Warsztat 20 - Zbłąkany przedmiot
#1

Pewna bliska mi osoba przypadkiem zostawiła u mnie swoją rzecz. Dodam, że odnalazłam ja w bardzo nietypowym miejscu Uśmiech
1. Co to za przedmiot?
2. Jakie ma charakterystyczne cechy (budowa, kolorystyka, z czego jest wykonany)?
3. Gdzie zguba się odnalazła i czy została zwrócona?
Karty w dłoń, moi mili Buźki
Odpowiedz
#2

Sephinroth napisał(a):Pewna bliska mi osoba przypadkiem zostawiła u mnie swoją rzecz. Dodam, że odnalazłam ja w bardzo nietypowym miejscu Uśmiech
1. Co to za przedmiot?
2. Jakie ma charakterystyczne cechy (budowa, kolorystyka, z czego jest wykonany)?
3. Gdzie zguba się odnalazła i czy została zwrócona?
Karty w dłoń, moi mili Buźki

Co to za przedmiot?

V Kaplan... Paz Mieczy ... Krol Denarow

Powiedzialabym,ze to jakis lancuszek,medalik,ksiazeczke do nabozenstwa,rozaniec moze byc tez rozaniec
buddyjski(nie wiem jak go nazywaja) bizuterie(wszystka)z prawdziwych kamieni.Pisze o koralikach bo Paz
Mieczy to dla mnir dziecko mloda panienka i ona dostala to wprezencie od taty,wujka,kuzyna.
Moze to rowniez byc torebeczka w ksztalcie trumny albo cos w tym stylu,bizuteria tez moze byc w stylu "gofik".

Jakie ma charakterystyczne cechy ( budowa,kolorystyka,z czego jest wykonany)?

O Glupiec ... 5 Denarow... XIII Smierc

Jest to rzecz nie za droga w kolorach przede wszystkim czarno-bialych moga byc dodatki akuamarynu,i cos
blyszczacego.
Material-drzewo,metal,produkty naturalne.

Gdzie zguba sie odnalazla?

4Mieczy... 3 Mieczy... 5bulaw

Wydaje mie sie,ze przy jakiejs zabawie,silowaniu sie zostala zerwana a moze nawet rozerwana.
Piszesz,ze znalazlas to w bardzo nietypowym miejscu,ciekawe moim zdaniem zawiesila sie gdzies
no ale gdzie?(do glowy przychodza mi mysli o kwiatach,kaloryferach,i jakichs ozdobach z pytyczkow
i drutu).

Czy zostala juz oddana?

XVIII Ksiezyc... Rycerz Bulaw... Rycerz Mieczy

Mysle,ze jeszcze tej rzeczy nie oddalas ( poszla w zapomnienie) ale jak tylko znalazlas
zgube poinformowalas o niej wlascicielke/la. Myśli Oczko Kwiatek
Odpowiedz
#3

Dziękuję Zebono Kwiatek
Odpowiedz
#4

Cala przyjemnosc po mojej stronie Uśmiech Kwiatek
Odpowiedz
#5

Co to za przedmiot ?Wisielec,6pucharow,krol palek.
moze kwiat w doniczce lub laska dla starszej osoby
ten kwiat to raczej jakiś krzaczek do ogrodu a laska z drewna brazowa
gdzie sie zgubila ?rycerz pucharów,4miecze,paz palek
w piwnicy,na strychu lub na terenie ogrodu
czy dostala oddana?
3palki,krol mieczy,2miecze myślę ze zadzwonilas do tej osoby laske oddalas jeśli to byl krzaczek to zostal u cb
Odpowiedz
#6

Dziękuję Pituniu Kwiatek
Odpowiedz
#7

Kochani, zapraszam do udziału... Kotek
Odpowiedz
#8

Co to za przedmiot? 3 mieczy.Być może jest to coś w stylu scyzoryka, ewentualnie coś związane z nauką np. książka lub zeszyt. Przyszło mi jeszcze do głowy,że mogą to być kijki do nordic walking Myśli Albo coś z biżuterii.
Jakie ma charakterystyczne cechy? Słońce. Kolor żółty,biały,niebieski, złoty. Ten przedmiot może być okrągły, kulisty, ale nie koniecznie. Wykonany z jakiegoś metalu, skóry bądź papieru jeśli to książka.
Gdzie się zguba odnalazła? 6 kielichów. Leżało sobie w jakimś naczyniu, np. kieliszku? Oczko Może było na podwórku, ewentualnie u kota w legowisku albo u dzieci w pokoju Rotfl
Czy została zwrócona? Świat. Poszła w świat, więc została zwrócona albo właściciel/ka gdzieś teraz jest na urlopie i przedmiot sobie czeka, aż wróci Uśmiech
Odpowiedz
#9

Dziękuję Sylla Kwiatek
Odpowiedz
#10

Znajdą się jeszcze jacyś chętni? Nie zaszkodzi poćwiczyć Kotek
Odpowiedz
#11

Sephinroth napisał(a):Pewna bliska mi osoba przypadkiem zostawiła u mnie swoją rzecz. Dodam, że odnalazłam ja w bardzo nietypowym miejscu Uśmiech
1. Co to za przedmiot?
2. Jakie ma charakterystyczne cechy (budowa, kolorystyka, z czego jest wykonany)?
3. Gdzie zguba się odnalazła i czy została zwrócona?
Karty w dłoń, moi mili Buźki

Rycerz mieczy - 7 monet-CESARZOWA

Mysle ze ten przedmiot jest prawdopodobnie metalowy, wykonany z twardego materialu, mozliwe ze zwiazany jest z militariami(rycerz mieczy), możliwe też ze mogl to byc pierscionek albo jakas forma bizuterii- kolczyk, piersionek, jakas ozdoba, moze forma breloczka, ale to coś raczej metalowego. Mysle ze zostala znaleziona w jakims kobiecym miejscu, w miejscu gdzie przesiaduja kobiety albo matki w twoim domu. Moze kuchnia po prostu albo okolice lustra, toaletki, miłe miejsce, nie jakieś mroczne Uśmiech a moze cesarzowa pokazuje sie tu jako pokoj dziecinny Uśmiech Inna sprawą jest też 7 monet ktora pokazuje mi sie czesto jako drzewka Oczko moziwe wiec ze znalazlas to w doniczce, w wazonie... Po kartach widze że wszystko sie znalazlo i spowodowalo czyjas radosna rekcje - sadze ze radosna reakcje kobiety.
Odpowiedz
#12

Moc,Paz Mieczy ,3 Kielichów 10 Monet ,Król Bulaw ,3 Bulaw,Królowa Kielichów
-mam nadzieje ze to nie smycz z obrożą , zwierze,bielizna,szczoteczka do zębów ,parasol i zdjęcie Rotfl Rotfl
W pierwszej chwili pomyślałam ,ze może to być jakaś płyta,słuchawki czy mp3 , aparat lub pendrive bądź jakieś ważne dokumenty ,klucze od domu,portfel,obrazek ,okulary,coś co iskrzy ,jest przyjemne ,pachnie perfumy w jakimś ładnym flakoniku ,może maskotka Rotfl Oczko
Patrząc na karty rzuca mi się w oczy tez łańcuszek lub jakiś rzemyk z przewieszka ,może tez być to bransoletka,korale ,kolczyk ,pierścionek z oczkiem,jakaś figurka,posag ,kielich , czy kamień amulet na szczęście noszony przez te osobę. Znaleziony gdzieś na szafce,łóżku,toalecie ,łazience ,kacie lub zawieszony na czymś.
Wykonany z metalu,plastiku ,drewna lub materiału ,szkła jakiś drucików kolorowych ,ale to tylko spekulacje w kształcie kola lub prostokąta o kolorystyce biel,żółty ,szary,niebieski,czarny,brązowy fioletowy ,zielony ,czerwony hm no musiała bym sporo wymienić tych kolorów ,które mam na kartach ,ale podałam te najbardziej widoczne.
Uważam ze rzecz została zwrócona lub za Twoja uczciwość podarowana Tobie.
Odpowiedz
#13

Kaplanka/ Ry monet/ 7 palek
  • ksiazka /krzeselko/ lezak / koc /mata /wisior..bylo to w ogrodzie
  • drugi rozklad...7 cups/As monet / 8 monet/ Q palek = parasolka -w ogrodzie pod drzewem - wychodzi ze niezostalo to jeszcze zwrocone , inne zajecia niepozwolily kolezance odebrac zguby
Odpowiedz
#14

Akante, Lila, Aliza... dziękuję Kwiatek
Odpowiedź dziś o 21 Uśmiech
Odpowiedz
#15

Może ktoś jeszcze spróbuje swoich sił?
Odpowiedz
#16

mi wyszedł wisiorek z kamieniem był miedzy meblami stolikiem szafą kanapą Uśmiech
Odpowiedz
#17

Wybaczcie opóźnienie.
Przedmiot, o którym była mowa to saszetka. Znalazłam ją pod materacem mojego łóżka i nie mam pojęcia, jak się tam znalazła Bezradny Ma dwie przegródki, jest czarno - biała. Wykonana z mieszanki syntetyczno - naturalnego materiału + metalowe suwaki. W środku były: kawałek tekturki, fioletowego materiału oraz małe, żółte karteczki z notatkami. Nie miałam możliwości zwrócenia przedmiotu ani nie informowałam o tym, ponieważ właścicielka na pewno sama o tym wie Uśmiech
Zebona - bardzo blisko byłaś z tą torebeczką, trafnie odczytałaś główną kolorystykę oraz materiały. "Zawieszenie" dobrze oddaje lokalizację przedmiotu. Nie został jeszcze oddany.
Agnieshka - drewno w twojej interpretacji pewnie odnosiło sie do papierowej zawartości.
Sylla - częściowo odgadłaś kolorystykę oraz materiał.
Akante - saszetka jest dość "twarda", poza tym wiąże się z militariami. Kobiece miejsce się zgadza, ponieważ to moje łóżko, na którym często przesiaduję (znajduje się przy oknie, więc miejsce jest miłe).
Lila - blisko z tym portfelem. Jako jedyna odczytałaś miejsce - łóżko.Super zinterpretowany materiał oraz wymienione wszystkie kolory.
Aliza - trafność ze stanem przedmiotu, nadal go mam.
Zebona i Lila najlepiej opisały przedmiot, Lila odgadła miejsce, ale saszetka nie była na łóżku, tylko zawieszona między materacem a listwą. Zebona odczytała, że przedmiot nie został zwrócony.
W związku z powyższym gratulacje dla Zebony Oklaski
Dziękuję wszystkim za udział Buźki
Odpowiedz
#18

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Dla wszystkich Oklaski
Zebona...Gratulacje

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#19

Gratulacje Zebona Oklaski Oklaski Oklaski Buźki
Odpowiedz
#20

Gratulacje Zebona Oklaski Oklaski Oklaski
Odpowiedz
#21

Oklaski To ja dziekuje wam wszystki za wziecie udzialu w warsztatach. Oklaski Oklaski Oklaski
Bez was nie bylabym w stanie wygrac.I jako poczatkujaca bardzo sie ciesze,ze udalo mi sie w tych
warsztatach (to prawdopodobnie szczescie poczatkujacych!!!!) Hura Buźki Buźki Buźki
Odpowiedz
#22

Zebona chyba nie wiesz,ze po wygranym warsztacie ,Ty teraz go prowadzisz tzn.nowy warsztat -zadając nam zagwozdkę i nie podpowiadasz,nie udzielasz wskazówek,tylko rozwiązanie podajesz w niedziele o której Ci godzinie odpowiada wybierając osobę ,która wytypujesz jako zwycięzce. Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości