Moj portret psychologiczny
#1

(1) dzieciństwo - KSIEZYC- marzycielka, urodzilam się w pelnie księżyca, bardzo opiekuncza,
(2) wiek sredni - KOCHANKOWIE- kochliwa, lubiaca romansowac, plec przeciwna, rozdarta wewnetrznie,
(3) wiek dojrzaly - PAPIEZ- lubi rzadzic, mieć ostatnie zdanie, uparta, madra,
(4) podświadomość - KAPLANKA- rozwana, cierpliwa, poswiecajaca się, rozwoj duchowy, empatia,
(5) swiadomosc – MOC- mam silna świadomość, aktywnosc duchowa, rozwaga, chec posiadania dzieci,
(6) nadswiadomosc – SMIERC- czas na pojawienie się czegos nowego, zmiany na lepsze, odrodzenie, zmiany w psychice,
(7) misja – RYDWAN- moja misja jest podrozowanie? Fizyczne czy duchowe?
(8) srodki do realizacji misji – SLONCE- wszystko uda się po mojej myslibez problemow, sita, radosc, zrozumienie, milosc,
--
(9) karma, kim bylam – WISIELEC- zawieszona, nie umialam znalezc rozwiązania z trudnej sytuacji, stagnacja,
(10) co robilam – MAG- nauczalam? Mialam duzo ciekawych pomysłów, utalentowana
(11) lekcja – MOC- bylam zawieszona ale mialam duzo pomysow wiec teraz musze wziąć się za siebie, wziąć sprawy we wlasne rece i dazyc do celu i nie ulegac wpływom,
---
(12) harmonia/komfort – CESARZ – wewnętrzne opanowanie, może poptrzeba autorytetu?, mądrość, sprawiedliwość,
(13) wnetrze – MOC- silna wolna wola, uparta, dążenie do wyznaczonego celu,
(14) na zewnatrz – RYDWAN – wierność, szczerość, panowanie nad sba, wrażliwość, szybkość w dzialaniu,
-----
(15) jak odrobic lekcje karmiczna – GWIAZDA – wiara w przyszlosc, ludzi, sile wyzsza, przznaczenie, dawanie i otrzymywanie miłości, nie tracic nadziei,
(17) komfort karm. – KAPLANA – proste szczescie, intuicja, rozwoj duchowy, milosc do rodziny,
(18) jak pracowac z misja na obecne wcielenie – SPRAWIEDLIWOSC – upodzadkowanie zycia, droga prawdy, wiara we wlasne sily, duze poczucie sprawieliwosci

Jestem numerologiczna 6 i ciekawe mi te karty wyszly, zwłaszcza ze Kaplaka pojawia się 2 razy, Rydwan tez 2, a Moc az 3 razy. A Wy co o tym myslicie? Uśmiech
Odpowiedz
#2

Poz. 4 - podświadomość - to nasze lęki, kompleksy i blokady, często nieuświadomione, czyli interpretacja tej karty jest nieco inna.
Kapłanka na tej poz. często informuje o problemach wynikających z trudnych relacji z matką, o jej destrukcyjnym wpływie na psychikę.
Może była to zbyt surowa, lub przeciwnie, zbyt pobłażająca, pozwalająca na wszystko matka.
Może chodzić też o blokady wywołane przez inne kobiety, które miały nad nami władzę.
Karta ta może też mówić o braku kontaktu z naturą, zaburzeniach rytmu biologicznego (np. zaburzenia snu i czuwania).

Na podstawie "Tarotowego Portretu Psychologicznego" Alicji Chrzanowskiej.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości