Warsztat 21 - Rodzeństwo
#1

To wcale nie takie latwe z tymi zadaniami!!!No ale do dziela Uśmiech

1.Czy ja mam rodzenstwo,ile osob i jaka plec?
2.Czy sa starsi,mlodsi,czy tez tak i tak?
3.Jak sie miedzy soba rozumiemy?

Zapraszam do cwiczenia Buźki  Buźki  Buźki

Weryfikacja w poniedzialek 1.07.13(w niedziele nie badzie mnie w domu).
Sa to co prawda 3 pytania ale odpowiedz jest dowolna minimum 2pytania.
Odpowiedz
#2

Fajny warsztat ,aż jestem ciekawa co pokarzą karty,tylko późnym wieczorkiem rzucę kartami Oczko
Odpowiedz
#3

Myślę ze jest was troje ale tez mi cos mówi ze czworo
2plec zenska i 2meska ewentualnie2dziewuchy i 1 facet.
rozumiecie sie dość dobrze ale widzę tez spięcia i myślę ze to ojciec lub matka dba o spójność rodziny
7pucharow,1moneta,2miecze,3 miecze,Cesarz,3 puchary
aha. Dwoje jest starszych potem dość spora roznica i dwoje blizniakow
albo jedno dziecko i potem bliźniaki.
Odpowiedz
#4

Dziekuje LiLu Buźki Buziak
Tobie Agniesho rowniez wielkie dzieki Buźki

Dziewczyny karty w dlon i do roboty Uśmiech Buźki Buziakserdecznie zapraszam Muza
Odpowiedz
#5

Hm Wieza ,7 Bulaw ,Księżniczka Bulaw ,10 Monet masz prawdopodobnie dwójkę rodzeństwa -brat i siostra lub dwie siostry ,hm no chyba ze ta 7 Bulaw mówi o licznej rodzinie gdzie przewaga może być męska ,ale dwójka rodzeństwa rzuca mi się najbardziej Oczko Starszy brat i młodsza siostra ,lub starsza siostra i młodsza,wydaje mi się ze Ty jesteś druga z rodzeństwa ,a brat jest najstarszy .Trochę nie pokoi mnie ta Wieża i zastanawiam się czy któreś z Twojego rodzeństwa nie jest chore lub odeszło bądź jest gdzieś z dala od rodzinnych stron.
Lepszy kontakt widzę z mężczyzna ,lub z najstarsza siostra ,a z młodsza z siostra mogłyście się ostro kłócić w dzieciństwie ,ale teraz kontakty się poprawiły ,raczej tworzycie zgrana paczkę i
doskonale się rozumiecie.Jak to w rodzinie bywało rożnie,trochę rywalizacji czasami ostra wymiana zdań,ale ta 10 Monet sugeruje ze jesteście kochającym się rodzeństwem. Oczko
Odpowiedz
#6

Bardzo dziekuje Buźki
Odpowiedz
#7

IX Eremita (-), 10 kielichów, X Koło fortuny (-) jak najbardziej masz rodzeństwo,
XV Diabeł (-), 5 mieczy, król kielichów - na moje oko jest Was łącznie od 3 do 5 osób, możliwe, że masz bliźniaka/bliźniaczkę
9 pentakli, 7 pentakli (-), XVIII Księżyc same siostry lub większość sióstr, ew. brat i siostra... co nadal jest przewagą bab Uśmiech
I Mag, król mieczy, rycerz buław... jesteś w środku lub najmłodsza
As kielichów, rycerz pentakli, as mieczy Widzę tu świetne porozumienie, ale może też trochę konfliktów - takich typowych dla rodzeństwa. Możliwe, że nie ze wszystkimi utrzymujesz stały kontakt.
Odpowiedz
#8

Kurczę, dopiero spojrzałam na opisy innych, i widzę, że nie tylko ja typuję bliźniacze geny w waszej rodzinie Uśmiech Bardzo ciekawy warsztat Zebonko Buziak
Odpowiedz
#9

Dziekuje Sep. Uśmiech Buźki
Odpowiedz
#10

Bardzo możliwe ,ze są bliźniaki ,gdyż u mnie na karcie Wieży wyskakują dwie osoby równocześnie kobieta i mężczyzna Oczko mama ,mogła mieć ciężki poród i być może Wieża to potwierdza. Uśmiech
Odpowiedz
#11

przelozenie - 9 monet/ Swiat / As monet = wygląda jak bys była jedynaczka lub ostatnim dzieckiem forma skarbu , oczkiem.........
  • K puch / Cesarz / Pz puch /9 palek / Q puch=
  • z układu tego widać ze masz dwóch starszych braci , a Ty jesteś takim późnym dzieckiem
  • albo masz 2-ch starszych braci i Ty w srodku i dużo mlodsza siostrę Q puch (choć Q puch to mi na matke wyglada
  • ostatnia wersja to - masz 1-go mocno starszego brata
  • atmosfera raczej przyjazna ale jak to w rodzinie raz pogoda a raz deszcz trochę szarpaniny i odmiennych wizji - cos jakby każdy zyl swoim życiem ..9 monet / Rydwan
Odpowiedz
#12

Dzieki Lila Hura Kwiatek
Dzieki aliza Kwiatek Buźki
Odpowiedz
#13

1.Czy ja mam rodzenstwo?- Wisielec(-)
Oczywiscie , ze Zebona ma rodzenstwo, jest z nim bardzo zwiazana

2.Ile osob i jaka plec?- 5Mieczy(-) Głupiec
Stawiam ze jest Was czworo lub troje- masz braci. Wydaje mi sie, ze masz brata blizniaka, starszego od siebie brata i duzo mlodszego od siebie brata

3.Jak sie miedzy soba rozumiemy?- Rydwan
Bardzo dobrze sie rozumiecie, czujecie sie nawzajem. Widac czesty kontakt, odwiedzacie sie, mozecie na siebie liczyc. Swięta spedzacie razem
Odpowiedz
#14

Witam was dziewczyny Buźki Buźki Buźki

Bardzo dziekuje za wziecie udzialu w warsztatach dla wszystkich Rotfl Rotfl Rotfl
Wydaje mi sie,ze warsztat nie nalezal do najlatwiejszych zreszta przeczytajcie:
Mam jednego mlodszego o 1,1/5 roku brata z ktorym rozumiemy sie bardzo dobrze,mimo izy.
widujemy sie raz na rok(duze odleglosci) ale kontakt mamy czesty ze soba co prawda telefoniczny
olbo skayp ale kontak jest czesty.
Sprawa trudnosci polega na tym iz wiem, ze mialo nas byc wiecej na swiecie co najmniej o 3 osoby.
Wiec wszystkie dziewczyny,ktore odpowiedzialy 2-5 osob maja racje.Szkoda,ze nie wiem jakiej
mialy byc plci(o tym nie pomyslalam przy stawianiu pytania,wyszlo dopiero jak zaczelyscie pisac
wlasnie o wiekszej ilosci rodzenstwa-przepraszam).I tak nie chcacy zrobilo mi sie troche smutno
ale takie jest zycie.
Teraz popatrze na wasze odpowiedzi,aby stwierdzic,ktora wygrala-roztrzygajacym punktem bedzie
pytanie - jak rozumie sie z rodzenstwem?
Jeszcze raz przepraszym. Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#15

[quote="Agnieshka"]Myślę ze jest was troje ale tez mi cos mówi ze czworo
2plec zenska i 2meska ewentualnie2dziewuchy i jeden facet rozumiecie sie dobrze r ale widzę tez spięcia i myślę ze to ojciec lub matka dba o spójność rodziny
7pucharow,1moneta,2miecze,3 miecze,Cesarz,3 puchary
aha. Dwoje jest starszych potem dość spora roznica i dwoje blizniakow
albo jedno dziecko i potem bliźniaki.[/quote


Z tym jednym facetem to masz racje i to,ze rozumiemy sie dobrze. Oklaski Oklaski Oklaski
Odpowiedz
#16

lila napisał(a):Hm Wieza ,7 Bulaw ,Księżniczka Bulaw ,10 Monet masz prawdopodobnie dwójkę rodzeństwa -brat i siostra lub dwie siostry ,hm no chyba ze ta 7 Bulaw mówi o licznej rodzinie gdzie przewaga może być męska ,ale dwójka rodzeństwa rzuca mi się najbardziej Oczko Starszy brat i młodsza siostra ,lub starsza siostra i młodsza,wydaje mi się ze Ty jesteś druga z rodzeństwa ,a brat jest najstarszy .Trochę nie pokoi mnie ta Wieża i zastanawiam się czy któreś z Twojego rodzeństwa nie jest chore lub odeszło bądź jest gdzieś z dala od rodzinnych stron.
Lepszy kontakt widzę z mężczyzna ,lub z najstarsza siostra ,a z młodsza z siostra mogłyście się ostro kłócić w dzieciństwie ,ale teraz kontakty się poprawiły ,raczej tworzycie zgrana paczkę i
doskonale się rozumiecie.Jak to w rodzinie bywało rożnie,trochę rywalizacji czasami ostra wymiana zdań,ale ta 10 Monet sugeruje ze jesteście kochającym się rodzeństwem. Oczko


Lilus dzieki za udzial.
Bardzo trafnie napisalas ta Wieza pokazala odejscie 3-ki rodzenstwa Smutny( tu przepraszam,nie myslalao o tym
zadajac pytanie Kwiatek ).
Z bratem mimo ze mlodszy rozumiemy sie b.dobrze -jest tez barankiem Oczko
Z opowiadan wiem,ze mama miala b.ciezki porod do tego stopnia,ze nie pamieta nic wiecej tylko bol.
Odpowiedz
#17

aliza napisał(a):przelozenie - 9 monet/ Swiat / As monet = wygląda jak bys była jedynaczka lub ostatnim dzieckiem forma skarbu , oczkiem.........
  • K puch / Cesarz / Pz puch /9 palek / Q puch=
  • z układu tego widać ze masz dwóch starszych braci , a Ty jesteś takim późnym dzieckiem
  • albo masz 2-ch starszych braci i Ty w srodku i dużo mlodsza siostrę Q puch (choć Q puch to mi na matke wyglada
  • ostatnia wersja to - masz 1-go mocno starszego brata
  • atmosfera raczej przyjazna ale jak to w rodzinie raz pogoda a raz deszcz trochę szarpaniny i odmiennych wizji - cos jakby każdy zyl swoim życiem ..9 monet / Rydwan

Alizo i ty tez masz racje jestem jedynaczka Oczko mam mlodszego brata,z ktorym sie b.dobrze rozumimy. Oklaski Oklaski Oklaski
Odpowiedz
#18

Lady of Dreams napisał(a):1.Czy ja mam rodzenstwo?- Wisielec(-)
Oczywiscie , ze Zebona ma rodzenstwo, jest z nim bardzo zwiazana

2.Ile osob i jaka plec?- 5Mieczy(-) Głupiec
Stawiam ze jest Was czworo lub troje- masz braci. Wydaje mi sie, ze masz brata blizniaka, starszego od siebie brata i duzo mlodszego od siebie brata

3.Jak sie miedzy soba rozumiemy?- Rydwan
Bardzo dobrze sie rozumiecie, czujecie sie nawzajem. Widac czesty kontakt, odwiedzacie sie, mozecie na siebie liczyc. Swięta spedzacie razem

Lady of Dreams dziekuje za udzial Uśmiech
Oczywiscie,ze mam rodzenstwo Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Jestem tez z moim bratem(mlodszym)b.zwiazana,mozemy zawsze liczyc na siebie,dobrze sie rozumiemy i czujemy
nawzajem Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Przykro mi tylko z powodu pytania o plec jak juz raz napisalam i przeprosilam nie pomyslalam tak do
konca nad tym pytaniem. Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#19

[quote="Zebona"]Witam was dziewczyny Buźki Buźki Buźki

Bardzo dziekuje za wziecie udzialu w warsztatach dla wszystkich Rotfl Rotfl Rotfl
Wydaje mi sie,ze warsztat nie nalezal do najlatwiejszych zreszta przeczytajcie:
Mam jednego mlodszego o 1,1/5 roku brata z ktorym rozumiemy sie bardzo dobrze,mimo izy.
widujemy sie raz na rok(duze odleglosci) ale kontakt mamy czesty ze soba co prawda telefoniczny
olbo skayp ale kontak jest czesty.
Sprawa trudnosci polega na tym iz wiem, ze mialo nas byc wiecej na swiecie co najmniej o 3 osoby.
Wiec wszystkie dziewczyny,ktore odpowiedzialy 2-5 osob maja racje.Szkoda,ze nie wiem jakiej
mialy byc plci(o tym nie pomyslalam przy stawianiu pytania,wyszlo dopiero jak zaczelyscie pisac
wlasnie o wiekszej ilosci rodzenstwa-przepraszam).I tak nie chcacy zrobilo mi sie troche smutno
ale takie jest zycie.
Teraz popatrze na wasze odpowiedzi,aby stwierdzic,ktora wygrala.
Zadna nie powiedziala,ze jestem najstarsza.
Wszystkie powiedzialy,ze dobrze rozumie sie z rodzenstwem.
Wszystkie widzialy wieksza rodzine niz 2-e osoby ale tylko Lila widziala,ze ktos z rodzenstwa
odszedl i ze ze mna byl ciezki porod( nie na darmo urodzilam sie XIII ).
Sep... z ilocia rodzenstwa ty bylas najblizej. Uśmiech
Dlatego oglaszam LILE jako zwyciezce Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski
Moze ktos powie ze tego nie bylo w pytaniu - to prawda ale prawda jest tez to,ze odpowiedz
lili poszezyla wymagane pytania.Pokazala mi tez,ze pytania te zadalam bez wiekszego namyslu.
Jeszcze raz przepraszam za plec(tego nie moge zweryfikowac).
Odpowiedz
#20

[ATTACHMENT NOT FOUND]

brawa dla wszystkich Oklaski
Gratulacje lila
Kwiatek

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#21

Gratulacje Lila! Dziekuje za warsztat!
Odpowiedz
#22

LILA gratulacje hip hura...Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości