Czemu ma służyć nasze spotkanie? Czy tak miało być?
#1

Spotkalismy się przypadkiem, daleko od naszych domów rodzinnych, zagranicą, choć urodziliśmy się zaledwie kilkanaście kilometrów od siebie, życie potoczyło się tak jak potoczyło,i tu nagle los dał się spotkać, choć dalej żyjemy na odległość, jest między nami coś nieopisanego i magicznego., on rodzony : Polska,51n38, 15 e09, ja w niedalekiej odległości od niego. On: 16/02/1983, ja: 14/09/1982, czy to aby nie zbieg okoliczności i drwiny losu każące nam myśleć że jest w tym coś specjalnego?
Odpowiedz
#2

Czy to ma znaczenie jak jest wam ze sobą dobrze i się kochacie?
Nie widzę tu związku karmicznego. Cieszcie się po prostu, że udało wam się odnaleźć, teraz, a nie za, np. 20 latUśmiech
Odpowiedz
#3

Dziękuję za odpowiedź, jestem laikiem nie ukrywam, ale jedno pytanie mi się nasunęło, czy fakt nieistnienia związku karmicznego pomiedzy dwojgiem ludzi świadczy o czymś negatywnym, czy też należy to traktować jako błogosławieństwo wyrastające z faktu braku obciążenia, czy w końcu o czymkolwiek świadczy?
Odpowiedz
#4

Przejrzyj forum. Bodajże Rani zalinkowała fajny artykuł o związkach karmicznych. W skrócie mówiąc to są takie związki,które wymagają 'przerobienia'. Ludzie spotykają się w jakimś celu, żeby się czegoś nauczyć, wyciszyć pewne energie, żeby wejść na wyższy poziom rozwoju duchowego.
Często są to trudne relacje.
Może poproś na forum o analizę numerologiczną, jeśli Cię to interesuje, albo rozkład partnerski.
Odpowiedz
#5

Dziękuję, tak też zrobiłamUśmiech
Odpowiedz
#6

Związek karmiczny ararat jest trudny w zależności od tego która strona jest bardziej obciążona długiem w związku do drugiej strony. Skomplikowany , złożony i często kończy się Rozstaniem. Sporo pracy trzeba włożyć .. brak uczuć jednej strony w Związku karmicznym przyśpieszy proces oczyszczania relacji przeniesionych z poprzedniego życia, wiem co mówię. Powodzenia wam Życzę
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości