Biala farba
#1

Mialam dzis dziwny sen...otoz snil mi sie pokoj a w nim moja mama, tata i chyba mojego chlopaka rodzice, takze moj chlopak tam siedzial a z jego nosa leciala wielkimi strumieniami biala farba, wiem ,ze ja posmakowal a ja w strachu co mu sie dzieje podchodze do mojej mamy, ktora mi mowi, ze on ma walnieta matke i ze nawet sie nim nie zainteresuje i tak konczy sie sen, jakos dziwnie. Myslalm, ze moze cos ogladalam w tv, ze tak mi sie przysnilo, ale po krotkim namysle stwierdzam, ze nie. Czy ktos potrafi rozwiklac ten sen, do czego moze nawiazywac, moze ta farba plynaca duzym strumieniem moze oznaczac potok klamstw lub odwrotnie oczyszczenie,to tylko proba mojej interpretacji a jaka jest wasza?
Odpowiedz
#2

Niestety komuś z boku trudno odgadnąć jakimi drogami biegną myśli Twojej psychiki, wyrażane obrazami we śnie. Farba to zwykle coś co służy upiększeniu, czy odnowieniu. Jednocześnie to sposób ukrycia, zamazania, zamalowania czegoś. Od stanu Twoich odczuć w trakcie snu też sporo zależy w sprawie wybrania najbliższej prawdzie interpretacji. Pokrywanie farbą to także może być zmiana, chęć zamaskowania - może własnego wizerunku. W sumie biorąc pod uwagę pozytywny wydźwięk białego koloru, to nie powinien ten sen wzbudzać niepokoju. Może wróżyć zmiany zachodzące w chłopaku, jakąś odnowę psychiki, czy wartości wewnętrznych. Jeśli biały kolor niepokoił, to może znak ochłodzenia, oziębienia uczuć pomiędzy wami.
Odpowiedz
#3

Witaj dodam do tego co napisał Zibko , ze jakaś sytuacja związana z Twoimi najbliższymi może sprawić Ci ogromny smutek.
Oby nie. Buźki
Pozdrawiam Miriam
Odpowiedz
#4

Miriam i Zibku dziekuje Wam za odpowiedzi, moze niedlugo wroce z weryfikacja Uśmiech . Pozdrawiam
Odpowiedz
#5

Witam. Z perspektywy czasu muszę potwierdzić znaczenie mojego snu, Zibku miałeś rację, bo w moim przypadku nastąpiło oziębienie uczuć co spowodowało rozstanie. Jeszcze raz dziękujęUśmiech i pozdrawiam.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości