Rozkład "Jak go rozkochać" (co mu się podoba w kobiecie)
#1

1. Jakie zachowanie najbardziej imponuje mu w kobiecie x 2
2. Jaki wygląd u kobiety preferuje x 1
3. Co mogę zrobić , aby za mną szalał x 2
4. Co go skutecznie odstraszy x 2
5. Czy mam szanse na sukces x 1
6. Co, do tej pory, mu we mnie najbardziej zaimponowało x 2

Moj rozkład
Odpowiedz
#2

A jak to wygląda Myśli
Odpowiedz
#3

To nie wygląda Rotfl haha
żartuje.
W sumie to układam to pionowo, wg schematu
Odpowiedz
#4

No proszę, a moja babcia mówiła, że wystarczy eksponować biust i dobrze karmić przy każdej okazjiUśmiech
Odpowiedz
#5

A to proszę , może jednak mądrości babcine powinny się tu pojawić zamiast tych wszystkich uczuciowych rozkładów : D
Odpowiedz
#6

Moim zdaniem jak ma coś być to będzie.
Na sprawy uczuciowe kładę po prostu rozkład partnerski.Ten wygląda tez ciekawie, ale dla mnie nie jest chyba przejrzysty.
Poza tym jednak wolę jak to mężczyzna jest strona bardziej zaangażowaną.W twoim rozkładzie to ja szukam rady co mam zmienić, jak się do niego dostosować i mi ta postawa nie odpowiada. Staroświecka jestem i to mężczyzna ma mnie oczarować, zastanawiać się co lubię i ogólnie inicjatywa jest po jego stronie.
Odpowiedz
#7

Rozkładu jeszcze nie przetestowałam za dobrze , zrobiłam go "na szybko" pod wpływem impulsu ponieważ odczuwam jakiś brak dobrych rozkładów, dlatego też staram się tworzyć ich jak najwięcej "a nóż któryś okażę się naprawdę dobry". Uważam, że dobry rozkład z dobrymi pytaniami i układem kart to ważny klucz do sukcesu, aby wróżba była naprawdę pomocna. Sama mam może z 4 moje ulubione rozkłady i jeden , gdzie po prostu wyjmuję się 3 karty jako odpowiedź i zauważyłam, że wróżba jest naprawdę trafna, dobrze oddaje klimat sprawy. A WIĘC APELUJĘ DROGIE WRÓŻKI TWÓRZCIE I PUBLIKUJCIE JAK NAJWIĘCEJ ROZKŁADÓW, BO TO NAPRAWDĘ MOŻE BYĆ PRZYDATNE DLA WIELU OSÓB. !!! Uśmiech

Jeśli chodzi o "zdobywanie" to mam podobne zdanie do twojego ale czasami mimo wszystko fajnie się zabawić i wejść w tą drugą rolę, można wiele się o sobie dowiedzieć, a życie to przecież zabawa, kto nam zabroni podrywać i zdobywać?Uśmiech
Odpowiedz
#8

Masz rację z tym brakiem rozkładów. Czasem trudno coś dopasować do aktualnych potrzeb.
Odpowiedz
#9

mnie osobiście rozkłady wynalazki nie przekonują
dobre pyt rozkład krzyża celtyckiego
i partnerski z tych 2 da sie wyczytać więcej niz tego typu co wyżej
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości