Warsztat 18 - Prezent
#1

Witajcie  Uśmiech

Z racji tego,że obchodziliśmy ostatnio bardzo miły dzien Uśmiech  jak Dzień Dziecka postanowiłam mojemu sześcioletniemu synkowi sprawić prezent.Pytania bardzo proste Oczko :

1.Do czego służy?
2.Jaki ma kształt i strukturę.
3.Jakie elementy istotne w sobie zawiera?
4.Jakie kolory posiada?
5.Jaki to prezent?
6.Czy prezent ten sprawił mojemu synkowi radość?

Pytanie 5 .Jaki to prezent?celowo umieściłam na tej pozycji,abyście od razu  nie rzucali się na głęboką wodę tylko na spokojnie przeanalizowali wcześniejsze pozycje,aby następnie dopasować je do głównego tematu.Życzę wszystkim udanej zabawy i trafnych odpowiedzi.Pozdrawiam ciepło.... Uśmiech ...I DO DZIEŁA Ok !!!!
Odpowiedz
#2

8 Monet ,8 Bulaw,Księżyc ,7 Mieczy ,Moc,Głupiec ,Rydwan ,Król Monet
Nie znam się zbytnio na zabawkach dla chłopców ,ale jak patrze na karty to skojarzyły mi się z jakimiś narzędziami takimi jak :młotek,śrubokręt,szczypce ,kombinerki do majsterkowania ,być może to tez klocki Lego do budowania ,jakiś pojazd policyjny,wóz strażacki,koparka lub helikopter do latania. Również mogą to być zabawki do piaskownicy ,bądź coś do grania ,rzucania ,nie bardzo znam nazwę ale są w tym dwie male paletki ,które zakłada się na rękę i rzuca piłkę , która się do nich przyczepia,pistolet na strzałki ,kulki- który oczywiście służy do strzelania. Farby do malowania ,lub jakieś stempelki.
Druga wersja która widzę w Księżycu to może lornetka ,luneta ,do oglądania nieba,gwiazd , okulary przeciw słoneczne Oczko aparat do zdjęć
No i ostatnia bo nic tu już chyba więcej nie wymyśle kolorowy latawiec ,lub telefon do dzwonienia tak po tej 8 Bulaw .

Części plastikowe,gumowe ,może tez materiałowe, blaszane , kauczuk .Kolory :żółty,niebieski ,zielony ,szary,biały,czarny ,czerwony to te najbardziej które rzuciły mi się w oczy.
Uważam ze W tym Królu Monet prezent raczej mu się spodobał i mógł go już wcześniej chcieć.
Myślę ze na flet,gitarę,karaoke to jeszcze za mały Oczko
Odpowiedz
#3

Jeszcze mi do głowy przyszły banki mydlane które się puszcza są przezroczyste i bajecznie kolorowe ,oraz dają dużo radości Oczko No chyba ze to rower w tym Rydwanie lub deskorolka,wrotki ,rolki do jeżdżenia coś szybkiego piłka Oczko Żołnierzyki-7 Mieczy Uśmiech
Odpowiedz
#4

Dziękuje Lila Uśmiech

....i zachęcam do udziału Uśmiech
Odpowiedz
#5

Mi wypadło 2 buław, 10 kielichów, paź pentakli, 7 kielichów, 9 mieczy, król kielichów.
Myślę, że jest to coś rozwijającego - może coś do nauki poprzez zabawę, związanego z pasją synka, może wspierającego rozwój fizyczny. Co do kształtu, to składa się z połączonych elementów lub jest okrągłe... może być to zestaw zawierający dużo części lub coś do kolekcjonowania. Najprawdopodobniej jest miłe w odbiorze (w dotyku lub dla oka). Z kolorem miałam troszkę problem... na początku wydawało mi się, że to jest coś różnokolorowego, ale po jakimś ostatecznie pokazały mi się zieleń, biel, czerń, czerwień, granat oraz kolor złoty ( ten ostatni mnie trochę zaskoczył). Może być to zagadka logiczna, puzzle, książka, gra edukacyjna, piłka, kocki... lub coś jeżdżącego, zarówno jakiś samochodzik, jak i coś większego, np. rowerek. A z tytułu, że rozkład zdominowały kielichy, może po prostu coś związanego z pływaniem Oczko Wygląda na to, że prezent zadowolił młodzieńca.
Odpowiedz
#6

Sephinroth dzięki śliczne Buziak super ,że do nas dołączyłaś Uśmiech Uśmiech Uśmiech

Kochani wpadajcie i rozkładajcie karty...śmiało i nie krępować się Oczko !!! Nowych forumowiczów również zapraszam do zabawy i sprawdzenia swoich umiejętności.... Oczko
Odpowiedz
#7

2 Mieczy 2 Buławy(-) Paź Denarow 6 Mieczy(-)

Prezent, ktory uczy dziecko samodzielnego myslenia, kreatywnosci, rozwija wyobraznie- mysle ze moze byc to ksiazka, puzle, cos do zabawy odtworczej, wiec moze jakies pisaki, farby, klocki, jakas zabawka majaca zwiazek z komputerem, moze rowerek, hulajnoga, kask ochronny na glowe, cos zakladanego na nogi lub rece- wrotki, rekawice bokserskie?

Jeszcze mi sie kojarzy jakas rzecz z odblaskiem, widocznym w nocy...moze takie buty lub wlasnie jakis pojazd ze swiatelkamiOczko

Kolory- 5 Bulaw-
Kolory okreslilabym jako żywe, soczyste, nasycone barwą- zielen, czerwien , niebieski, żólty...

Czy prezent ten sprawil synkowi radosc?- 5 Bulaw

Tak i to wielka! Od razu chcial te rzecz wyprobowac w praktyce, nie lezala w kącieOczko
Odpowiedz
#8

Lady dziękuję Buziak Kwiatek Kwiatek Uśmiech
Odpowiedz
#9

Pz mieczy /6 monet /4monet /Diabel /6 palek
  • jest to cos co rozwija logiczne myslenie ,
a ze monety to moze to byc zwiazane z jakas wymiana jak gra MONOPOLY ,
  • moze szabelka , piesek , lornetka
    cos jakby uzalezniajacego jak jakas gra elektroniczna
  • z
pewnoscia byl zadowolony i dummny Uśmiech
Odpowiedz
#10

Aliza dziękuję Buziak Uśmiech

...a gdzie reszta warsztatowiczów?....zapraszamUśmiech
Odpowiedz
#11

....Mało Was Smutny ....szkoda...macie czas do 20.00...chętnych zapraszam Uśmiech
Odpowiedz
#12

Lila

8 Monet ,8 Bulaw,Księżyc ,7 Mieczy ,Moc,Głupiec ,Rydwan ,Król Monet

Nie znam się zbytnio na zabawkach dla chłopców ,ale jak patrze na karty to skojarzyły mi się z jakimiś narzędziami takimi jak :młotek,śrubokręt,szczypce ,kombinerki do majsterkowania ,być może to tez klocki Lego do budowania ,jakiś pojazd policyjny,wóz strażacki,koparka lub helikopter do latania. Również mogą to być zabawki do piaskownicy ,bądź coś do grania ,rzucania ,nie bardzo znam nazwę ale są w tym dwie male paletki ,które zakłada się na rękę i rzuca piłkę , która się do nich przyczepia,pistolet na strzałki ,kulki- który oczywiście służy do strzelania. Farby do malowania ,lub jakieś stempelki.
Druga wersja która widzę w Księżycu to może lornetka ,luneta ,do oglądania nieba,gwiazd , okulary przeciw słoneczne aparat do zdjęć
No i ostatnia bo nic tu już chyba więcej nie wymyśle kolorowy latawiec ,lub telefon do dzwonienia tak po tej 8 Bulaw .

Części plastikowe,gumowe ,może tez materiałowe, blaszane , kauczuk .Kolory :żółty,niebieski ,zielony ,szary,biały,czarny ,czerwony to te najbardziej które rzuciły mi się w oczy.
Uważam ze W tym Królu Monet prezent raczej mu się spodobał i mógł go już wcześniej chcieć.
Myślę ze na flet,gitarę,karaoke to jeszcze za mały
Jeszcze mi do głowy przyszły banki mydlane które się puszcza są przezroczyste i bajecznie kolorowe ,oraz dają dużo radości No chyba ze to rower w tym Rydwanie lub deskorolka,wrotki ,rolki do jeżdżenia coś szybkiego piłka Żołnierzyki-7 Mieczy
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sephinroth

Mi wypadło 2 buław, 10 kielichów, paź pentakli, 7 kielichów, 9 mieczy, król kielichów.

Myślę, że jest to coś rozwijającego - może coś do nauki poprzez zabawę, związanego z pasją synka, może wspierającego rozwój fizyczny. Co do kształtu, to składa się z połączonych elementów lub jest okrągłe... może być to zestaw zawierający dużo części lub coś do kolekcjonowania. Najprawdopodobniej jest miłe w odbiorze (w dotyku lub dla oka). Z kolorem miałam troszkę problem... na początku wydawało mi się, że to jest coś różnokolorowego, ale po jakimś ostatecznie pokazały mi się zieleń, biel, czerń, czerwień, granat oraz kolor złoty ( ten ostatni mnie trochę zaskoczył). Może być to zagadka logiczna, puzzle, książka, gra edukacyjna, piłka, kocki... lub coś jeżdżącego, zarówno jakiś samochodzik, jak i coś większego, np. rowerek. A z tytułu, że rozkład zdominowały kielichy, może po prostu coś związanego z pływaniem Wygląda na to, że prezent zadowolił młodzieńca.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lady of dreams

2 Mieczy 2 Buławy(-) Paź Denarow 6 Mieczy(-)

Prezent, ktory uczy dziecko samodzielnego myslenia, kreatywnosci, rozwija wyobraznie- mysle ze moze byc to ksiazka, puzle, cos do zabawy odtworczej, wiec moze jakies pisaki, farby, klocki, jakas zabawka majaca zwiazek z komputerem, moze rowerek, hulajnoga, kask ochronny na glowe, cos zakladanego na nogi-można tak to ująć Uśmiech lub rece- wrotki, rekawice bokserskie?

Jeszcze mi sie kojarzy jakas rzecz z odblaskiem, widocznym w nocy...moze takie buty lub wlasnie jakis pojazd ze swiatelkamiOczko

Kolory- 5 Bulaw-
Kolory okreslilabym jako żywe, soczyste, nasycone barwą- zielen, czerwien , niebieski, żólty...

Czy prezent ten sprawil synkowi radosc?- 5 Bulaw

Tak i to wielka! Od razu chcial te rzecz wyprobowac w praktyce, nie lezala w kącieOczko

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aliza

Pz mieczy /6 monet /4monet /Diabel /6 palek

jest to cos co rozwija logiczne myslenie ,
a ze monety to moze to byc zwiazane z jakas wymiana jak gra MONOPOLY ,
moze szabelka , piesek , lornetka
cos jakby uzalezniajacego-można tak to ująć Uśmiech jak jakas gra elektroniczna
z
pewnoscia byl zadowolony i dummny
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Synek dostał deskorolkę , o której od bardzo dawna mówił...zaskoczyłam go prezentem gdyż pomysłów miał wiele...może myślał ,że już zapomniałam?UśmiechTakże tu bardzo trafnie każda z was opisała sytuację Ok
Kolor deskorolki: czarno-czerwono-żółto(złotopodobny)-biało-niebiesko-granatowy.Narysowana postać z bajki Spider Man.Powierzchnia chropowata z góry śliska od spodu. Kałczukowe cztery koła Uśmiech w kolorze białym,śruby-elementy metalowe-plastikowe wzmocnienia,okrągłe elementy wiadomo koła oraz oraz zaokrąglenia w przedniej i tylnej części deskorolki-wszystkie Oczko raczej wiemy jak powinna wyglądać deskorolka,więc nie będę się rozdrabniać.

Bardzo spodobała mi się wypowiedź Sephinroth-świetnie opisała przedmiot,Lila jednak trafiła z elementami i z samą zabawką....Przepraszam Was...nie wiem,zupełnie nie wiem co mam zrobić... Bezradny
Bezradny Bezradny

Muszę się głęboko zastanowić....dajcie mi chwilę czasu
Odpowiedz
#13

Wybaczcie,naprawdę sytuacja jest dla mnie trudna jeśli chodzi o wynik...proponuje mała dogrywkę między sephinroth a lilą.Czy tak może być?

Na spodzie deskorolki synek nakleił naklejkę-posiada jeden kolor...Jakiego koloru jest naklejka?


Poprawka...
Dogrywka odwołana....
Odpowiedz
#14

Wybacz Sarenko ,prezentem okazała się deskorolka i taka odpowiedz podałam.Jest to dla mnie fajna zabawa a zarazem ćwiczenie własnej intuicji.
Nie potrzebuje dogrywki i rywalizacji,bo nie o to chodzi Oczko jestem za tym aby warsztat poprowadziła
sephinroth ,bądź inna osoba . Oczko
Odpowiedz
#15

Lila chodzi o to,że jak dla mnie każdy szczegół jest ważny, i tu miałam problem wami bo byłyście 50/50 jak dla mnie ale tu fakt u ciebie padła konkretna zabawka,o tą o którą pytałam.

Lila zwyciężyła!Ogromne Brawa Oklaski Oklaski Oklaski Przepraszam za opóźnieniaUśmiech
Odpowiedz
#16

Dziękuje i warsztat oddaje z mila chęcią sephinroth Oczko
Odpowiedz
#17

Wielkie gratulacje Lila!
Dzieki za warsztat . Tez krazylam dobrze, bo napisalam o wrotkach i czyms na nogi wiec bylam blisko Oczko
Odpowiedz
#18

Lila wytypowałam Ciebie na zwyciężczynie....
Odpowiedz
#19

Lady of dreams napisał(a):Wielkie gratulacje Lila!
Dzieki za warsztat . Tez krazylam dobrze, bo napisalam o wrotkach i czyms na nogi wiec bylam blisko Oczko


To fakt Brawo Lady... Buziak blisko byłaś Uśmiech
Odpowiedz
#20

Lila, serdecznie gratuluję Buźki zasłużyłaś na zwycięstwo Uśmiech
Moja kolej na prowadzenie warsztatu będzie, kiedy uda mi się udzielić najtrafniejszej odpowiedzi Uśmiech
Sarno, dla Ciebie podziękowania za ciekawy warsztat Oczko
Odpowiedz
#21

Sephinroth uda Ci się uda Luzik
Cytat:Sarno, dla Ciebie podziękowania za ciekawy warsztat
Buziak
Odpowiedz
#22

Barawo Oklaski brawissimo Lila Oklaski
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości