interpretacja dat urodzenia
#1

Proszę o interpretację daty urodzenia
ja: 2.11.1984 on: 6.02.1979
Odpowiedz
#2

Ty - 26 = 8 ( 26 - 22 "Liczba Arkan Wielkich w Tarocie ) 4 ----> Masz charakterek i energie męską, stanowcza, twarda, zdecydowana, czasem impulsywna i ostra jak brzytwa. Lepiej mieć cię za przyjaciółkę niż wroga. Pewność siebie zdobywasz poprzez Dominację. Ciągnie cię jak komara do krwi potrzeba kosztownia w życiu mocnych wrażeń takich z adrenaliną i testosteronem ze strony męszczyzn.

ON - 34 = 7 ( 34 - 22 ) - 12. Chwiejny charakter i częsta zmienność planów świadczy o braku wewnętrznej równowagi u tego MEN'a To taki obserwator penetrator zanim zacznie działać i podejmie się pewnych decyzji wpierw rozezna się w otaczającej go rzeczywistości. Trochę lenia w nim widzę .. ale jak ktoś nim trzepnie w to jego drzewko to od razu dostaje motoru do działań i leci jak torpeda przez życie.

7+8 = 15 = 1+5 = 6 czyli układ między wami Diabelski. Częste kłótnie,zazdrość, spieranie się, walka o władzę i rywalizacja w Związku hmm .. i Sex sex sex sex ach to najlepsze między wami co was może łączyć. Trudny układ partnerski hmm zajrzyjmy na Czerwiec Lipiec ...

15 wasza ogólna cyfra plus liczba roku 2013 = 6 plus m-c = 27 = 9 oraz ( 27-22 = 5 ) ... jedno drugie uczyć będzie o tym co jest Ważne w życiu. Jedno z was zechce odpocząć od drugiego i nie będzie chętne do robienia czegokolwiek. M-c dla was konkretny pod kątem wyznaczania Przyszłych działań i określenia waszych relacji między wami. Lipiec przyniesie zmiany między wami !!! w Lipcu zapadnie decyzja czy będziecie dalej w Związku czy nie ! chodzić będzie o przebudowę całego waszego życia ... no to życzę powodzenia a jak jest naprawdę nie wiem ... z dystansem odnieś się do tego co napisałem .
Odpowiedz
#3

Ojejciu Archangel32 przecież to wszystko prawda!!!! Ja-oj mam charakterek i to jaki,ale nie zawsze tylko w różnych okolicznosciach.To ja jestem mężczyzną w tym związku,nawet i dobrze ,ale czasami wolałabym żeby ON podejmną decyzje,a nie ciągle ja.ON -tak chwiejny charakterek,zanim się nad czymś zastanowi to już za póżno.My razem to 100% układ diabelski ,ciągłe kłótnie ,nieporozumienia,zazdrość...A sex ,ach ten sex tu nic dodać nic ująć.... Co będzie to zobaczymy ,wszystko okaże się w praniu czy będziemy razem... Dziękuję bardzo...
Odpowiedz
#4

no wiesz Oczko Aniołem jestem z Diabelskim spojrzeniem Język To się Cieszę diabełku jeden .. kurczę lubisz kręcić aureolą haha fajne image kusząco ostra fota charakterystyczna Ty co ? Uśmiech
Odpowiedz
#5

Tak lubię kręcic aureolą Zawstydzony Charakterystyczna Ja jak na obrazku Rotfl Chciałbys Diabełku jaden Figielek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości