Wątek zamknięty

Prośba o interpretację portretu psychologicznego
#1

Witam serdecznie.Bardzo proszę o interpretacje mojego portretu moja data urodzenia 30-04-1977
coś sama zaczęłam tworzyć nie wiem jak mi to wyszło nic więcej nie jestem w stanie zrobić. Z góry dziękuję
1.- 8
2.- 4
3.- 2
4.- 12
5.- 6
6.-18
7.- 14
8.- 22
9.- 4
10.- 2
11.- 2
12.- 14
13.- 16
14.- 4
15.- 6
17.- 20
18.- 2
zrobiłam to na przykładzie innych może i coś pomyliłam czy może mi ktoś pomóc i zinterpretować mój portret tarotowy. Z góry dziękuję
Czy zlituje się ktoś i zrobi mi interpretację portretu naprawdę nie wiem jak się za to zabrać .Z GÓRY DZIĘKUJĘ !!!
#2

Może napisz co oznaczają podane pozycje? i swoją interpretację. Zawsze to mniej roboty. Portret numerologiczny to mnóstwo pracy.
#3

SKĄD MAM WIEDZIEĆ CO OZNACZAJĄ DANE NUMERKI CZY JEST NA TO JAKAŚ REGUŁA CZY MAM SAMA Z SIEBIE COŚ NAPISAĆ .GDZIE MAM ZASIĘGNĄĆ JAKIEJŚ PORADY Zły
Chyba wreszcie pojęłam o co w tym wszystkim chodzi a więc.
1. VIII SPRAWIEDLIWOŚĆ
2. IV CESARZ
3. II KAPŁANKA
4. XII WISIELEC
5. VI KOCHANKOWIE
6. XVIII KSIĘZYC
7. XIV RÓWNOWAGA
8. XXII GŁUPIEC
9. IV CESARZ
10. II KAPŁANKA
11. II KAPŁANKA
12. XIV RÓWNOWAGA
13. XVI WIEŻA
14. IV CESARZ
15. VI KOCHANKOWIE
17. XX SĄD BOŻY
18. II KAPŁANKA

No i teraz bardzo proszę o interpretację .Mam nadzieję ze dobrze to wykonałam. Papa

Bardzo przepraszam jeśli kogoś uraziłam, naprawdę nie chciałam. Bardzo proszę mi powiedzieć co robię żle. Jeszcze raz przepraszam i dziękuję .

Witam ponownie. Mam nadzieję ze już jest dobrze dobrze .

1. dziecinstwo - VIII SPRAWIEDLIWOŚĆ
2. wiek sredniI - V CESARZ
3. wiek dojrzaly - II KAPŁANKA
4. podswiadomosc kompleksy blokady - XII WISIELEC
5. swiadomosc aspiracje cele - VI KOCHANKOWIE
6. nadswiadomosc ukryte talenty zdolności - XVIII KSIĘZYC
7. zadanie jakie mamy do wykonania - XIV RÓWNOWAGA
8. srodki do realizacji misji - XXII GŁUPIEC
9. karma, kim bylam - IV CESARZ
10. co robilam - II KAPŁANKA
11. lekcja - II KAPŁANKA
12. harmonia/komfort warunki w jakich jest nam najlepiej - XIV RÓWNOWAGA
13. wnetrze jak postrzegamy siebie - XVI WIEŻA
14. na zewnatrz jak postrzegają nas inni - IV CESARZ
15. jak odrobic lekcje karmiczna - VI KOCHANKOWIE
17. komfort karm. - XX SĄD BOŻY
18. jak pracowac z misja na obecne wcielenie - II KAPŁANKA

Bardzo proszę o interpretację .
#4

najpierw sama zinterpretuj. Tak nie jestesmy stacja odbiorcza gotowych interpretacji portretow, mozemy co najwyzej dodac cos od siebie , uzupelnic twoja interpretacje. Porzadna interpretacja portretu psychologiczynego to godziny pracy, wiec daj najpierw cos od siebie i zaprezentuj swoja interpretacje...
do pracy!
#5

Dziękuję wszystkim za pomoc .Starałam się zinterpretować portret ale naprawdę się na tym nie znam i wychodzą mi jakieś kompletne bzdury. Trudno chyba na tym zakończymy bo to naprawdę nie ma sensu. Jeszcze raz dziękuję za zaangażowanie.Pozdrawiam
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości