Prośba o analizę numerologiczną / rozkład partnerski.
#1

Proszę o analizę numerologiczną mojego związku/ rozkład partnerski jeśli można, On urodzony: 16/02/1983, ja: 14/09/1982, przyznam, że sama mam blade pojęcie i jestem w tych kwestiach nowicjuszem, jednak decyzja o naszym dalszym współżyciu będzie od nas wymagała podjęcia bardzo ważnych decyzji, które poważnie odbiją się na naszym życiu zawodowym i rodzinnym, więc posiłkuję się gdzie mogę Uśmiech
Odpowiedz
#2

Według numerologii nie tworzycie związku karmicznego, ale wspólnie macie do przerobienia karmę 19 - karmę władzy.

Wkleję ogólny opis:
19 – Jest długiem nadużywania władzy. Miało miejsce nadużywanie władzy, tyranizowanie otoczenia, wykorzystywanie, a nawet bolesne krzywdzenie – w ogóle nie zwracając uwagi na krzywdę drugiej osoby. Zarozumialstwo i realizacja własnej ambicji nad potrzebami innych ludzi. Ta energia dąży do wypracowania wewnętrznej niezależności, do poznania własnego wnętrza. Brak koordynacji w naszym własnym działaniu przynosi straty materialne i ciągłą potrzebę budowania od podstaw. Uczy wrażliwości i poszanowania innych. Pojawiają się w naszym życiu osoby, gdzie należy działać wspólnie, ale jednocześnie wykazując szacunek dla ich własnego systemu wartości i opcji na życie. Wymaga wykazania własnej inicjatywy, autonomii i wrażliwości na drugiego człowieka. Należy zauważać drugiego człowieka i jego potrzeby, otaczać go ciepłem, wsparciem i miłością. Należy również pracować bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata.
Ta energia obdarza jednocześnie naturalnym zmysłem dowodzenia, który należy jednak wykorzystywać dzieląc się własną wiedzą z innymi – pozwalając im przy tym zachowywać ich własną indywidualność.
Odpowiedz
#3

Czy to oznacza, że my wspólnie z drogi życia tworzymy liczbę karmiczną 19, i zacieśniając swoją relację tworzymy karmę władzy, gdzie każde chce panować nad drugim, za czym idzie kolejno egoizm i zależność od siebie? Czy tez oboje indywidualnie z drogi życia mamy 19stki.
Odpowiedz
#4

Wspólnie macie tę karmę. Ona "siedzi" w waszym związku. A indywidualnie, to Ty z Drogi życia masz liczbę karmiczną 16 - karmę miłości i partnerstwa, więc Twoje związki do idealnych, stałych i trwałych mogą nie należeć. Ciągle szukasz, odpowiedniego dla siebie partnera, może przejawiać się u Ciebie niezdecydowanie, a jeżeli już znajdziesz, to po jakimś czasie może się okazać, że coś Ci w nim nie pasuje i pojawiają się pierwsze nieporozumienia, irytacje.
Pan z drogi życia nie ma liczby karmicznej.

Wkleję dla Ciebie ogólny opis 16:
16 – Jest długiem zaciągniętym w stosunku do rodziny i miłości – odpowiedzialność. Całkiem po prostu powstał na skutek zlekceważenia czyjegoś uczucia. Nie zostały podjęte obowiązki – odpowiedzialność w stosunku do rodziny. Teraz przynosi konieczność odkrycia i wykorzystania w relacjach partnerskich subtelnego porozumienia, a ewentualne trudności rodzinne i uczuciowe, mogą wyczulić na relację z drugim człowiekiem. Uczy rozwijania duchowości właśnie poprzez rodzinę – stwarzanie rodziny powinno być jednocześnie rozwojem duchowym. Poprzez relacje przyjacielskie, rodzinne i partnerskie – wyczula na potrzeby drugiego człowieka i miłość. Koniecznie należy być odpowiedzialnym wobec najbliższych. Należy dokonywać mądrych wyborów, a ponad własne zachcianki i przyjemność przedkładać dobro innych. Nie oczekiwać wzajemności a dawać z siebie jak najwięcej.
Ta energia daje jednocześnie możliwość stworzenia szczególnego związku – bez zazdrości, egoizmu, wykluczającego z niego nadmierną ambicję i rywalizację, a opierającego się na subtelnym porozumieniu duchowym.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości