moj portret psychologiczny
#1

Witajcie,byłabym ogromnie wdzięczna za analizę mojego portretu psychologicznego
Data urodzenia: 08.10.1977r.

MÓJ PORTRET PSYCHOLOGICZNY:

karty 1,2,3 - mówią one o ,,drodze życiowej” człowieka, są to ogólne możliwości i predyspozycje człowieka

Karta 1 - SPRAWIEDLIWOŚĆ VIII (co będzie dominować w dzieciństwie i młodości)
Karta 2 - KOŁO FORTUNY X (w wieku średnim)
Karta 3 –KAPŁANKA II (w dalszej części życia)

Karty 4,5,6 – to pozostałe dominanty psychiki

Karta 4 (1+2) – KSIĘŻYC XVIII(podświadomość)
Karta 5 (2+3) - WISIELEC XII (świadomość)
Karta 6 (4+5) - SPRAWIEDLIWOŚĆ VIII(nadświadomość)

Karta 7 (1+5) - SĄD BOŻY XX (misja - zadanie do wykonania z jakim człowiek przyszedł na świat)
Karta 8 (2+6) - KSIĘŻYC XVIII (dary - potencjał umożliwiający wykonanie misji)


Karmiczno-wewnętrzne:

Karta 9 (1-2) - KAPŁANKA II (kim byłam w poprzednim wcieleniu?)
Karta 10 (2-3) - SPRAWIEDLIWOŚĆ VIII (co robiłam?)
Karta 11 (10-9) -KOCHANKOWIE VI (zadania karmiczne)

Karta 12 (7+8) - WIEŻA XVI (liczba harmonii psychicznej)
Karta 13 (1+4+6) - WISIELEC XII (Jak siebie postrzegam?)
Karta 14 (3+5+6) - GŁUPIEC XXII (jak postrzegają mnie inni?)

Karta 15 (9+10+11-7) - CESARZ IV (sposób odpracowania karmy)
Karta 17 (11+6) - UMIARKOWANIE XIV (punkt komfortu karmy)
Karta 18 (11+8) - KAPŁANKA II(Jak pracować z misją na obecne wcielenie?)

mam nadzieje ze sie nigdzie nie pomyliłam w obliczeniach zaraz cos spróbuje sama napisacUśmiech
Odpowiedz
#2

na pierwszy rzut oka kapłanka mi sie tu czesto przewija, do tego jeszcze sprawiedliwośc wisielec i księzyc.
moja misja jest sąd bozy a nrzędziem księżyc.. czyli jestemna tyle rozmażona by uwierzyc w zmiane i odrodzenie w innych ze sie tego podejmuje?Uśmiech
obecnie moim zyciem rzadzi koło fortuny i jak na razie sie zgadza, raz z górki raz pod górke, teraz jest pod...
w sumie kapłanka na koniec mis ie podoba, bo odczytuje to ze bede miała spora wiedze, szacunek i tka mądrość życiową, a o materie sie nie ebde troszczyła wiec tez i raczej jakos specjalnie zle nie bedzie.
moim zadaniem karmicznym sa kochankowie.. cyzli dokonywnaie własciwych wyborów i kochanie innych i siebie...
to tak tyle co mi przyszło do głowy, bede wdizeczna jak ktos bedzie chcials ie podzielić swoimi spostrzeżeniamiUśmiech
Odpowiedz
#3

Twoja Droga Życiowa rozpoczęła się "ostro". W Przeszłości często musiałaś bronić swej postawy ( jako dziecko ), kłótni mogło być co nie miara związane był z walką o Prawdę. Byłaś bezpośrednim dzieckiem i to co na myśli to i na języku było. Sporo żalu, zawiści mogłaś przenieś do teraz .. gdzie to w podświadomosci siedzi. Takie poczucie niesprawiedliwości życiowej zwiazana z przeszłością. Koło Fortuny + Wisielec XII ... duże zmiany w sposobie reagowania na to co dzieje się na zewnątrz Ciebie. Nauczyłaś się przeżywać pewne rzeczy we własnym wnętrzu, zawieszać jakiekolwiek działania idące ku rozwojowi. Teraz to wygląda że się zmienia. Zanim podejmiesz się działań,ruchu,rozwoju ... itp zbierasz informacje poprzez to co widzisz i słyszysz. Musisz być przekonana na 100% o słuszności i pewności tego co przychodzi z zewnątrz do twojego życia by powiedzieć TAK , Działam podejmuje się tego ! Rozstrzygniesz pewne sprawy z przeszłości w Przyszłości poprzez głęboką zmianę Ciebie samej. Zmienisz się nie do poznania odnajdziesz w sobie siłę i włączysz Magnetyzm dzięki urokowi wewnętrzemu. Twoja nadświadomosć będzie Cię prowadzić w Przyszłości o wiele bardziej niż w Przeszłości. Przeszłość związana była z dużym obciążeniem karmicznym ( X to krótko Arkan Karmy !!! plus Księzyc - podświadomosć ) teraz w twoim życiu będzie już tylko lepiej wszystko co miałaś do przerobienia w sensie negatywnym ma się ku końcowi właśnie Teraz, aktualnie ... Twoje zadanie życiowe to zamknięcie pewnych spraw związanych z twoimi korzeniami, tradycją, rodziną. To również stworzenie bezpieczeństwa Domu. To również dzieci oraz talenty nie wykorzystane które dadzą znać w nieodległej Przyszłości. Posiadasz dar rozumienia Ludzi rozpoznawania chorób oraz zapobiegania im poprzez leczenie psychiki. Dobry z ciebie psycholog, psychiatra, lekarz dusz. Twój potencjał to twoja siła i doświadczenia zebrane z przeszłości ... posiadasz zdolności medialne, masz otwartą duszę na drugą stronę ... sprzyja to podróżom Astralnym poza fizycznym ciałem. Posiadasz wysokie poczucie Sprawiedliwości bardzo łatwo można cię zranić poprzez przeszłość która odcisnęła piętno na twej emocjonalności i współodczuwaniu uczuć i intencji innych ....... C.D.N
Odpowiedz
#4

Twoje zadania karmiczne to przerobić swój stosunek do Uczuć,Miłości,Związków. Byłaś kobietą która piastowała ważne stanowisko społeczne, od Ciebie zależało czy ktoś pójdzie na stos, do więzienia, bądź poniesie inną karę. Skrzywdziłaś sporo ludzi którzy w poprzednim życiu byli tobie bliscy. W obecnym twoje zadanie to wybaczyć osobom które skrzywdziły Cię i odnaleźć Miłosć .. w sobie samej do otaczającego Cię Świata i ludzi z przeszłości oraz teraz. Odrzuć strach i otwórz się na Miłość która jest i wielokrotnie pukała do twego serca często zamkniętego ( no nie wiem jak to teraz wygląda ).


jako Ty ... hmm.. cholernie dużo bólu nie dziwie się że postrzegasz siebie z dystansem do otaczającego się świata. Lubisz pozostawać we własnym świecie i nie każdego dopuszczasz do niego. Kiedy widzisz zagrożenie zamykasz się w sobie ... chorujesz, cierpisz, przeżywasz wszystko razy 10 . Ludzie postrzegają cię jako osobę nieodpowiedzialną która nie wie czego chce i nie wie dokąd zmierza hmm .. Nie przejmuj się jeśli to Prawda bo to nie jest Prawda. Zaryzykuj plisssss a będzie Zajebiście .. uwierz mi. Świat nie jest nami i nie oddycha naszymi ustami choć powietrze mamy wspólne w przestrzeni. Bądź sobą za wszelką cenę i odrzuć ograniczenia .. teraz właśnie Los cię rzuca ku nowemu rozdziałowi w życiu który przyniesie tobie POWERA Oczko C.D.N
Odpowiedz
#5

Karta 15 (9+10+11-7) - CESARZ IV (sposób odpracowania karmy)
Karta 17 (11+6) - UMIARKOWANIE XIV (punkt komfortu karmy)
Karta 18 (11+8) - KAPŁANKA II(Jak pracować z misją na obecne wcielenie?)

na koniec ... ufff ... wybacz ojcu lub innemu facetowi który chciał wejść w jego rolę nawet jako partner i mógł cię mocno zranić. Nie wiem czy masz dziecko czy nie .. czy chcesz jeszcze mieć .. ale widzę dzidzie słodką dziewczynkę Uśmiech) której ofiarujesz bądź już to czynisz .. w Miłości dając Miłość taką o jaką walczysz całe życie. Widzę Związek też jako sposób odpracowania Karmy z Facetem który da Tobie odczuć że nie jesteś mu obojętna i w to uwierzysz .. OK koniec .. nie rozpędzam się gdyż to nie rozkład na pisanie na żywo około 3 godzin spokojnie można przy nim siedzieć. Jak coś źle lub wkurzyłem cię to nie złość się proszę na mnie Uśmiech Bogiem nie jestem i ludzką naturą jest popełniać błędy nawet będąc teoretycznie najlepszym w tym czym się zajmuje Oczko Pozdrawiam Buziaki *****
Odpowiedz
#6

tak wiele prawdy w tym co napisałeś.. az nie wiem od czego zacząć, to co piszesz o przemianie kurcze to niesamowite ale jestem w trakcie, w trakcie odnajdywania wielu wartości w sobie zamiast szukanai ich w innych.. a szukałam własnie w innych. faktycznie dzieciństwo było cieżkie, ale dałam rade, troche mi to zajeło ale juz prawie to przepracowałamUśmiech duzo było rozczarowań, odtrąceń, poczucia bycia niepotrzebna nie dosc dobra... taka nie fajna.
dzięuje Ci za to zdanie o dziewczynceUśmiech nie mam dzieci a chwiałabym, moje małżeństwo sie sypie... nie iwem czy moj maz jest tym o kim piszesz, jezeli nie i nie uda mi sie uratowac tego związku to wiem dzieki Tobie również ze nie bede samaUśmiech
dokąłdnie tak mnie chyba postrzegaja.. ze nei wiem czego chce, ale ja chyba nie wiedziałam, teraz to sie zmienia ale nikt w to nie wierzy, inna sprawa ze przestaje sie przejmowac tym co inni mowią.
czytam to co napisałeś i mam łzy w oczach. Pięknie piszesz, pięknie. naprawdę czuje sie jakbyś dotknął mojej duszy. Uśmiech
Dziekuje.
Odpowiedz
#7

Pociesza Proszę bardzo ... będzie lepiej niż było zasługujesz przez to co przeszłaś i przechodzisz na Dobro !!! Życzę go z całego Serca tobie oraz Miłości.

ps. Pozdrowienia od Aureliana Oczko alter-ego
Odpowiedz
#8

mam nadzieje, ze kiedys bede tez tak madra jak TyUśmiech
Odpowiedz
#9

mam jedno pytanko odnosnie wieży w harmonii.. jak to odczytywać?
Odpowiedz
#10

kręgosłup moralny człowieka się złamie jak zapałka od środka i na zewnątrz po to by odsłonić niedoskonałości uznawane jako doskonałości w odniesieniu do Harmonii. To utrata stabilności .. takie trzęsienie Ziemi które uwolni człowieka od tego co fałszywe i błędnie interpretowane przez nas. Brak Harmonii krótko jasmina44 .. totall destruction .. brak porozumienia .. jeśli jest OK między dwojgiem Ludków którzy się kochają to wyłącznie na zewnątrz bo wewnątrz jest pęknięcie i jeśli nie dojdzie szybko do naprawy tego pęknięcia to krótkie życie widzę tych Ludków w swoim małym domku.
Odpowiedz
#11

a to w odniesieniu do indywidualnego portetu bo ja mam tą wieże w harmonii, czyli jestem skazana na jej brak? na to ze co chwile cos mis ie rozpadac bedzie..?
Odpowiedz
#12

Jasmino44 Wieza na pozycji harmonii psychicznej mowi o tym, ze najlepiej sie czujesz w chwili gdy cos budujesz nowego od podstaw i jest to takie Twoje dziecko...to moze byc budowa domu jak rowniez budowanie jakiejs struktury na kazdym polu , ktora wcielasz pozniej w zycie.
Odpowiedz
#13

jasmina44 napisał(a):a to w odniesieniu do indywidualnego portetu bo ja mam tą wieże w harmonii, czyli jestem skazana na jej brak? na to ze co chwile cos mis ie rozpadac bedzie..?
Karty na pozycji 12tej w Portrecie nie odczytujemy w aspekcie prognostycznym.
W związku z pojawieniem się tutaj XVI, jeśli realizowana jest pozytywnie, osoba: ceni punktualność, dobre zorganizowanie, znajduje poczucie spokoju wewnętrznego zajmując się tworzeniem stabilnych struktur, organizowaniem, porządkowaniem, systematyzowaniem.
Jeśli realizacja jest negatywna to zadowolenie wynika z faktu: krytykowania, znajdowania wad i szukania przysłowiowej "dziury w całym". Relacje z taką osobą (realizującą XVI niepozytywnie) bywają trudne, ponieważ: chętnie krytykuje, prawie w ogóle nie chwali i przeważnie jest niezadowolona ponieważ zawsze mogłoby być lepiej - postrzega na zasadzie "szklanki od połowy pustej" (a nie "do połowy pełnej").
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości