Warsztat 22 - Pięciodniowy pobyt
#1

Jutro wyjeżdżam z przyjaciółka na 5 dniowy  urlop nad Irlandzkie morze  Uśmiech 
Jak minie mi pobyt?
Jakie niespodzianki ,atrakcje mnie tam czekają?
Jak spędzę ten wolny czas po 2 miesiącach dla mnie bardzo trudnych?

Zapraszam Was do udziału w warsztacie  Oczko Wszystkie chętne osoby ,również te osoby ,które się uczą czytania kart tarota ,no i oczywiście liczę na starych bywalców.Powodzenia kochani ,odpowiedz w poniedziałek wieczorem  Buźki
Odpowiedz
#2

Co tak słabiutko,kochani nie ma chętnych Nie nie no nie lencie się Oczko Karty w dłoń i działamy Uśmiech
Odpowiedz
#3

Witam Lila...jakies dziwne kart mi wyszly ,jutro opisze dzis padam pa
Odpowiedz
#4

Oki,aż jestem ciekawa Oczko
Odpowiedz
#5

Liluś, u mnie król kielichów (-), paź buław, 5 buław, XIV Równowaga, 3 kielichów.
Sytuację widzę tak, że ogólnie bardzo wypoczęłaś, poczułaś się młodziej po tych wszystkich zabiegach, zrelaksowałaś. Wręcz jak nowo narodzona. Miałaś trochę czasu na przemyślenia lub kontemplowanie piękna natury. Może "plackowałaś" na słoneczku Uśmiech jeżeli lubisz. Trochę te 5 buław mnie zaniepokoiło, bo mogłaś brać udział w jakimś konflikcie... ale może po prostu tu chodzi o aktywność fizyczną, spacery, pływanie, joga... cokolwiek, co Cię trochę wymęczyło i po czym odpoczywałaś. Paź w mojej talii to kobitka, więc myślę, że owa przyjaciółka z którą się wybierałaś była znakomitym kompanem Uśmiech Zastanawiała mnie pierwsza karta i... doszłam do wniosku, że albo sobie pozwalałaś na odrobinę szaleństwa z alkoholem, albo może na plotki Myśli Przyszło mi tez do głowy, że może miało miejsce oczyszczenie z negatywnych emocji, dużo łez... Wyjazd bardzo Ci posłużył. Co do atrakcji/niespodzianek, to poza tymi planowanymi rzuca mi się jedynie jakaś wiadomość, którą mogłaś otrzymać będąc na miejscu.
Pozdrawiam Cie cieplutko Buźki
Odpowiedz
#6

Zdaje się, że Ty jeszcze jesteś na tym wyjeździe... a ja wszystko w cz. przeszłym napisałam, ekhem... dopiero teraz zwróciłam uwagę... w związku z tym miłego wypoczynku życzę... Buziak
Odpowiedz
#7

9 Mieczy(-) Paź Mieczy 6 Bulaw(-) Sąd(-) 2 Monet(-) Rycerz Bulaw Rycerz Mieczy Glupiec 6 Mieczy(-)

Tern wyjazd mial byc glebszym oddechem od ciezkich spraw rodzinnych, ktore sie nawarstwily w ostatnim czasie. Problemy zdrowotne męża , zmeczenie fizyczne i psychiczne zaowocowalo tym wyjazdem. Nie do konca jednak udalo Ci sie odpoczac bo bylas w ciaglym pogotowiu , w wyczekiwaniu na informacje, co zostawilas za soba i czy wszystko w porzadku. Mimo, ze na poczatku pobytu byc moze mialas cisze w kontaktach to jednak pod koniec moglas dostac jakies wiesci, ktore Cie zaniepokoily. Mialas nadzieje na beztroske i spontanicznosc jednak nie potrafilas nie myslec o tym co sie dzieje w domu.

Bylas gdzies nad woda , w slonecznym miejscu , opalalas sie i korzystalas z pieknej pogody. Niewykluczone, ze mialas ze soba jakiegos zwierzaka i spacerowalas z nim nad morzem a pies aportowal.
Niespodzanki- Krol Buław 9 Monet

Niespodzianka miala twarz aktywnego mezczyzny. Byc moze to on Ci cos fajnego zorganizowal albo spotkalas ciekawego mezczyzne w podrozy. Niespodziewane byly dla Ciebie miejsca , ktore zobaczylas, zachwycilas sie nimi. Bylas w miejscach , ktore okazaly sie dla Ciebie odkryciem, nie spodziewalas sie , ze cos takiego zobaczysz. Odkrylas ten kraj z jakiejs nieznanej dla Ciebie strony. Bylas w jakims magicznym ezoterycznym miejscu, wiążacym sie z rozwojem duchowym.

Jak Lila ocenia wyjazd?- 6 Mieczy(-) 4 Puchary(-)

Wyjazd byl ogolnie ok ale nie odciagnal jej od mysli o domu do konca. Spotkala sie z jakims zaproszeniem na nim , na ktore grzecznie odpowiedziala. Bylo milo ale euforii po nim nie widac.
Odpowiedz
#8

Jestem zla napisalam odpowiedz i teraz jest wszystko na darmo,caly post gdzies zaginol!!!!!! Beczy
Zaczynam wiec od nowa ale to nie to samo, pierwsze idee sa zawsze najlepsze. Zawstydzony

Jak spedze wolny czas?

6 Denarow----Q.Bulaw-----2 Bulaw ------> HB VIII Sprawiedliwosc[/color]

Lilus bedziesz sie cieszyla,ze zostawilas codziennosc za soba i ze nie musisz odgrywac roli pani domu.
Istnieje mozliwosc ze przed wyjazdem dostalas jakis drobny prezent.
Bedziesz czyms albo kims oczarowana ten ktos pozwoli ci poczuc sie emocjonalnie silniejsza,no i przy
takim kims nie bedziesz si strasznie nudzic Uśmiech
Mysle ze bedziesz robila dlugie spacery nad woda (morzem),poza tym zapoznasz sie ze" skarbami"
kraju w ktorym urlopujesz.

[color=#0000BF]Jakie niespodzianki i atrakcje czekaja na mnie?


As Kielichow------ 3 Denarow-----VII Rydwan -------> HB / XI Sila - II Kaplanka

Lila calkiem do ciebe nie pasujace obrazy mam przed soba.
Mianowicie siedzisz gdzies w gorze ze sztalugami i malujesz skupiona z tesknym usmiechem na twarzy.
Nie bardzo widze to w kartach, w kazdym razie bedziesz nad czams kreatywnie pracowala,co pomoze ci
w pokonaniu przeszkod czy utrudnien.Ta energie ktora posiadasz powinnas ujac mocno w swoje rece
i z calej sily starac sie przy pomocy Kaplanki skierowac ja we wlasciwym kierunku(pokonanie wlasnych
slabosci,szukanie nowych dziedzin w ktorych mozesz sie zrealizowac.).
Bedziesz zwiedzala kraj urlopowy i szukala jego "skarbow" Uśmiech

Jak minie mi pobyt na urlopie?

4 Kielichow -----2 Denarow------10 Mieczy -----> HB / XVI Wieza /VII Rydwan

Juz na samym poczatku widac jak bardzo zasluzony byl ten urlop dla ciebie,oraz jak bardzo potrzebowalas
odpoczynku aby zaczac myslec konstruktywnie.Na tym urlopie duzo myslals,martwilas sie co w domu,jak to
wszystko bedzie dalej itd.Sama przez ta "katastrofe" cos zrozumialas,postawilas kropke nad i co pomoglo
ci zamknac jakis etap w zyciu.Nabralas sil i bedziesz dazyla do zwyciestwa,patrzac na sprawy pod nowym
katem i z zasada,ze przyszlosc trzeba witac z odwaga. Hura
Kochana ten urlop byl ci bardzo potrzebny ale mimo wszystko nie byl to taki urlop jakiego bys sobie zyczyla Buziak
Pozdrawiam Buźki
Odpowiedz
#9

Bardzo Wam kochani dziękuje Buźki miałam w ogóle nie zaglądać na forum,ale to silniejsze ode mnie.
Zapraszam kolejne osoby do udziału Oczko
Odpowiedz
#10

przelozenie - 6 palek /2 monet /9 monet
  • 10 palek /5 monet/ Sad / Slonce /Pz puch /K puch /4 puch/Q puch/ Ry palek /10 mieczy
      • tak jak pisalam dziwne te karty ...jak bys sama wyjechala (moze kolezanka ) lub wrecz zrezygnowalas z tego wyjazdu -albo z ciezkim sercem wyjechalas -bedac tam ciagle myslalas o rodzinie
      • moze byc tez tak ze wyjazd zostanie skrocony
    .......... Bezradny
  • zrobilam drugi rozklad jest dlugi wiec napisze tylko o Przeszkodach -6 mieczy /3 miecze = i tu znowu rezygnacja z wyjazdu ...no nierozumiem moze jednak karty niewspolpracuja zemna Bezradny albo Ja mam znowu zacmienie
Odpowiedz
#11

alizo a moze to my sie wszystkie mylimy. Smutny
Wyobraz sobie ze mi taka mysl rowniez przyszla do glowy jak zobaczylam
u mnie 10 Mieczy XVI Wieze i VII Rydwan ale nie chcialam tego rozwiazania
dopuscic do glosu.Tak bardzo byly jej te wczasy potrzebne(4Kielichow,2Denarow).
Sama jestem ciekawa co lila sama napisze. Uśmiech
Odpowiedz
#12

Mam podobne zdanie...tez mi przeszlo przez mysl, ze mogla nie wyjechac
Odpowiedz
#13

No kurcze nie moge sie juz doczekac. :lezka:
Taka jestem w goracej wodzie kompana. Rotfl Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#14

Spokojnie dziewczynki,spokojnie wyjechałam i jest wszystko w porządku,no może poza paroma drobiazgami Oczko Papa
Odpowiedz
#15

To tylko 100 km od domu,zdecydowanie za blisko Uśmiech
Odpowiedz
#16

Król Kielichów - Jeteś u osoby, która jest bardzo gościnna.
7 Buław - " małe wakacje" , ale miłe. Bardziej tam odpoczniesz psychicznie. Spotkaniana gruncie towarzykim. Niby nic się nie dzieje, ale jednak zawsze coś.
10 Kielichów - Bardzo rodzinnie. W gronie przyjaciół itp.
Ogólnie po 2 cięższych miesiącach, ten tydzień powinien wpłynąćna Ciebie pozytywnie. Bez szału, ale nie ma lipy Oczko
Odpowiedz
#17

Komorki powinny byc na czas urlopu odbierane,zamykane w sejfie Ok Ok Ok
do czasu powrotu.Wtedy jest to prawdziwy urlop. Uśmiech Rotfl Hura Buźki
Odpowiedz
#18

Nigdy do tej pory tego nie robiłam, ale co tam, kto nie próbuje, ten się nie nauczy.
W czasie tasowania wypadły mi cztery karty, więc zdam się na nie.
6 kielichów, 6 buław, Kochankowie, paź kielichów.
Pobyt będzie pełen wspomnień (może pogaduchy z przyjaciółką do białego rana?).
Może odwiedzi Cię Twój facet, lub spotkasz kogoś niespodziewanie i trzeba będzie na coś się zdecydować, a ta decyzja będzie takim małym zwycięstwem.
Ogólnie wyjazd pod znakiem uczuć i różnych emocji.
To tyle ode mnie, mam nadzieję, że się nie wygłupiłam zbytnio Kwiatek
Odpowiedz
#19

Jędrek dziękuje. Żubrówka bardzo mi milo ,ze dołączyłaś i w żaden sposób się nie wygłupiłaś bo karty dość ciekawe,może coś jeszcze w nich zobaczysz i dopiszesz -dziękuje . Zachęcam również inne osoby.
Odpowiedz
#20

Uśmiech dzieki dziewczyny za dobre slowa Oczko
  • Lila no to czekamy co tez za zmiany byly z tym wyjazdem zwiazane ( moze ty zamiast z kolezanka , wyjechalas z rodzina ) albo wybralas ,otrzymalas inna opcje ze wzgledow finansowych
Odpowiedz
#21

aliza od spraw rodzinnych to ja chciałam być jak najdalej Rotfl Rotfl Oczko
Odpowiedz
#22

Lilu czekamy na rozwiazanie, przebieramy nozkami Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości