rozbolala mnie potwornie glowa po tym jak cala strone mi wcielo
Odpowiedz
#14

Lady, Sarna- Gratuluję Hura Kotek
Odpowiedz
#15

Ojej , wspolczuje Alizo Pociesza Pociesza Pociesza Pociesza Pociesza Pociesza
Odpowiedz
#16

Jędruś jutro wynikiUśmiechAlizo-coś wiem na ten temat...czekamy do jutra papappa
Odpowiedz
#17

He he no w życiu bym nie pomyślała ze zrobienie kwiatów nazywa się przedmiotem Rotfl Rotfldobre Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#18

Kochani dziekuje za zrozumienie Buźki
  • wiecie co wole jednak zgadywac niz wybierac miedzy wami,jest to niesamowicie trudne Zmęczony
    wlasciwie rozgrywka jest miedzy Lady of drams a Sarna
  • wybieram Sarna
  • swietnie wyczulas ze to obraz, rekodzielo tworzony byl przez dluzszy czas kiedy mialam problemy uczuciowe z tad chlod uczuciowy o ktorym piszesz , jest tam drewno , metal , material w kolorach bieli niebieskiego i czarnego , farba olejna namalowane jest tlo brazu i natym jest umieszczona kompozycja kwiatowa o chlodnej wymowie , jak sie patrzy na ten obraz to bije z niego niesamowity chlod
  • Lady of dreams i Jedrek wasza Wieza mowila wam o tym ze wykonawca byl DOMOWNIK ktos kto mieszka w tym domu
  • Sarna gratulacje Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski Kwiatek
Odpowiedz
#19

Dzieki Alizo za ciekawy warsztat i gratuluje serdecznie Sarence!
Wielkie brawa Sarenko! Hura Hura Hura Hura

Alizo ciekawa wskazowka z ta Wieza, na pewno zapamietam i dziekuje raz jeszcze!
Odpowiedz
#20

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Warsztat - Nr 17 Przedmiot
Gratulacje SARNA1

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#21

Baaardzo to miła wiadomość Alizo...dziękuję Ci ślicznie Buziak Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Z odpisywaniem odnośnie wyników warsztatowych to nie lada wyczyn-sama miałam okropne z tym problemy,więc wcale Ci się nie dziwię Kotek ,ale pomyśl sobie,że masz to już za sobą i jest Git Ok

Lady dziękuję Buziak Kwiatek
Lady Tobie też gratki Oklaski oraz całej ekipie zmagającej się z Alizy przedmiotem Oklaski

Jeszcze raz dziękuję Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#22

Lady... to Ja tobie dziekuje za te warsztaty Buźki i tobie rowniesz gratuluje gdyz ty tez odgadlas ze to rekodzielo i kolory czarno biale ,i tak po prawdzie to powinny byc dwie finalistki , no ale regulamin chyba niezezwala na dwoch jednoczesnie Bezradny
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości